Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 19-25 Nisan haftası burcunuzu neler bekliyor?

Önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. Hafta içerisinde Güneş ve Merkür’ün boğa burcuna geçmesiyle birlikte gökyüzünde toprak elementi hakimiyeti başlıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 19.04.2021 10:47
Değiştirme Tarihi: 19.04.2021 15:52

Toprak enerjisinin hakim olduğu dönemlerde maddi konular, finansal kaynaklar çok daha fazla gündemimizde olur. Boğa kendini güvence altına almak isteyen, mevcut düzenini korumak isteyen bir burçtur. Keyif, huzur, rahatlık, konfor, beş duyunun temsil ettiği hazlar Boğa döneminde hissedilir bir şekilde gündemimizde olacak. Pazartesi günü Merkür-Güneş kavuşumu yaşanacak. Bu göstergede düşündüklerimize, ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeliyiz. Olumlu enerjiye odaklanmak fayda sağlayacaktır. 29 derece enerjisinin hakim olduğu pazartesi günü ani krizler, beklenmedik sonlanmalar da gündeme gelebilir. Özellikle çok keskin söylemler olabilir. Mars da cuma günü yengeç burcuna geçiyor. Özellikle aile, ev, yuva, vatan, millet konularını daha fazla mücadele gerektirir bir hale getiriyor. Cumartesi günü Merkür-Uranüs kavuşumu parasal konularda çok sürpriz gelişmeler, parasal kayıplar, önemli haberler, açıklamalar, devlet bazlı gelecek açıklamaların sarsıcı etkilerini verebilir.

Koç: Gökyüzündeki toprak enerjisinin hakimiyeti sizi özellikle maddi konularda düşünmeye itecek. Önemli adımlar atabilirsiniz, yeni yatırım kararları alabilirsiniz. Özellikle ev ve aile konularında masrafların artacağın bir sürece giriyorsunuz. Sağlık harcamaları, ev tadilatı, taşınma, gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir. Haftasonuna doğru alacağınız haberler çok ani karar değişikliklerine sebep olabilir.

Boğa: Boğalar için yoğun bir tetiklenme enerjisinin aktif olduğu bir haftaya giriyoruz. Kendinize özen göstermek isteyeceğiniz, fark edileceğiniz, özellikle iş hayatınızda başarılarınızla dikkat çekebileceğiniz bir hafta olacak. Bir süredir izole olmuş hissediyorsanız, bu dönem daha fazla sosyalleşeceğiniz ve iletişim trafiğinizin de artacağı bir hafta sizleri beliyor. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle aranızda ailesel bir konuda bir takım sıkıntılar çıkabilir. Birlikte karar vermeniz gereken bir konu olabilir.

İkizler: Kendinizi bir süre çevrenizden izole etmek isteyebilirsiniz. Zihnen sizi yoran bazı konular olabilir. Özellikle maddi konulara çok fazla odaklanmış gözüküyorsunuz. Belki bu döneme kadar önemli girişimler yaptıysanız, bu dönemde daha sakin kalıp olayları gözlemlemek isteyebilirsiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var, özellikle beden sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Yengeç: Marsın bu hafta yengeç burcuna geçiyor olması özellikle fiziki anlamda mücadele gerektiren bazı koşullarla karşı karşıya gelmenizi gösterebilir. İş hayatınızda pazartesi günü alacağınız bir haber sizi sarsabilir, sürpriz bir gelişme olabilir. Merkür’ün kontrolsüz enerjisi bir anda vereceğiniz karar ya da söyleyeceğiniz şeylerle ilgili daha sonra pişmanlık yaratabilir. Söylemlerinize dikkat etmelisiniz. Haftasonu arkadaş çevrenizden biriyle yakınlaşmanız ya da sizi heyecanlandıracak bir haberleşmeniz olabilir.

Aslan: İş hayatınızla ilgili sürpriz gelişmelerin olacağı bir hafta olacak. Boğa enerjisi size iyi gelecek. Kendinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız. İş arıyorsanız bu dönemde iş bulabilirsiniz, yöneticilerinizden bir destek, takdir alabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak, sözleşme imzalamak, iş yeri açmak gibi konular için aktif bir hafta olacak. Çok göz önünde olmanız sizi başkalarının bakışları altında hissettirecek. Bazı kişilerden düşmanlık görebilirsiniz, arkanızdan konuşulduğunu duyabilirsiniz. 

Başak: Sosyal çevrenizden destek beklediğiniz bir gündeminiz olabilir. Fakat önümüzdeki günlerde bazı anlaşmazlıklar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Bu nedenle beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. Gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Özellikle eğitim alanında alacağınız bir haber sizi çok mutlu edebilir. Yurtdışı, yayıncılık, hukuki eğitim sektöründe çalışıyorsanız yeni iş imkanları ile karşılaşabilirsiniz.

Terazi: İş konularında beklenti içerisinde olduğunuz bir hafta olacak. Özellikle prim, ikramiye, tazminat, kredi başvurusu, vergilerle ilgili bir gündeminiz varsa bu hafta bunlarla ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günler sizi daha çok çalıştıracak, yoracak. Hatta bazı iş arkadaşlarınızla ve yöneticilerinizle duygusal açıdan kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Fevri davranmamaya özen gösterin.

Akrep: İkili ilişkiler açısından şanslı bir döneme giriyorsunuz. Duygusal açıdan tatmin aradığınız, sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta olacak. Aile ve özel hayat arasında kaldığınız bir konu varsa bu hafta bu konuyu sonuçlandırmak açısından bir fırsat yakalayabilirsiniz. Evlilik teklifi edebilirsiniz, sevgilinizi ailenizle tanıştırmak isteyebilirsiniz. Gelecek hedefleriniz yeniden şekilleniyor.

Yay: Pazartesi günü özellikle aşk, ilişkiler, çocuk ile ilgili konularda kalbinizden, zihninizden geçenlere çok dikkat edin. Gerçek olabilir! Önümüzdeki günlerde özellikle birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutinleriniz, sağlık konuları ile ilgili konular çok gündeminizde olacak. Çok yoğun bir tempo sizi bekliyor. Haftasonuna doğru iş arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber sizi çok şaşırtabilir. Mars’ın etkisiyle birlikte özellikle ortak paralar, hisseler, miras, nafaka, borç ve alacaklar ile ilgili konular gündeminizde olacak.

Oğlak: Bir ilişkiniz varsa çok keyifli vakit geçireceğiniz bir hafta olabilir. Eğer yalnızsanız aşk ve ilişkiler konusunda sürpriz gelişmelere hazır olun. Beklenmedik karşılaşmalar, haberler alabilirsiniz. Aşka odaklanın ve keyfini çıkarın. Şans oyunları açısında da şanslı olacağınız bir hafta, spekülasyona açık yerlerden kazançlar elde edebilirsiniz. Çocuk bekleyen kişiler için mutluluk verici göstergeler var.

Kova: Aile içerisinde ilişki, evlilik, çocuk gibi konuların konuşulduğu bir hafta olacak. Ailenizi de mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Ev alım-satımı için çok iyicil etkiler yer alıyor. Eğer taşınma sürecindeyseniz tam hayalinizdeki gibi bir ev bulabilirsiniz. Önümüzdeki günler özellikle beslenmenize çok özen göstermelisiniz. Çok fazla çalışmak sizi bedensel olarak yorabilir. Stres yaratabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda duygusal hassasiyetler oluşabilir.

Balık:  İletişim alanında kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz bir hafta olacak. Önemli toplantılarınızı, görüşmelerinizi bu hafta yapabilirsiniz. Kitap yayınlamak, sosyal mecralarda bir sayfa açmak, basında yer almak, pazarlama faaliyetleri için çok iyicil enerjiler var. Bunları değerlendirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa önümüzdeki günlerde sağlık konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ