Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 24-30 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Çok önemli bir haftaya giriyoruz. Yılın ilk ay tutulması 26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma çok güçlü etkilere sahip bir süper ay tutulması olacak. Tutulma gününden önce tutulma etkileri yaşanmaya başlar. Bu yüzden hafta başında dahi etkileri hissediyor olacağız. Burçlar ay tutulmasından nasıl etkilenecek?

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2021 13:09
Değiştirme Tarihi: 25.05.2021 13:09
Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 24-30 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Koç: Ay tutulması dost burcunuz  yayda gerçekleşiyor, şanslısınız. Yurtdışından beklediğiniz bir haber, başvuru sonucu, hukuki bir davanın sonuçlanması, bir atama sonucu sizi mutlu edebilir. Daha öncesinde bu beklediğiniz haberle ilgili olumsuz bir dönüş almış olabilirsiniz, fakat tutulma etkisiyle yeni ve olumlu bir gelişme olabilir. Aile içerisinde ufak bir gerginlik, kardeşleriniz ya da yakın çevrenizle yaşayacağınız bir fikir ayrılığı sizi ikilemde bırakabilir. Yeni sınava girecekler ve eğitime başlayacaklar için önemli bir süreç olacak. İşinizi şansa bırakmamalı ve sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

Boğa: Tutulma etkisini en çok maddi konularda hissedeceksiniz. Bu dönem sizin için oldukça avantajlı bir dönem olacak, mutlaka bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Uzun süredir beklediğiniz paralar gelebilir, bir satış gerçekleşebilir elinize toplu bir para geçebilir. Emeklilik, tazminat, miras ile ilgili bir para bekleyenler için de müjde, beklediğiniz gerçekleşecek! İş başvurusuna dönüş bekleyenler, yeni bir iş yeri açacak olanlar için de güzel destekler var. Önümüzdeki günlerde seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Aracınızda bazı sorunlar çıkabilir.

İkizler: Tutulmadan en güçlü etkiyi alacak burçlardan biri de sizsiniz. Kendinizi ön plana çıkarma ve ifade etme fırsatı bulacaksınız. Çevrenizle etkileşiminiz çok artacak. İlişki ve ortaklıklar konuları gündeminizde olacak. Bu tutulma size doğru ve yanlışı ayrıt etme fırsatı verecek. Hangi ilişkileri daha çok geliştirmeniz, hangilerine son vermeniz gerektiğini anlayacaksınız. Önemli başlangıçların arifesindesiniz. Fikirlerinizi paylaştığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Birkaç fırsatı aynı anda değerlendirmeye çalışırken enerjinizin dağılmamasına özen göstermelisiniz.

Yengeç: Çalışma hayatınızla ilgili değişiklikler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma saatleri, organizasyon yapısı, ofis ortamında yaşanacak gelişmeler sizin odak noktanızı iş hayatınıza çevirmenizi sağlayacak. Bir süredir belirsizlik olan ve kulaktan dolma duyduğunuz şeyler artık netleşiyor. Bu tutulma enerjisinde ikili ilişkiler alanından sert bir etki alacaksınız. Yeni başlayan ilişkiler için bir hayalkırıklığı yaşanabilir, bazı evliliklerde bir kopuş söz konusu olabilir.  

Aslan: Bu tutulmadan çok güçlü bir destek alıyorsunuz, sizin için keyifli gelişmeler çok yakın! Öncelikle aşk hayatınız hareketleniyor, sosyal çevreniz genişliyor. Önümüzdeki günlerle arkadaşlarınızla yapacağınız para alışverişine dikkat etmelisiniz, bir yanlış anlaşılma olabilir. Bir işe giriş durumunda sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz, yeni bir çevreye girebilirsiniz. Aile içi bir mevzuda ortak karar vermeniz gerekebilir, özellikle aile bireylerinizin sağlıklarına dikkat etmelisiniz. 

Başak: Kariyer hayatınız için önemli bir döngüdesiniz. Tutulma hattı sizi aile ve kariyer açısından tetikleyecek. İş hayatınızda gerçekleşen bir gelişme taşınmanıza sebep olabilir. Eğer bir evlilik planınız varsa ev arayışındaysanız gönlünüze göre bir ev bulabilirsiniz. Bu dönemde gelecek planlarınız için adım atabilirsiniz. Bir terfi almak, pozisyon değişikliği sizi sosyal statü açısından da etkileyebilir. Ortak işler yapmak istiyorsanız sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 

Terazi: Kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacağınız günlerden geçiyorsunuz. Bir eğitim almak istiyorsanız, bir seminere katılmak istiyorsanız güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer yarım bıraktığınız bir eğitim varsa, tekrar başlayabilirsiniz. Aldığınız bir eğitim iş hayatında da size avantaj sağlayabilir. Çok çalışacaksınız, iş hayatınızda yaşanacak değişikliklerle yeni düzene uyum sağlamaya çalışacaksınız. Yakın çevrenizden birinin desteğiyle yeni biriyle tanışabilirsiniz, aşk hayatınızdaki hareketlilik yolculuklarınızı arttırabilir.

Akrep: Maddi konularla ilgili önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Eğer bir konuda borçlanmayı düşünüyorsanız, kredi vs gibi bir planınız varsa Merkür retrosu dönemini tercih etmemelisiniz. Bir gayrimenkul alım-satımı gerçekleşebilir. Eğer gelir kaynaklarınızı genişletmek, yeni yollar denemek isterseniz bu döngüde bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı kaynaklı ve e-ticaretle bağlantılı işleri deneyebilirsiniz. Aile içindeki dengeleri korumanız gerekiyor. Evliyseniz aile büyükleriniz ve eşiniz arasında kalacağınız bir olay yaşanabilir. 

Yay: Burcunuzda gerçekleşen tutulma sizin çok önem plana çıkmanızı, dikkat çekmenizi ve hayatınızda önemli bir dönemeci simgeliyor olabilir. İlişkiler ön plana çıkıyor, yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Bazılarınız için ise unutulmamış bir aşkın geri dönüşü söz konusu olacak gibi duruyor. Hem ilişki, hem de aile açısından sevdiklerinizle vakit geçirmek istediğiniz günlerdesiniz. Tatil, seyahat planları yapabilirsiniz. Maddi açıdan harcamaların artacağı bir dönem, araç almayı düşünüyorsanız bu dönemde güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak:  İş hayatınızdaki gelişmelere ve kazançlarınıza odaklanmış durumdasınız. Fakat sanki öngöremediğiniz bazı durumlar var. Beklediğiniz geri dönüşleri alamamak, kısıtlamalardan oluşan kayıplar ya da iş arkadaşlarınızla ilgili yaşanan gelişmeler sizi strese sokuyor olabilir. Bu süreçte eğer hakkınızı alamadığınızı düşünüyorsanız, yeni bir düzen için başvurular yapabilirsiniz. Artık bir değişikliğe ihtiyacınız var. Hem ruhen, hem bedenen yeni bir başlangıç size iyi gelebilir. Bu döngüde spora başlamak, diyete başlamak sizlere çok iyi gelebilir.

Kova: Tutulmadan olumlu destek alan burçlar arasında yer alıyorsunuz. Gelecek planlarınızla ilgili attığınız adımlar, yeni başlangıçlar size güzel sonuçlar sağlayacak. Sosyal çevrenizden güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız keyifli gelişmeler, size motivasyon sağlıyor. Sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için çok destekleyici bir dönem olacak.

Balık:  İş hayatınızla ilgili bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Eğer yeni işten ayrıldıysanız yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz, yeni bir iş yeri kiralayabilirsiniz. Yaşayacağınız gelişmeler beklediğinizden de hızlı gerçekleşecek. Aile içinde bir kutlama olabilir. Eğer bir evlilik, taşınma durumları varsa harcamalara dikkat etmekte fayda var. Gözden kaçan bazı durumlar daha sonra maddi açıdan zorlanmanıza sebep olabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ