Kübra Denizci yazdı... Haftalık burç yorumları: 9-15 Ağustos

Haftaya Aslan burcunda gerçekleşen yeniay etkisiyle başlıyoruz. Aslan, Güneş yönetiminde olan bir burçtur. Ateş elementi hızlı aksiyon almak, cesaret, harekete geçme, özgüven, hayattan keyif almak  ile ilgilidir. Özellikle hayatımızda liderlik, öncülük gerektiren konularda adım atmak isteyebiliriz.  Bazı konularda kolay risk alma eğiliminde olabiliriz. Aslan burcunda gerçekleşen Uranüsyen yeniay sonrasında bu hafta beklenmedik, öngörülmesi zor olaylar yaşayabiliriz. Kişisel çıkarlarımız ve isteklerimiz, grup bilinciyle uyuşmayabilir. Kendimizi özel ve değerli hissetmek istiyoruz. Özellikle parasal konularda karar vermekten bu hafta mümkün olduğunca kaçınmalıyız. Venüs-Neptün karşıtlığı yanılgılara ve aldanmalara sebebiyet verebilir.

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2021 10:13
Değiştirme Tarihi: 10.08.2021 10:13
Kübra Denizci yazdı... Haftalık burç yorumları: 9-15 Ağustos

Koç: Aslan burcunda gerçekleşen yeniay etkisiyle , yeni başlangıçlar yapmak için çok keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta bireysel olarak size iyi gelecek, hayattan keyif aldığınızı hissettirecek aktiviteler yapabilirsiniz. Eğer başlamayı düşündüğünüz bir hobisel  ya da sanatsal aktivite varsa tam zamanı! Yalnızlar için bu hafta yeni bir aşkın habercisi olabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda çıkar çatışmaları olabilir. 

Boğa: Aile içinde bir düğün, kutlama olabilir. Aldığınız bir haber ailecek sizi heyecanlandırabilir. Bunun tadınız çıkarmalısınız. Bu hafta ikili ilişkiler ve arkadaşlıklar hususunda bir hayal kırıklığı yaşanabilir. Çevrenizdeki kişilerden büyük bir beklenti içerisine girmemelisiniz. Özellikle iş hayatınızda yöneticilerinizden aldığınız bazı tepkiler sizi şaşırtabilir. Fevri davranmamaya özen gösterin.  

İkizler: Bu hafta önemli bir mülakat, görüşme, sınav gibi bir şeye katılacaksanız kendinizi göstermek için iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Kendinizden emin olun ve kararlı bir şekilde hareket  edin. Önünüzde ufak tefek engeller olsa da sonuç sizin lehinize olacaktır. Aile içinde sizden destek bekleyen ebeveynleriniz olabilir. Özellikle sağlık, taşınma, tadilat gibi konularda ilgilenmeniz gerekebilir. 

Yengeç: Parasal konularda risk almak ve gözükara davranmak istiyorsunuz. Fakat öngörülemez bazı gelişmeler olabilir. Kendinizden çok emin davranmak ve yüksek beklentiler içerisinde olmak sizi riske yaklaştırıyor. Bu hafta bu konularda önemli kararlardan uzak durmalısınız. Yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden parasal konularda bir beklenti varsa, bu dönemde borç vermek, ortak bir iş yapmak daha sonrasında pişmanlık yaratabilir.  

Aslan: Burcunuzda gerçekleşen yeniay bu haftayı sizin için özel kılıyor. Bu hafta cesaretli, kendinden emin ve hızlı aksiyon alan bir şekilde hareket edeceksiniz. Sizin için önemli olan kişilerle görüşmeler yapabilir, güzel destekler alabilirsiniz. İkili ilişkilerde sen-ben krizleri, gurur kaynaklı problemler yaşanabilir. Uranüs ani kararlar vermeye sizi zorlayabilir, bu oyuna gelmemelisiniz.

Başak: Bu hafta çevrenizdeki insanların sizi görmezden geldiğini, düşüncelerinizi ve hislerinizi yeterince önemsemediklerini düşünebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınızda abartılı çıkışlar meydana gelebilir. Özelikle hayatınızda biri varsa, ikili ilişkilerde yaşadığınız hayal kırıklıklarını çevrenizle paylaşmamalısınız. Alacağınız yorumlar, yanlış kararlar vermenize sebep olabilir.

Terazi: İş hayatınızla ilgili çabalarınızın karşılığını almanız için birilerinden destek bekliyor olabilirsiniz. Bu hafta yapacağınız önemli görüşmeler beklentinizi karşılayacak. Fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Şuan yapılan görüşmelerin karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız. Arkadaş çevrenizden kişilerle borç-alacak mevzuları aranızı bozabilir.

Akrep: Sürpriz gelişmelerin olduğu bir haftaya hazır olun. Daha önce ihtimal dahi vermediğiniz bazı haberler gelecek. Çok cesur açıklamalar yapabilir. Ve içinizde tuttuğunuz bazı şeyleri rahatlıkla çevrenizle paylaşabilirsiniz. Eğer konu aşksa bu bir itiraf haftası olabilir. Eski ilişkilere bir şans daha vermek isteyenler için Venüs-Neptün etkisi tam olarak beklentileri karşılamayacak.
Yay: Uzaklardan beklediğiniz bir haber olabilir. Bu haberin size gelmesi, belki bir seyahat planı yapmanız keyfinizi yerine getirecek. Bu hafta iletişim halinde olduğunuz kişilerden olumlu dönüşler alabilirsiniz. Bu bir ilişki, bir iş başvurusu, sınav sonucu ile ilgili olabilir. Kendinizi rahatlıkla ifade etmelisiniz. Aslan yeniayı bu hafta yapmak istedikleriniz noktasında sizi cesaretlendirecek. 

Oğlak: Seyahat planlarınızda çok dikkatli olmalısınız. Maddi kayıp yaşayacağınız bazı olaylar olabilir. Araç bakımı, sigorta, kasko gibi işlemlerde beklediğinizden yüksek masraflar çıkabilir. Eğer bu hafta bir alım-satım yapacaksanız evrakları doğru kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Aracı olan komisyonculara fazla güvenmeyin. 

Kova: İlişkiler ile ilgili bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Yeniay enerjisi sizi yeni başlangıçlara davet ediyor. Aslan yeniayı etkisiyle bu hafta bazı konulardan gurur yapmak ya da kendinizi ağırdan almak isteyebilirsiniz. Fakat bu etkide samimiyet ve içtenlik kazanacak. Daha önce vermiş olduğunuz borçlarınızı toplamak ya da kendi borçlarınızı kapatmak açısından verimli bir hafta olacak. 

Balık: Sağlık açısından dikkatli olmanız gereken bir hafta olacak. Özellikle kalp, tansiyon, damar yolu ile ilgili rahatsızlıklarınız varsa bu hafta hastalıklar tetiklenebilir. Eğer çalışıyorsanız iş ortamınızda bir yönetici değişikliği vs olabilir. İlk zamanlarda kendinizi göstermekte zorlansanız da daha sonra bu başlangıç sizin için güzel olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji