Mars ve Satürn karşı karşıya geliyor... Yüksek gerilim hattı!!

Yılın en sert enerjilere sahip olan haftasındayız. Gökyüzünde adeta bir yüksek gerilim hattı var!

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2019 15:43
Değiştirme Tarihi: 14.06.2019 15:45
Mars ve Satürn karşı karşıya geliyor... Yüksek gerilim hattı!!

Astrolojinin iki kötücül gezegeni olarak tanımlanan Mars ve Satürn yanlarına Merkür ve Plutoyu alıp, birbirlerine meydan okuyorlar.  Etkilerini inceleyecek olursak;

• Kendimizi ortaya koyma gücümüz olan Mars ile ifade etmemizi sağlayan Merkür bu derece sert etkiler altındayken yetersizlik, çaresizlik duyguları hissedebiliriz. Yeni başlangıçlar için uygun zaman değildir. Hayal kırıklıkları yaşanabilir. 

• Yengeç ve Oğlak aksındaki gerginlik iş, kariyer hayatı, sözleşmeler, terfiler konusunda sıkıntılara yol açabilir. Otorite figürleri, işverenler ile çok ciddi sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Muhalefet etmek, zorbalık yapmak, mobbing söz konusu olabileceğinden kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 

•  İşin içinde Mars olduğu için kazalar, sakatlıklar, patlamalar meydana gelebilir. Fiziksel aktivitelere özellikle çok dikkat edilmelidir. Riskli girişimlerden kaçınmak gerekir. Silah ve kesici aletlerle yaralanmalar artabilir. 

• Yengeç ev, aile hayatı, güvenlik konuları ile ilgili olduğundan aile içi gerginliklerin artacağı bir dönemdir. Olaylar beklenmedik bir şekilde büyüyebilir. Ani ölüm haberleri alınabilir. Hırsızlık, gasp vb şeyler meydana gelebilir. 

• Ülkeler bazında da sınırlar ve güvenlik konuları gündeme gelir. Siyasi liderler arası ani çıkışlar, güç mücadeleleri yaşanabilir. Askeri hareketlenme, amborga vs gündeme gelebilir. Ticari anlaşmalar revize edilebilir. Ekonomik savaş daha da tetiklenebilir. 

• Doğa olaylarının tetiklendiği bir dönemdir. Dünya genelinde özellikle volkanik patlamalar meydana gelebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ