Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 3-9 Mayıs haftası burçları neler bekliyor?

Haftaya Ay Kova burcundayken başlıyoruz. Kova her ne kadar özgürleşmeyi sembolize etse de Güneş ve Ay’ın Satürn ile olan teması içinde bulunduğumuz pandemi koşullarını açıklıyor. Otorite figürlerine karşı bir güvensizlik hakim olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 09:16
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 13:30

Hafta başında hakim olan Merkür-Jüpiter sert etkileşimi kolektifi etkileyen kararlarda, özellikle maddi kaygının arttığını ve belirsiz şartların yorucu olduğunu gösteriyor. Bu hafta verilen sözler, yapılan anlaşmalar çok güvenilir olmayabilir, koşullar değişebilir. Gökyüzünde devam eden Boğa hakimiyeti, 4 Mayıs’ta Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle birlikte değişiyor. Sabit fikirle yaklaştığımız bazı konularda daha esnek düşünebilme ve çözüm üretme fırsatı bulabiliriz. Hafta içinde özellikle maddi konularla ilgili karar vermek, yatırım yapmak, bütçe planlamak için Perşembe ve Cuma oldukça uygun gözüküyor. Venüs-Pluto desteği kalıcı işler için güzel bir başlangıç enerjisi yaratıyor.

Koç: Zihinsel olarak sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili bir konuya takılmış gözüküyorsunuz. Özellikle bir arkadaşınızla maddi konuda bir irtibatınız varsa, bu hafta bir gerginlik olabilir. Maddi konular, ödemeler için biraz stresli bir hafta olacak. Beklediğiniz bir para varsa bir gecikme olabilir. Daha önce planlanan bazı işlerinizi ertelemek durumunda kalabilirsiniz.  

Boğa: İş hayatınızla ilgili sizi strese sokan bir durum olabilir. Yaşanan kısıtlanmalar, ekip arkadaşlarınızla olan düzenin bozulması iş yükünüzü de arttırmış olabilir. Özellikle yöneticilerinizle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Hafta başındaki sert enerjiler kariyer ve maddi konularda beklediğiniz desteği alamayacağınızı gösteriyor. Fakat Merkür ve Venüs İkizler burcuna geçince rahatlayacaksınız.

İkizler: İçe kapanmış, sosyal çevrenizden uzaklaşmış, hatta iletişim araçlarını bile mümkün olduğu kadar kullanmamaya çalışıyor olabilirsiniz. Fakat bu enerji haftasonunda değişiyor. Gökyüzündeki İkizler teması sizin hayatınızı hareketlendirecek. Önemli haberler alabilirsiniz. Önünüze yeni seçenekler sunulacak. Bu haftayı önümüzdeki hareketli günlere hazırlanarak ve plan yaparak geçirebilirsiniz.

Yengeç: Maddi konularda yaşadığınız belirsizlikler sizi zihnen yoruyor olabilir. Beklenilen ödemelerin gelmemesi, borçların artması, ödemekte zorlandığınız kredileriniz olabilir. Bu hafta zihnen bu konulara odaklansanız dahi, özellikle bu stres durumundan dolayı çevrenizdeki kişileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta iletişim konusunda bir abartma ve yanlış anlama enerjisi hakim olacak.

Aslan: Geçtiğimiz hafta önemli iş fırsatlarıyla karşılaşmış ve heyecanlanmış olabilirsiniz. Bu hafta bu konuyu değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Bu konuda vereceğiniz kararda eş ya da ortağınızın da fikri önemli olacak. Bu konuyu danıştığınızda alacağınız tepki sizi belki tam olarak mutlu etmeyecek olabilir. Aile içindeki bir mevzuyu çözüme kavuşturmadan karar vermeniz çok mümkün olmayacak.   

Başak: Gündelik hayatınızda yenilik yapmak istiyorsunuz. Hayatınızı düzene sokmak için bu hafta bir karar alabilirsiniz. Yeni bir beslenme düzeni, spora başlamak, bahar temizliği, evde düzen değiştirmek sizin için iyi bir fikir olabilir. Yurtdışından beklediğiniz bir haber, bir başvuru sonucu gecikebilir ya da istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.

Terazi: İş hayatınızda stresli günler geçirmiş olabilirsiniz. Bu hafta ise biraz iş konularından uzaklaşmak istiyorsunuz. Daha çok çocuğunuza, sevgilinize odaklandığınız bir hafta olacak. Bu hafta parasal konularda yatırımlara ve kararlara oldukça dikkat etmelisiniz. Kayıp yaratabilecek bir etki var. Spekülasyona açık konularda temkinli olabilirsiniz. Uzakta yaşayan kişilerden haftasonu önemli haberler alabilirsiniz.

Akrep: İkili ilişkiler açısından gergin bir dönemdesiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunay etkisi hala devam ediyor. Kendinizi duygusal açıdan çıkmazda hissediyor olabilirsiniz. Belirsiz koşulların çözümlenmesi için irtibata geçmek isteyebilirsiniz. Maddi konular ve iş fırsatları açısından ise güzel bir hafta olacak. Ailenizle keyifli vakit geçirebilir, kararlarınız noktasında ailenizden destek alabilirsiniz.

Yay: Bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm. Evde olmak, dinlenmek, mümkün olduğunca stresli konulardan uzak durmak bu hafta avantajlı olabilir. Çünkü iletişim açısından biraz sert ve keskin olacağınız bir hafta olacak. Çevrenizdeki kişiler, iş arkadaşlarınızla aranızda tatsız gerginlikler olabilir. Kardeşinizle birlikte karar vermeniz ya da sorumluluk almanız gereken bir konu olabilir.  

Oğlak: Parasal konuların gündeminizde olduğu bir hafta olacak. Özellikle bir ortağınız varsa, danışmanız ve ortak karar vermeniz gereken konular gündeme gelebilir. Haftanın engelleyici enerjileri sizi yavaşlatıyor, sonuca bağlamaya çalıştığınız konularda biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Riskli girişimler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Stresle verilecek kararlar size maddi kayıp yaşatabilir.  

Kova: Kendinizi hafta başında kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Satürn enerjisi sizi sorumluluklar noktasında zorluyor. Özellikle ailevi mevzularda vermeniz gereken kararlar, beklentiler sizi yorabilir. Aile içinde sağlık problemleri gündeme gelebilir ve siz ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta planları değiştirecek enerjiler var, koşullara uyum sağlamak noktasında esnek olmanızı öneririm.

Balık:  Yakın çevrenizden alacağınız bir haber hafta başında gündeminizi belirleyecek. Kendinizi isteksiz ve yorgun hissediyor olabilirsiniz. İletişim konusunda kendinizi çevremizden soyutlamak istiyor gibisiniz. Fakat bu hafta iş hayatınızla ilgili aktif olmanızı gerektirecek. Aldığınız bazı haberler canınızı sıksa da haftasonuna doğru aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz vakit sizi rahatlatacak.  

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ