Mars-Pluto Sert Etkileşimi: Kendinizi baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz | 13 Ağustos 2020

Mars bir hafta boyunca önce Pluto’nun, daha sonrada Satürn’den sert etki alacak. 8 Eylül itibariyle retro harekete geçecek olan Mars Koç burcunda çok güçlü olduğu bir pozisyondadır. Cesaretle, gözü kara bir şekilde adım atabilmeyi, bir şeyleri başlatma dürtüsünü, mücadele gücünü gösterir. Gökyüzünde ateş elementinin yoğun olması  bu günlerde çok fazla düşünmeden, hızlı ve sabırsızca hareket etme dürtümüz olduğunu gösteriyor.

Yayınlanma Tarihi: 13.08.2020 14:45
Değiştirme Tarihi: 13.08.2020 14:45
Mars-Pluto Sert Etkileşimi: Kendinizi baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz | 13 Ağustos 2020

Bir hafta boyunca ise Mars baskı altında olacak. Bu etki altında daha hırslı ve öfkeli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Siz sinirlerinize hakim olmak isterken beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu açı kişiler arasındaki güç mücadelesini, ego savaşlarını, aniden alevlenen tartışmaları tetikler. Çevrenizdeki bazı otorite figürlerinin baba, eş, yönetici vs. sizin üzerinizde bir hakimiyet kurmaya çalışması, istemediğiniz bir şeyi yapmakta zorlaması söz konusu olabilir. Kırıcı, kaba konuşmalar, şiddet eğilimi, ikili ilişkilerde tarışmalar olabilir. Bu gergin enerji altında güç çekişmelerinden uzak durmaya çalışmanız, sınırlarınızı korumanız, tartışma potansiyeli olan ortamlardan uzaklaşmanız daha hayırlı olacaktır. Riskli adımlar atmaktan çekinmelisiniz.

Kaza, patlama, yangın enerjisinin çok yoğun olduğu bir zaman. Dünya genelinde siyasilerden sert açıklamalar, saldırı ve patlama haberleri alabiliriz. Askeri hareketlenmeler gündeme gelebilir. Uçak kazaları olabilir. Sağlık açısından özellikle kas yırtılmaları, kan hastalıkları, yanıklar, kemik kırılmaları, tansiyon problemleri diş ve cilt sorunları ortaya çıkabilir. Ameliyat olmak için riskli bir dönemdir. 

Karma Astrolog  Kübra DENİZCİ