Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 7-13 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 Zorlu bir haftaya giriyoruz. 10 Haziran’daki güneş tutulmasına hazırlanan gökyüzünde bu hafta Mars-Pluto etkiletişimi tehlikeli bir gösterge olacak. Çatışma, patlama, öfke ve kriz bu haftanın dinamikleri arasında yer alıyor. Hem bireysel açıdan, hem de dünya gündemi açısından tehlike içeren olaylar meydana gelebilir. Yangınlar, patlamalar, askeri olaylar ve doğal afetler artabilir. En azından bireysel olarak daha temkinli davranmalıyız. Ayrıca duygusal hassasiyetin fazla olduğu bir hafta olacak. Venüs yengeç burcunda ilerlerken sevgi, şefkat ve merhamet arayışımızı arttırdı. Fakat Mars’ın pozisyonu özellikle aile içinde, çocuklarla, eşlerle yaşanabilecek krizleri tetikliyor. Aile içindeki anlaşmazlıklar büyüyebilir. Koruma içgüdüsüyle hareket edeyim derken, kişiler birbirine zarar verebilir. Bir inatlaşma enerjisi hakim, bunu fark edip, bilinçli bir şekilde hareket etmekte fayda var. 

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 11:07
Değiştirme Tarihi: 07.06.2021 12:47

Koç: Haftaya maddi konular gündeminizde olarak başlıyorsunuz, sürpriz bir kazanç elde edebilirsiniz. Elinize geçen bir parayı ailenizle vakit geçirmek ya da eviniz için güzel bir şey yapmak için kullanabilirsiniz. Bu hafta etkili olan Mars-Pluto teması özellikle evinizde kazalara, sakarlıklara çok açık olacağınızı gösteriyor. Kesik, yanık gibi durumlar oluşabilir. 

Boğa: Ay boğa burcunda başladığımız haftanın ilk günlerinde biraz keyif yapmak, dinlenmek isteyeceksiniz. Kişisel bakımınızla ilgilenebilir, estetik, imaj değişimi yaptırabilirsiniz. Hafta içinde aracınızla trafikte çok dikkatli olmalısınız. Hem kaza enerjisi, hem de trafikte öfke patlamalarından doğacak tartışmalar açısından gergin bir hafta olacak. 

İkizler: İş hayatınızla ilgili merak ettiğiniz, gelişme beklediğiniz konular açısından önemli bir hafta olacak. Özellikle sizi maddi açıdan rahatlatacak bir haber alabilirsiniz. Bu dönemde aile üyelerinizle birlikte kazançlarınızı arttırmak açısından fikir alışverişi yapıyor olabilirsiniz. Eğer bir ev, gayrimenkul satışı bekliyorsanız bu hafta gerçekleşebilir. 

Yengeç: Venüs yengeç burcunda sizin için keyifli bir döngüyü başlattı. Bu dönemde şefkat, sevgi dolu hissedecekseniz. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Kendinizi ve çevrenizi güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden flörtöz yaklaşımlar olabilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa özellikle kıskançlık konusunda bir tartışma çıkabilir. Gerginliklerin içine üçüncü kişileri dahil etmemeye özen göstermelisiniz. 

Aslan: Sizi huzursuz eden bir konu, aile içinde bir sağlık sorunu, gizli olan ve açığa çıkmasıyla birlikte stres yaşayacağınız bir durum olabilir. Bu hafta dikkatli olmalısınız, biraz kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmelere açık olacaksınız. İş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, maddi açıdan da destek alıyorsunuz. Fakat duygusal konular ve ruhsal açıdan bir nebze zorlu bir hafta olacak. 

Başak: Arkadaş ilişkilerinize dikkat! Bu hafta kırgınlıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. İş hayatınızda ortak bir proje içinde çalışıyorsanız, takım arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler, seyahatlerde ertelemeler düzeni bozabilir. Duygusal konularda ve aşk ilişkilerinde ise sürpriz karşılaşmalara açık bir hafta olacak. Bu hafta kimileriniz evlenme teklifi alabilirsiniz. 

Terazi: İş hayatınızda artık verdiğiniz emeklerin maddi olarak karşılığını almak istiyorsunuz. Bununla ilgili somut adımlar atmayı planlıyorsunuz. Bu hafta yöneticileriniz konuşabilirsiniz, fakat Mars bu hafta tehlikeli bir hatta olacak. Bu etki altında çok dürtüsel bir davranış ya da olayları kişiselleştirmek size zarar verebilir. Sözlerinizi çok özenle seçmelisiniz.

Akrep: Eşiniz veya sevgilinizin ailesi ile ilgili bir gündem oluşabilir. Bu gündem maddi konuyla ilgili olabilir, fikir birliğine varmanız gerekecek. Fakat sonuç sizi çok mutlu etmeyebilir. Bu dönemde yaşanılan Merkür retrosu özellikle sizi maddi açıdan, ortak paralarla ilgili konularda zorluyor. Haftanın güzel haberi ise yurtdışından ya da eğitimle ilgili bir konudan gelebilir. Sevdiğiniz birinden aldığınız haber sizi mutlu edecek. 

Yay: Bir yandan iş hayatınızdaki tempo sizi yorarken, bir yandan da kazancınız noktasında tatmin olduğunuz bir hafta geçireceksiniz. Geçmiş yatırımlarla ilgili olan gelişmeler sizi mutlu edecek. Bu hafta bir alım-satım yapacaksanız imza aşamasında dikkatli olun. Özellikle banka işlemleri, kredi, emlakçı ile ilgili konularda gözden kaçan bazı durumlar olabilir.  

Oğlak: İkili ilişkiler, flörtler konusunda hareketlilik başlıyor. Hayatın size yüklediği sorumlulardan bir nebze uzaklaşmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsunuz. Bu hafta yapacağınız bir seyahat size iyi gelebilir. Güzel bir karşılaşma olabilir. Hafta başında şans oyunlarından para kazanabilirsiniz, borsa ile ilgileniyorsanız bu hafta çok hareketli geçebilir. 

Kova: Sağlığa ve kazalara dikkat! Bu hafta Mars-Pluto etkileşimi riskli olacak. Sağlık sorunlarınız varsa bu hafta bir doktora gözükebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız iş ortamınızda bir sağlık problemi dolayısıyla sorun çıkabilir. Ekstra sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Eski sevgililerden gelebilecek bir haber sizi heyecanlandırabilir. Aşk hayatınız hareketlenecek.

Balık:  Kardeşiniz ya da yakın çevremizden bir arkadaşınızla seyahate çıkabilirsiniz. Bu hafta Venüs’ten aldığınız destekle kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Çocukluğunuzun geçtiği yerlere gidebilir, eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Eski hatıralara temas etmek size iyi gelecek. Eğer bir iş başvuru süreciniz varsa, bu hafta size dönüş yapılabilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ