Yayınlanma Tarihi: 20.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 20.09.2021

Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 20 Eylül - 26 Eylül tarihleri arasında burçları neler bekliyor?Koç: Duygusal açıdan kendinizi hassas hissedeceğiniz bir hafta olacak. Bir iş arkadaşınızın ya da  komşunuzun ayrılığı sizi etkileyebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İş ortaklıkları ve ortak projeler açısından çok avantajlı bir dönemden geçiyorsunuz. Arkadaşlarınızla aranızda bir para konusunun olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu hafta kimseye borç vermemelisiniz.

Boğa: Bir arkadaşınızla ilgili alacağınız haber sizi çok mutlu edecek. Belki küçük bir kutlama yapabilirsiniz. İlişkileriniz açısından gerginlikler olabilecek bir hafta, dikkatli olmalısınız. Beklenmedik çıkışlar, bir krize sebebiyet verebilir. Bu hafta iş hayatınızla ilgili bir talepte bulunmak, göz önünde olmak, takdir görmek için çok avantajlı olacak.

İkizler:  Dolunaydan sert etki alan burçlar arasında olacaksınız. Aile bireyleriyle aranızda ufak bir gerginlik çıkabilir. Yapmak istediğiniz bir işe destek alamamak, maddi bir beklentinin karşılanmaması gibi bir konu olabilir. Bir süre evden uzakta kalmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.

Yengeç: İmza sürecinde olan işleriniz için bu hafta sonuçlanma söz konusu olacak. Bir ev almak, araba alım-satımı, arsa almak için çok iyi bir dönemdesiniz. Önümüzdeki hafta Merkür retrosu başlayacağı için yeni başlangıçları bu hafta yapmalısınız. Eğer yarım kalan bir hukuki davanız varsa, bu hafta sonuçlanabilir. 

Aslan: Parasal konular, yatırımlar bu haftanın gündeminde olacak. İletişim açısından çok destekleyici olan günlerde önemli fikirlerinizi, isteklerinizi çevrenizle paylaşmalısınız, destek alabilirsiniz. İlişkiler, yeni tanışmalar, seyahatler güzel sürprizler taşıyor olacak.  Gelecek günler için umut vaat edici bir hafta olacak.

Başak: İlişkiniz ya da evliliğinizde hayal ettiğiniz bir şeyin gerçekleşmesi, nihai bir sonuca ulaşmak sizi çok mutlu edecek. Uzun zamandır emek verdiğiniz bir şeyin karşılığını alabilirsiniz. Bu isteğinizin gerçekleşmesinde fikirlerine güvendiğiniz bir kişinin de desteği olacak. Eğer evlilikle ilgili bir düşünceniz varsa, maddi güvence almak sizi bu konuda adım atmaya teşvik edebilir.

Terazi: Geçmişteki bazı sağlık sorunları nüksedebilir. Bağışıklığınızın düşük olabileceği bu günlerde yediklerinize-içtiklerinize çok dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından yapılacak bazı harcamalar bütçe dengenizi sarsabilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı gelişmeler kendinizi çok özgüvenli hissettirecek.

Akrep: Bir süredir beklediğiniz haberler teker teker geliyor. Soru işaretleriniz bitiyor olacak. Kimi zaman duyduğunuz şeyler sizi huzursuz etse de uzun vadede sizi mutlu edecek gelişmeler olacak.  Çocuk istiyorsanız bu hafta güzel gelişmeler olabilir. Eğer sanatsal faaliyetler ilgileniyorsanız çalışmalarınızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Yay: Yaptığınızın bir işin tanıtımını yapmak, kalabalık ortamlarda kendinizi ön plana çıkarmak, iş görüşmeleri yapmak, seyahatler düzenlemek için oldukça verimli bir hafta olacak. İş temponuzun yoğunluğu bir süre ailenizden ayrı kalmanıza sebep olabilir. Ebeveynlerin ya da eşinizin onlara yeterince ilgi göstermediğinize dair tepkilerini alabilirsiniz.

Oğlak: Yakın arkadaşlar arasında kırgınlıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Dikkat, sonrasında pişmanlık yaşayabilirsiniz. Söylediğiniz bir sözün başkası tarafından farklı lanse edilmesi sizi zor duruma düşürebilir. Bu hafta parasal konularda sürpriz fırsatlar olacak. alım-satım, borsa, şans oyunları gibi konularda şanslı olacaksınız.

Kova: Bir borcunuzu kapatmak için iyi bir hafta olacak. Birikmiş bazı ödemeler kafanızı kurcalıyor olabilir. Ödemelere bir şekil düzen vermek, işlerinize de daha rahat odaklanmanızı sağlayacak. İş ortamınızda kıskançlık yaratacak bazı gelişmeler olabilir. Mümkün olduğunca bu konuşmalara dahil olmamakta fayda var.

Balık: Burcunuzda gerçekleşen dolunay duygusallığınızı arttırabilir. Kendinizi hayaller, istekler dünyasında bulabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmek istemeyeceğiniz, daha çok olumlu olanı görmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa, beklentilerinizi çok fazla yansıtmanız ilişkide biraz gerginlik yaratabilir. Partneriniz çok fazla ilgi beklediğinizi düşünebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji