Mars Terazi burcunda..

Mars Terazi burcunda..
Yayınlanma Tarihi: 06.10.2019 11:27 | Değiştirme Tarihi: 06.10.2019 11:27

Mars Venüs yönetiminde bir burç olan Terazide güçsüz olduğu bir konumdadır. Harekete geçmek, kendini ortaya koymak, karar almak zorlaşır.

İşbirliğine yönelik hareket etmek isterken, uzlaşmaya varamama, ilişkilerde gerginlik, pasif agresiflik, direkt olarak hareket edememe ortaya çıkabilir. Bir sorunu çözebilmek için öncelikle net bir şekilde o sorunu ifade edebilmek önemlidir. Fakat hem Merkür Akrep, hem de Mars Terazi süreci dolaylı yoldan ve gizli saklı arka planda mücadele ederek sorun çözmeye yönelir. Bu durum ise ilişkileri, ortaklıkları, arkadaşlıkları içinden çıkılamaz bir sürece sürükleyebilir.

Mars bizim harekete geçme gücümüzü gösterir. Birçok kaza yanlış yönlendirilmiş enerjiler sonrasında ortaya çıkıyor. Mars terazi burcunda düşük olduğu bir pozisyonda olduğu için kazalara özellikle dikkat etmeliyiz. 10-15 Ekim haftası beklenmedik durumlar ortaya çıkarabilir. Mars’ın Uranüs’le sert etkileşimi olacağı bu günlerde yaralanmalar, aniden çıkacak tartışmalar, görünmez kazalar meydana gelebilir.  Sağlık açısında özellikle üreme organları, mesane, böbrekler, kemikler son derece önemli olacak. Bu bölgelerle ilgili ameliyatlar meydana gelebilir. Özellikle bel ve böbreklerde ağrılar artabilir.

Mars’ın Terazi burcu geçişi ülkemiz açısından da çok önemlidir. Türkiye’nin doğum haritasında Mars Terazi burcunda yer alır. Mars’ın Pluto ve Satürn’den sert etkiler alacağı 26 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında askeri hareketlenme, güvenlik zafiyeti, beklenmeyen saldırılar meydana gelebilir. Bu dönemde otorite konumundaki kişilerin keskin kararları ile yüzleşebiliriz. Hak ve adalet kavramlarının sorgulanacağı bir sürece giriyoruz. Toplumsal anlamda dış ülkelerle yaşanılacak gelişmeler sonucunda endişeye düşebiliriz. Ülkeler arası siyasi dengeler değişebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ