Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 6-12 Eylül haftası burçları neler bekliyor?

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2021 09:11
Değiştirme Tarihi: 07.09.2021 09:11
Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 6-12 Eylül haftası burçları neler bekliyor?

Koç: Güçlü etkilerin olduğu haftada hem ikili ilişkiler, hem de iş hayatınızla ilgili konularda şanslı olacaksınız. Bu hafta eğer aşk hayatınızla ilgili güzel bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bir adım atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden de güzel destekler alacaksınız. Eğer iş yerinde bir tadilat, dekorasyon düşünüyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Boğa: Aşk hayatınızla ilgili kafa yoracağınız, problemleri çözmeye odaklanacağınız günler sizleri bekliyor. Eğer üstünü örttüğünüz bazı sorunlarınız varsa, bunlar daha görünür hale gelebilir. Özellikle iş ve özel hayatınızı dengelemekte zorlanıyorsanız, bu hafta iş hayatınızla ilgili yaşayacağınız olumlu gelişmeler sizi rahatlatacak.

İkizler:  Ev almak, taşınmak, arsaya temel atmak için çok verimli bir zaman olacak. Gayrimenkul alım-satımlarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu hafta işle ilgili gelişmeler olursa, biraz sakin kalın. Acele verilen kararlar pişmanlık yaratabilir. Aşk konularıyla ilgili harika bir hafta, tadını çıkarın!

Yengeç: Bu hafta eğitim ile ilgili yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Okula başlayanlar için, oldukça verimli ve içlerine sinen bir başlangıç olacak. İş seyahatleri ile ilgili gündemin yoğun olduğu bir hafta olabilir. Reklam, pazarlama, turizm, eğitim, yayıncılık alanlarında çalışanlar için çok sürpriz fırsatlar çıkabilir.

Aslan: Parasal konularda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Özellikle uzun vadede kazandıracak yatırım fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden bu konuda fikir almaya çekinmeyin. Güçlü ortaklıklar kurmak, projeleri başlatmak, araç satın almak gibi konularda da güzel destekler alacaksınız.

Başak: Burcunuzda gerçekleşen yeni ay kişisel imajınızla fark yaratmak, imaj değişikliği yapmak açısından sizi destekliyor. Hayatınızda önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz maddi fırsatları yakalamak, hayal ettiğiniz bir şeyi gerçekleştirmeniz noktasında sizi heyecanlandıracak.

Terazi: Hafta başında Venüs-Jüpiter arasındaki etkileşim size şans getiriyor. Bu hafta istediklerinize odaklanın ve yeni başlangıçlar için bir adım atın. Eğer çocuğunuz varsa sizi mutlu edecek bir gelişme olabilir ya da çocuk istiyorsanız hamile kalabilirsiniz. Bir sağlık probleminiz varsa, bu hafta şifa enerjisi aktif olacak. Sizi fayda sağlayacak bir tedavi yöntemi ya da doktor bulabilirsiniz.

Akrep: Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, tatil programları yapmak, ortak bir yatırım kararı, bir iş ortaklığı yapmak için olumlu zamanlar. İkili ilişkilerde de sürpriz gelişmelere hazır olun. Hiç beklemediğiniz bir anda, sizi çok heyecanlandıracak biriyle tanışabilir ya da gittiğiniz bir yerde eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz.

Yay: İş hayatınızla ilgili çok olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok çalışacaksınız, ama emeklerinizin de karşılığını alacaksınız. İş ortamınızda ya da çalışma arkadaşlarınızda bir değişiklik olabilir. Siz de yeni bir ofise geçebilirsiniz. Eğer böyle bir gelişme olursa yer değişikliği size çok iyi gelecek.

Oğlak: Yatırım fırsatlarını değerlendirmeniz ve elinizdeki parayı çoğaltmak adına analiz yapmanız gereken bir hafta olacak. Bu haftanın güçlü etkileri sizi birkaç seçenek arasında bırakabilir. Özellikle yurtdışından bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer yurtdışına gitmek, yaşamak gibi bir istediğiniz varsa prosedürel işlemlere başlamak için verimli bir hafta olacak.

Kova: Uzun süredir elinizdeki parayı çevirmek, alacak-verecek dengesini ayarlamak konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Bu hafta elinize toplu bir para geçebilir ve bu daha sonra yapacaklarınızla ilgili size bir imkan sağlayabilir. Eğer kredi başvurusu yapmak gibi bir düşünceniz varsa bu hafta güzel etki altında olacaksınız.

Balık: Evlilik isteği olanlar için müjde’ bu hafta çok olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bir evlilik teklifi alabilirsiniz ya da sizi evliliğe götürecek bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Bu hafta vereceğiniz kararlar, gelecekle ilgili bazı konuları şekillendirecek. Nerede yaşamak istediğiniz, nasıl bir iş yapmak istediğiniz, hayatınızdaki insanlarla ilgili bir sorgu döneminden geçiyorsunuz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji