Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 21-27 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

Yeni haftaya Güneş!in Yengeç burcuna geçişiyle birlikte başlıyoruz. Güneş’in yengeç burcuna geçişi yaz ekinoksudur. Bu geçiş özellikle ev, aile, çocuk sahibi olma, evlilikler, duygusal konular açısından çok hareketli bir döneme işaret eder.

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 17:49
Değiştirme Tarihi: 21.06.2021 22:32

Duyguların ön planda olduğu, empatik yanımızı öne çıkarak, birileriyle paylaşım yapma dürtümüzün artacağı günler.. 23-24 Haziran günlerinde Venüs-Pluto etkileşimi dolayısıyla ikili ilişkiler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Kıskançlıklar, fazla sahiplenme, ilişkilerde diğer kişiyi manipüle etme duygusu gerginlik yaratabilir. Fakat hafta genelinde Güneş-Jüpiter olumlu etkileşimi bu haftanın koruyucu, güzel gelişmelere açık, iyimser bir bakış açısı içerinde olacağımız, keyifli görüşmelere olanak sağlayacak bir hafta olacağına vurgu yapıyor.

Koç: Aile içerisinde hareketli günler sizleri bekliyor. Eğer bir nişan, söz, evlilik arifesindeyseniz bu hafta maddi konular ve harcamalarla ilgili karar vermek durumunda kalacaksınız. Kardeşlerinizle aranızda anlaşmazlık yaşadığınız bir konu varsa bu hafta çözüme ulaşabilir. Sağlık problemi yaşayan bir yakınınızın iyileşme haberi sizi mutlu edecek.

Boğa: Duygusal konularda bir çıkmaz içinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden uzak olmak ya da iletişim problemleri yaşamak sizi daha çok strese sokuyor. Haftanın ilk günleri bu konuya kafanız takılıyor olacak. Bu hafta sürpriz bir yolculuk gündeme gelebilir. Gittiğiniz yerde uzun süredir görmediğiniz bir kişiyle görüşmek, uzun vakit geçirmek size ruhen çok iyi gelecek.

İkizler: Burcunuzda gerçekleşen Merkür retrosu bu hafta sona erecek. Sizin için güzel gelişmelerin olacağı günler yakın, bu hafta biraz daha sabırlı olmalısınız. Özellikle işinizle ilgili beklediğiniz bir gelişmenin gerçekleşmiyor olması sizi geriyor olabilir. Fakat bu hafta, bu konuyla ilgili bir haber alabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili alacağınız sonuçlar sizi memnun edecek.

Yengeç: Güneş burcunuza geçiş yapıyor, çevreniz tarafından çok daha fark edilir olduğunuz, kendinize özen göstermek isteyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler var. Fakat kıskançlık ve paylaşamama konuları bu hafta çok aktif olacak. Böyle bir durumda tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar boş yere tadınızı kaçırabilir.  

Aslan: Kendinizi çok enerjik ve keyifli hissedeceğiniz bir hafta olacak. Yakın çevreniz, aileniz, dostlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz. Tatil planları için olumlu enerjilerin hakim olduğu bir hafta olacak. Hafta sonuna doğru iş hayatınızla ilgili gelişmeler sizi yoğun bir telefon trafiğine sokabilir. Sorumluluklar peşinizi bırakmıyor. 

Başak: İş hayatınızdaki durağanlık sizi bir süredir kaygılandırıyor. Fakat Merkür retrosunun sona ermesiyle birlikte iş hayatınızdaki olumlu gelişmeler de başlayacak. Beklediğiniz geri dönüşleri ve haberleri alacaksınız. Bu hafta içinde arkadaşlarınıza vakit ayırmak ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde iki kişi arasında kalma, kıskançlık gibi durumlar aktif. Dikkatli olmalısınız.

Terazi: İş hayatınızda bir yönetimsel değişiklik meydana gelebilir. Ekip arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Kendi işinin yapanlar için bu hafta yeni kararlar alma dönemidir. Özellikle haftanın ilk günülerinde kredi, borçlar gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.  Aile işi yapıyorsanız, özellikle aile büyüklerinden finansal konularda bir onay alma durumu ortaya çıkabilir.

Akrep: Haftaya ay akrep burcunda başlıyoruz. Sizin için bir nebze psikolojik olarak gergin başladığınız bir hafta olabilir. Aile ve ikili ilişkiler konusunda kafanıza takılan bir konu, kardeşlerinizle aranızda bir gerginlik doğurabilir. Bu hafta içerisinde fazla sahiplenme konularından ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar söz konusu olacak. Bir konuda kardeşinize destek vermeye çalışıp, yanlış anlaşılmak kalbinizi kırabilir.

Yay: Bu hafta içerisinde bir kredi başvurusu, gayrimenkul alım satımı, bir borcu kapatmak gibi konular  gündeminize gelecek. Bu konularda aileden güzel destekler alabilirsiniz. Eğer bir ev alma süreciniz varsa hafta ortasından sonra bu konuda sürpriz bir gelişme olabilir. Eski sevgililerden haber almak açısından çok aktif enerjiler mevcut olacak.

Oğlak: Duygusal açıdan sizi hareketlendiren, sevgi ihtiyacınızın arttığı bir hafta olacak. Güneşin yengeç burcuna geçişi sizi özellikle aşk ve ilişkiler noktasında hareketlendiriyor. Eğer yalnız bir kişiyseniz hayatınıza biri girebilir, özellikle uzak bir yerden haber almak, online tanışmalar ve gidilen bir seyahatte bir karşılaşma olabilir.

Kova: İş hayatınızla ilgili bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Ofis değişikliği ya da bir iş değişikliği olabilir. Bu değişimi isteseniz dahi duygusal olarak birlikte çalıştığınız kişilerden ayrılmak sizi etkileyebilir. Maddi açıdan rahatlayacağınız gelişmeler olacak. Bunun sonunda kendinize daha fazla zaman ayırıp, tatil planları yapmak isteyebilirsiniz.

Balık:  Jüpiter burcunuzda retro hareketine başlıyor. Biraz daha içe dönmek, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Duygusal konularla ilgili çözümlemek istediğiniz bazı durumlar olabilir. Belirsizlikle sizi yoruyor.  Aile içinde arada kaldığınız durumlar varsa Merkür retrosunun sona ermesiyle birlikte çözüme ulaşacaktır.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji