Kendi doğum haritanızı yorumlamak ister misiniz?

Hepimiz hayatımızla ilgili merak içerisindeyizdir. Bu hayata gelme amacımızı, aslında kim olduğumuzu, hayatın bize nasıl sürprizler hazırladığını, gelecekte bizleri ne gibi değişimlerin beklediğini sürekli sorgularız. Kimimiz yaşadığımız hayattan çok memnunuz, kimimiz ise hayatımızın rotasını nasıl değiştirebiliriz diye düşünüyoruz. 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2020 12:45
Değiştirme Tarihi: 09.11.2020 14:38

Belki hiç sevmediğimiz bir işte çalışıyor, belki ilişkisel anlamda farklı deneyimler yaşamak istiyor, belki de her şeyi bırakıp bambaşka bir ülkeye yerleşmek istiyoruz. Bir yandan iradi kararlar verirken, bir yandan da kadersel olarak bazı koşullara sürükleniyor gibiyiz. Astroloji bize hayatımızı farkındalıkla inşa etme fırsatı verir.

Hepimiz birbirimizden bambaşka potansiyellere sahip olarak hayata geliyoruz. Astrolojiyi 12 burç seviyesine indirdiğimizde yeterli derinliği yakalayamayız. Çünkü hepimizin kendine özel bir kişiliği, yaşam potansiyeli ve kaderi planı var. İşte hayatta ilk nefes aldığımız anda oluşan doğum haritamız bir bu bilgilerin kapısını açıyor. Parmak izi niteliğinde, sadece bize özel!

 Astroloji bir yıldız ilmidir, kadim bir bilgidir. Uzun yıllar boyunca nesillerce aktarılmıştır. Peki siz bu ilmi öğrenmek ister misiniz? İnsan ile evrensel sistem arasında nasıl bir plan olduğunu kavradığınızda kafanızı yoran, belki sizi kara kara düşündüren sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Astroloji ile artık hayata ve yaşadıklarınıza farklı bir bilinç düzeyi ve farkındalık ile bakabilirsiniz. Neden ben bunları yaşıyorum, ne zaman hayallerimi gerçekleştireceğim, ben en uygun partneri ne zaman bulabileceğim gibi neden, nasıl, ne zaman ile başlayan sorularınızın birçoğuna doğum haritanızda cevap bulabilirsiniz. Detayları uzun uzun videoda anlatıyorum. Eğer siz de astrolojiye ilgi duyuyorsanız, evrenin dili olan astrolojiyi öğrenmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.