Kova Burcunda dolunayın burçlara etkileri!

15 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşen dolunayın hayatınıza etkilerini öğrenebilmek için öncelikle yükselen burcunuzu, daha sonra ise güneş burcunuzu okumalısınız.

Yayınlanma Tarihi: 19.08.2019 12:46
Değiştirme Tarihi: 19.08.2019 12:46

Kova Burcunda dolunayın burçlara etkileri

15 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşen dolunayın hayatınıza etkilerini öğrenebilmek için öncelikle yükselen burcunuzu, daha sonra ise güneş burcunuzu okumalısınız.

Koç; Jüpiter ve Aslan burcundaki gezegenlerin desteği ile fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle uzun zamandır hayal ettiğiniz konular ile ilgili sosyal çevre ve arkadaşlarınızın vereceği desteklerle gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa; kariyer ve iş hayatınız ile ilgili bir gelişme olabilir. Uzun süredir devam eden bir terfi ya da atama süreciniz varsa bu sonuçlanabilir. Üzerinizde çalıştığınız projelerin sunumunu yapıp, hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Statü değişikliği yaşayabilirsiniz. Ortaklı işlerle uğraşıyorsunuz, ortağınızın sorunlarına çözüm bulmaya odaklanabilirsiniz.

İkizler; Yüksek eğitim gören veya yurtdışına eğitim planı yapanlar için gelişmeler gerçekleşebilir. Vize başvurunuz onaylanabilir. Yakın çevreniz ile gerginlikler yaşadıysanız, küskünlükler son bulabilir. İkna kabiliyetinizin yüksek olacağı bir dönem olacak. Hukuki bir davanızda sonuçlanma olabilir.

Yengeç; Ortak kazançlar ile ilgili gelişmeler olabilir. Burs, miras, kredi vb bir gelir beklentiniz varsa bu konu netleşebilir. Küçük bir operasyon geçirebilirsiniz, sağlık konularına dikkat etmelisiniz.

Aslan; İkili ilişkiler ve ortaklarınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güzel ve keyif veren bir tatile çıkabilirsiniz. Dolunaylar gizli kalmış konuları gün yüzüne çıkarır. Eş veya ortakla ilgili daha önceden bilmediğiniz bir konuyu öğrenebilirsiniz. Yalnız iseniz hayatınıza marjinal, entelektüel, daha önce hayatınıza giren kişilerden farklı bir kişi girebilir.

Başak; Ofis ortamınızda ve günlük rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz alanda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Mutlu olmadığınız koşulları değiştirmek adına adım atabilirsiniz. İş arkadaşınız aniden işten ayrılabilir. Evcil hayvanlarınız ile ilgili bakım ve tedavi dönemi olabilir. Kendi sağlığınıza da özellikle dikkat etmelisiniz. Herhangi bir rahatsızlıkta mutlaka doktora gözükmelisiniz.

Terazi; Yönetici gezegeniniz Venüs’ün kalbinde bu size şans getirebilir. Aşk hayatınızda, çocuğunuz ile ilgili konularda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bir çekiliş ya da şans oyunundan para kazanabilirsiniz. Keyifli vakit geçireceğiniz bir tatile çıkabilirsiniz.

Akrep; Taşınma isteğiniz varsa önümüzdeki 15 gün içinde gerçekleşebilir. Bir emlak satışı gerçekleştirebilirsiniz. Aile bireyleri ile ilgili çatışmalar olabilir. Ailede sağlık sorunları yaşayanlar varsa onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Yay; Sizler için oldukça şanslı bir dolunay. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in ileri harekete geçmesiyle hayatınızda çözüme ulaşmayan, ertelenen konularla ilgili gelişmeler olacağını göreceksiniz. Kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. Eğitim gördüğünüz bir alanda mezuniyet, tamamlanma süreci olabilir. Kardeş, kuzen, yakın çevre ile keyifli günler geçirebilir, güzel haberler alabilirsiniz.

Oğlak; Paranızı değerlendirmenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Uzun süredir beklediğiniz bir yatırım fırsatını yakalayabilirsiniz. Maddi değeri yüksek olan bir şey alabilirsiniz. Araba vs almayı düşünüyorsanız alım esnasında bir indirim fırsatıyla karşılaşabilirsiniz.

Kova; burcunuzda gerçekleşen dolunay sizin için çok önemli olacak. Hayatınızdaki önemli bir konuda bir tamamlanma döngüsü içerisindesiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili konularda gelişmeler olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda ortaklık teklifi alabilirsiniz.

Balık; Sosyal hayattan kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Uzun süredir zihninizi yoran konular varsa, bunlarla ilgili bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Rüyalarınıza kulak verin. Mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz.  Eğer sigara gibi bırakmak istediğiniz bir alışkanlığınız varsa bununla ilgili bir adım atabilirsiniz. Diyete başlayabilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ