Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 23-29 Ağustos tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Pazar günü kritik derecelerde gerçekleşen dolunay bu haftayı önemli kılıyor. Özellikle toplumsal konular, yabancı uyruklu vatandaşlar, diplomatik ilişkiler bu haftanın gündemini oluşturacak. 29 derece her zaman içinde bir kriz barındırır. Toplumsal hassasiyet yaratacak bir olay ve özellikle hava şartlarına bağlı olarak yaşanabilecek bir kaos oluşabilir

Yayınlanma Tarihi: 23.08.2021 12:14
Değiştirme Tarihi: 23.08.2021 13:20

. Bireysel açıdan baktığımızda ise bu hafta Venüs-Satürn arasındaki olumlu etkileşim hayatımızda güzel başlangıçları da tetikleyebilir. İkili ilişkiler, evlilik kararları, ilişki başlangıçları için çok keyifli bir hafta olacak. Maddi konularda da bu hafta yapılan yatırımlar avantaj sağlayabilir. Yeni bir işe başlamak, iş kurmak, personel alımı yapmak için bu enerjiler kullanılabilir. 

Koç: Uzun süredir titizlikle yürüttüğünüz işleriniz, projeleriniz için bir tamamlanma ve sunma dönemi olabilir. Bu hafta maddi konularda kalıcı adımlar atmak için avantajlı olacak. Bir yatırım hesabı açabilirsiniz. Ev içerisinde düzen sağlamak, derin temizlik, tadilat için de uygun enerjiler hakim. Bu hafta yapılan işler kolaylıkla tamamlanır.

Boğa: İş hayatınızla ilgili bir yol ayrımında olabilirsiniz. Eğer size açıklanmasını beklediğiniz bir karar varsa bu hafta içinde bu önemli haberi alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler yapan kişiler için hareketli dönemler. İş hayatınızda adaletin sağlanması, hakkın teslim edilmesiyle ilgili beklentileri olanlar için de beklentiyi karşılayacak gelişmeler olabilir.

İkizler: Aile içinden bir ayrılık söz konusu olabilir. Yurtdışında yaşamak, tayin, eğitim için başka bir şehre taşınma sonucunda evinizde bir düzen değişikliği olabilir. Eğer bir evlilik düşünceniz varsa, bu hafta evlenme teklifi edebilir, nikah günü alabilir, hazırlıklarla ilgili bir adım atabilirsiniz. Bu hafta içinde seyahatlerde aksilikler, iptaller olabilir.

Yengeç: Bir ev, araba alma isteğiniz varsa bu hafta alım-satım ile ilgili imzalar için uygun olacak.  İndirim dönemini yakalayarak bir avantaj sağlayabilir ya da kredi ile ilgili konularda banka işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Elinize toplu bir para geçmesi sonucunda bir borcunuzu da kapatabilirsiniz.

Aslan: İlişkilerle ilgili dikkatli olunması gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Dün gerçekleşen dolunay etkisiyle birlikte ani kararlar vermek, bir ilişkiyi sonlandırmak söz konusu olabilir. Fakat bu karar daha sonra pişmanlık yaratabilir. Ortak bir iş yapma düşünceniz varsa, bu hafta imza atabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Başak: Güneş başak burcuna geçişiyle birlikte özellikle iş hayatınız ile ilgili hareketli bir dönem başlayacak. Yoğun çalışma temposu fiziksel olarak sizi yorabilir. Fakat bu hafta çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Yöneticilerinizle paylaşmak ya da talep etmek istediğiniz bir konu varsa bu hafta olumlu dönüş alabilirsiniz.

Terazi: Venüs-Satürn arasındaki olumlu etkileşimden çok güzel destek alıyorsunuz. Özellikle aşk ve ikili ilişkilerle ilgili konularda sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir. Yeni başlayan ilişkiler için keyifli bir hafta olacak. Çocuk bekleyen kişiler için bu hafta çok güzel enerjiler hakim. Hamile olan kişiler için ise erken doğum tetiklenebilir.

Akrep: Arkadaş çevrenizle ilişkileriniz için hareketli bir döneme giriyorsunuz. Birlikte tatil programları yapabilirsiniz. Eğer iş ortamınızda da grup aktiviteleri yapıyorsanız bu hafta yeni planlar yapılabilir. Bir arkadaşınız ya da yöneticiniz ofisten ayrılabilir. Yeni düzene alışmak konusunda biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Yay: Bu hafta iletişim halinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Önemli telefonlar, teklifler, bir yerde tesadüfe sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir. Gökyüzünde atılan adımlar noktasında kalıcı başlangıçlara dair çok güzel bir enerji var. Siz de bu etkiden yararlanabilirsiniz. Bir seyahat sonrasında keyifli bir haberle evinize dönebilirsiniz.

Oğlak: Eğitim hayatınızla ilgili bir gelişme olabilir. Üniversite için kayıt, başka bir şehre taşınma, yüksek lisans başvurusu, dil eğitimine başlamak için uygun bir hafta olacak. Bu yenilikler masraflarınızı arttırabilir. Eğer online ticaret üzerinden para kazanıyorsanız bu hafta reklam ve pazarlama ile ilgili yatırımlar için avantajlı olacak.

Kova: Kova burcunda gerçekleşen dolunay uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bir konuda bir tamamlanma yaşatacak. Bu hafta işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili de bir iyileşme dönemi. Bu hafta sorunlarınızı çözebilirsiniz. Önümüzdeki 10 günlük süreç sizin için geçmiş sorunları geride bırakıp, yeni bir başlangıç dönemi olacak. 

Balık: Haftaya ay balık burcunda giriyoruz. Hafta başında sizi kaygılandıran bazı konular olabilir. Duygusal olarak yaşadığınız iniş çıkışlar sizi yoruyor. Hayatınızda belirsizlik yaşadığınız konularda bu hafta bir netleşme süreci olacak. Özellikle ikili ilişkinizde kafanıza takılan konular varsa bu hafta açıkça konuşarak bu konuyu açıklığa kavuşturabilirsiniz. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji