Yayınlanma Tarihi: 31.08.2021 | Değiştirme Tarihi: 31.08.2021

Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 30 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

İletişim gezegeni Merkür pazartesi günü Terazi burcuna geçiyor. İletişimde uzlaşmaya açık, karşı tarafla empati yapabilen, akılcıl bir yaklaşımla çözüm odaklı bir dönem başlıyor. Hafta içinde Merkür-Satürn arasında gerçekleşecek olumlu etkileşim ortaklıklar, işbirlikleri, sözleşmeler için avantajlı olacak.Özellikle alanında yetkin, yaşça büyük kişilerden tavsiyeler, destekler alınabilir. İş kurmak, iş görüşmeleri yapmak, maddi yatırımlar için hem Venüs-Jüpiter etkileşimi, hem de Merkür’ün konumu oldukça avantajlı gözüküyor. Bu hafta dikkat edilmesi gereken konular ise daha çok Mars üzerinden gelecek. Sağlık konularında zorlanabileceğimiz bir hafta olacak. Vücut direnci düşebilir, bağışıklık sistemi zorlanabilir, yediğimize içtiğimize ekstra dikkat etmeliyiz. Hem enfeksiyonlara, hem de zehirlenmelere açık bir hafta bizleri bekliyor.  Ayrıca su ile bulaşabilecek hastalıklar da olabilir. Denize girerken ekstra dikkat edilmeli, deniz yolculuklarında temkinli olunmalı. Neptün’den gelen sert etkileşim sudan gelebilecek zararı gösteriyor. Ayrıca bu gösterge özellikle erkek enerjiden gelecek hayal kırıklığı ve aldatılma hissini de tetikleyecek. Psikolojik olarak yıpranma söz konusu olabilir. 

Koç: Sağlık açısından çok dikkatli olmalısınız. Özellikle bağırsaklarla ilgili sorunlar çıkabilir. Bu hafta yaşadığınız bir sağlık sorununu ihmal etmemelisiniz. İş ortamınızda sağlık sorunu yaşayan bir kişinin işleri size kalabilir ya da sizin sağlık sorunu yaşamanız durumunda uzaktan da olsa işleri yürütmeniz gerekebilir. Sorumlulukların ağır geldiği bir hafta olacak.

Boğa: Bu hafta ilişkilerde hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bir arkadaşınızdan alacağınız bir haber, sevgilinizle aranızı açabilir. Siz yine de karşınızdaki kişiye kendini açıklama fırsatı vermeyi ihmal etmemelisiniz. Bu hafta iş hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler olabilir. Eğer önemli bir başlangıç aşamasındaysanız, bu hafta olumlu enerjileri kullanın.

İkizler: Ev içerisinde tadilat gerektirecek durumlar olabilir. Özellikle su ile gelebilecek zararlar söz konusu. Elektronik aletlerin bozulması, su basması vs durumlarla uğraşmak canınızı sıkabilir. Aşk hayatı için ise çok keyifli bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğiniz bir kişiyle kavuşma söz konusu olabilir. Sizden uzak mesafede olan birinden bir dönüş bekliyorsanız, bu hafta sevineceksiniz.

Yengeç: Kardeşlerinizle aranızda çıkacak bir gerginlik çok kalbinizi kırabilir. Özellikle çıkar çatışması yaşanacak bir durum olabilir. Ailenize gelecek bir miras, satışı gerçekleşen bir gayrimenkul parası gibi bir durumda ailenizde bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Bu hafta trafikte çok dikkatli olmalısınız. Uykusuzluk ve dalgınlıktan oluşabilecek kazalara çok açık bir hafta olacak.  

Aslan: Dolandırıcılara dikkat! Bu hafta paralarınıza, malınıza çok dikkat edin. Hırsızlık ya da dolandırılma enerjileri çok aktif olacak. Bu hafta çevrenizden çok güçlü destekler alabilirsiniz. Eğer hayatınızda önemli bir dönüm noktası ve karar aşamasındaysanız çevrenizde sizden yaşça büyük ve tecrübeli kişilere fikir danışmayı ihmal etmemelisiniz. Umduğunuzdan bile daha büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak: Burcunuzda yer alan Mars’ın bu hafta tehlikeli açılar alması sizi hem sağlık, hem de kazalar konusunda uyarıyor. Bu hafta bir sağlık sorununuz tetiklenebilir. Özellikle tatilde ve evden uzaksanız yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Bu hafta iş yerinizde de bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Fakat arkanızdan birinin iş çevirmesi, daha sonra adaletin yerini bulup, gerçeğin açığa çıkmasıyla sonuçlanabilir.

Terazi: Merkür’ün burcunuza geçmesiyle iletişim hızlanıyor. Telefon trafiği artabilir, beklediğiniz haberler varsa gelebilir, yeni başvurular yapabilir, eğitimle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin için hareketli günler başlarken özellikle ikili ilişkiler konusunda kendinizi çok keyifli hissedeceksiniz. Evlilik teklifi, yeni bir ilişki başlangıcı, söz, nişan gibi adımlar olabilir.

Akrep: Kendinizle ilgili bir farkındalık yaşamak, iç sesinizi dinlemek için önemli bir hafta olacak. Siz zaten her zaman sezgilerinize güvenirsiniz, fakat bu hafta haberci rüyalar, sürpriz eşzamanlılıklar yaşanabilir. Hayatınızda ikilem içinde kaldığınız, duygusal olarak bir sorgu içerisinde olduğunuz bir konu carsa bu hafta içinizi rahatlatacak bir gelişme olabilir.

Yay: Uzun süredir peşinde olduğunuz bir iş, almayı düşündüğünüz bir yer, beklediğiniz bir terfi varsa maalesef bu hafta sizin yüzünüzü güldürmeyebilir. Beklenmedik bir gelişme canınızı sıkabilir. Her şeyin görüldüğü gibi olmadığını fark ettiğiniz bir hafta olacak. Özellikle iş hayatında aldatılmaya çok açık bir hafta olduğu için bu hafta temkinli olmalısınız.

Oğlak: Yeni anlaşmalara ve başlangıçlara açık bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızla ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler sizi mutlu ve edecek ve bu mutluluk özel hayatınıza da yansıyacak. Ailenizle keyifli vakit geçirmek için bir plan yapabilirsiniz. Kafa dağıtmaya ihtiyacınız olacak. Belki bir süre bulunduğunuz şehirden de uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Kova: Ortak paralar, borçlar, krediler, yatırımlar noktasında bu hafta atacağınız adımları iki kere düşünmelisiniz. Elinizdeki parayı hızla çoğaltmak düşüncesiyle attığınız bir adım, daha sonrasında sizi strese sokacak bir duruma sokabilir. Bu dönem daha yavaş ama güvenli adımlar atmak sizin için çok daha iyi olacak. 

Balık: İlişkilerde hayal kırıklığı yaşatacak bazı gelişmeler olabilir. Bir yalan söylendiğini duymak sizi sarsabilir. Bu hafta gerçekleşen etkiler size aslında doğru olanı göstermeye çalışıyor. Sizin kötü olarak değerlendirdiğiniz bir konu, ileride size fayda sağlayacak bir şeye sebep olabilir. Bu hafta ne yaşarsanız, sonucunda adaletin tecelli etmesine niyet etmelisiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji