Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2-8 Ağustos tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Yeni bir haftaya zorlu etkilerle başlıyoruz. Satürn bu hafta bizi bazı engellerle karşılaştıracak. Özgüvenimizi zedeleyen, yerimizde saydığımızı hissettiren, gelecek ile ilgili kaygı yaratan bazı olaylar yaşayabiliriz. Özellikle iş hayatı, otorite figürleri, yöneticiler ile ilgili bu hafta diyaloglara dikkat etmekte fayda var. Mars’ın Başak burcuna geçişiyle birlikte gökyüzü biraz rahatlasa da Jüpiter hala tehlikeli 29 derece hattında, bu yüzden toplumu ilgilendiren konularda sarsıcı ve şok edici olaylar devam edecektir. Bu hafta maddi konularda sürpriz fırsatlarla karşılaşılabilir. Özellikle toprak, gayrimenkul alım satımları için değerlendirebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 02.08.2021 10:00
Değiştirme Tarihi: 02.08.2021 10:00
Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2-8 Ağustos tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Koç: Bu hafta özellikle kalabalık gruplarla yaptığınız bazı aktivitelerde kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Sorumluluk aldığınız konularda size yöneltilen eleştiriler biraz canınızı sıkabilir. Hafta içerisinde alacağınız olumlu etki özellikle maddi fırsatlar ve iş odaklı olacak. Yeni bir iş girişiminizde finansal destekler yakalayabilirsiniz.

Boğa: Dikkatli olmanız gereken konular iş hayatınızla bağlantılı olacak. Bu hafta içinde vereceğiniz bir stratejik karar varsa birkaç kez düşünmekte fayda var. Kendinden çok emin ve cesur yaklaşımlar bu hafta problem yaratabilir. Aşk hayatınızda uzun soluklu ilişkiler dönemi, yeni ve sürpriz bir tanışma sizin için uzun bir ilişkinin göstergesi olabilir.

İkizler: Evinizi düzenlemek, ev içerisindeki fazlalıklardan kurtulmak, taşınmak için güzel bir hafta olacak. Aile içerisinde sağlık problemi yaşayan biri varsa, olumlu bir gelişme sizleri mutlu edebilir. Bu hafta içinde resmi başvurular, eğitimle ilgili alınacak kararlar, yeni kayıtlar noktasında bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tekrar tekrar uğraşmanız gereken prosedürel işlemler olabilir.

Yengeç: Hafta içinde yapılacak harcamalar, yatırımlar, alım-satım gibi konularda dikkatli olmalısınız. Kazanç elde etmenizi engelleyecek ya da beklediğiniz paralarda gecikmeler yaratabilecek bir etki altındasınız. Ani kayıplar yaşamamak adına özellikle birikim hesaplarınızla ilgili kararlara dikkat edin. Güvendiğiniz bazı kişilerden alacağınız öngörüler sizi yanıltabilir.

Aslan: Parasal konularda bir rahatlama dönemi, özellikle iş hayatınızla ilgili daha önce başvurduğunuz geri dönüş beklediğiniz konular varsa olumlu dönüşler alacaksınız. Yeni bir iş kurma düşüncesi olanlar için bu hafta iyi bir analiz ve gözlem için kullanılabilir. Hafta içinde sizi ikilem arasında bırakacak durumlar olabilir. Bir ilişki ya da ortaklıkta iki seçenek arasında kalıp, bir seçim yapmaya zorlanacaksınız.

Başak: Mars’ın Başak süreci sizi bu hafta içinde endişeli, kaygılı ve gergin yapabilir. Bir şeylere yetişemediğinizi ve bedensel açıdan da yıprandığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle stres kaynaklı bağırsak ve mide problemleri yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günler de çalışma hayatınız için yoğun geçecek, bu nedenle sağlık açısından bir destek almayı ihmal etmemelisiniz.

Terazi: Arkadaş ilişkilerinizi sorguladığınız ve sizin gösterdiğiniz hassasiyeti çevrenizden alamadığınızı düşündüğünüz bir hafta olabilir. Kendi içsel sorgunuz sonrasında tavır değişikliğine gidebilirsiniz. Bu hafta hayatınızdaki sorunları çözme noktasında farkındalık  yaşamak size iyi hissettirecek. Bu konuda bir profesyonelden destek almak isterseniz, bu hafta yeni başlangıçlar için çok uygun olacak.

Akrep: Gökyüzünde sabit burçlardaki sert gezegen etkileşimi bu hafta sizi zorlayacak. İş hayatınızla ilgili alacağınız haberlere şaşırabilir, yeni bir başlangıç için kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkilerle ilgili belirsiz koşullardan da sıkıldınız. Bu süreçte size destek olacak bir arkadaşınız, bu hafta ilişkilerinizle ilgili sizi mutlu edecek bir haber verebilir.

Yay: İş hayatınızda bir durgunluk dönemi yaşadıysanız, bu hafta alacağınız geri dönüşler sizi umutlandıracak. Yeni ekip arkadaşları, yeni projeler, hali hazırda duran birkaç işin sonuçlanması gibi durumlar çalışma motivasyonunuzu arttıracak. Bu hafta seyahat edecekseniz trafikte dikkatli olmalısınız. Ceza ya da kazalar açısından riskli bir hafta olacak. Bu hafta araç alım-satımı yaparsanız prosedürsel sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak: Çocuğunuz varsa eğitim hayatıyla ilgili yaşayacağınız bir gelişme sizi çok mutlu edebilir. Üniversite vs gibi bir süreç için düzen değişikliği ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu sizin kendi eğitim hayatınızla ilgili bir başvuru, yüksek lisans, doktora kabulü de olabilir. Özellikle yurtdışına çıkma amacınız varsa başvurularınızı bu hafta yapabilirsiniz. Bu süreçte maddi açıdan yeterli olamama düşüncesi sizi endişelendirse de bir adım atacaksınız.

Kova: Dikkatli olmanız gereken bir hafta. Burcunuzda hareket eden Satürn bu hafta zorlayıcı etkilere sahip, özellikle ikili ilişkiler ve ortalıklar konusunda sabrınızı sınayacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Doğru iletişim sizin için çok önemli, fakat karşınızdaki kişilerden sizin gösterdiğiniz hassasiyeti görememeniz bir hayalkırıklığı yaratabilir. Ev, arsa alım-satım için bu hafta fırsatlı olacak, geçmiş birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Balık: Jüpiter retrosu ile birlikte hayatınızda verdiğiniz kararlar, insanlar ile ilgili bir iç sorgu dönemi yaşıyorsunuz. Değiştirmek istediğiniz şeylerle ilgili gerekli cesareti kendinizde bulamıyor olabilirsiniz. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz sizi iş değişikliği, yer değişikliği, yeni bir eğitim süreci ile ilgili destekleyebilir. Alacağınız destek size güven verecek ve dah cesur hareket etmenize fayda sağlayacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji