Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 17-25 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Haftaya Güneş ve Pluto’nun güçlü desteğiyle giriş yapıyoruz. Bu destekle birlikte yeni başlanılan işler, yapılan görüşmeler, yatırımlar sağlam temellere dayanacaktır. İstikrarlı ve temkinli hareket edeceğimiz bir hafta olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2021 10:00
Değiştirme Tarihi: 17.05.2021 13:48

Bu hafta Venüs-Satürn arasındaki olumlu etkileşim uzun soluklu ilişkiler ve ortaklıklar için çok iyicil bir gösterge olacak. 20 Mayıs itibariyle Güneş İkizler burcuna geçiş yapacak. Bu geçişle birlikte daha aktif olacağımız, iletişimizin arttığı, ticaretin hareketlendiği bir dönem başlayacak. Güneş-Jüpiter sert etkileşimi ise haftasonuna doğru özellikle inanç, ideoloji konularında ciddi bir çatışma enerjisi yaratıyor. Bu dünya gündeminde sarsıcı olayları tetikleyebilir. Özellikle haftasonu Merkür sert bir açı alıyor. Aldatılma, dolandırılma durumları, yalan söylemler gündeme gelecek. Dikkatli olmakta fayda var. Bu günlerde verilen sözlere çok güvenmemek gerekiyor.

Koç: Haftaya giriş yaparken ev içerisindeki bazı işlerle uğraşabilirsiniz.. Yakın çevrenizle çok daha sık iletişim kuracağınız bir süreç başlıyor. Telefon trafiğiniz artabilir, kısa mesafeli yolculuklar tekrar gündeme gelebilir. Eğer ticari bir işletmeniz ya da eğitim kurumunuz varsa bu hafta atılacak adımlar sizin için oldukça destekleyici olacak. Bir site açmak, reklam ve tanıtım faaliyetleri yapmak için bir adım atabilirsiniz. 

Boğa: Haftanın ilk günü kardeşiniz ya da kuzeninizle görüşmek, ortak bir konuda karar vermek gündeminizde olabilir. Maddi konularda ciddi bir hareketlilik başlıyor. Kazançlarınızı arttırmak için önemli kişilerde görüşebilir, destek alabilirsiniz. Fikir paylaşımı sizlere iyi gelecek. Haftasonu özellikle yakın çevrenizden biriyle diyaloğunuzda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılma ya da bir kişinin yalanını yakalamak sizi incitebilir.  

İkizler: Bu hafta Güneş’in burcunuza geçmesiyle birlikte hayatınızda ciddi bir hareketlenme başlıyor. Güzel haberler alabileceğiniz bir hafta olacak. Hukuki bir dava, bir başvuru, sınav sonucu sizleri mutlu edebilir. İş hayatınızla ilgili daha çok ayakları yere basan bir şekilde hareket etmelisiniz, abartıdan uzak durmak bu hafta  sizin için önemli olacak. Bir imaj değişikliği yapmak istiyorsanız bu hafta sizin için uygun olacak. Yenilenmeye ve kendinize özen göstermeye ihtiyacınız var.

Yengeç: Maddi konuların gündeminizde olacağı bir hafta olacak. Fakat öngörülemez bazı durumlar sizi strese sokabilir. Yatırımlarınızı güvenilir alanlarda yapmaya dikkat etmelisiniz. Eğer online işlemler yapıyorsanız, bu hafta dolandırıcılık açısından riskli bir hafta olduğunu unutmamalısınız. Bu hafta birilerine yardım etmek için bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Evcil bir hayvan istiyorsanız, bu hafta sahiplenebilirsiniz.

Aslan: Sizin için keyifli ve hareketli bir hafta başlıyor. Sosyal çevrenizle görüşeceğiniz, iletişim halinde olacağınız günler sizleri bekliyor. Eski enerjik halinize döneceksiniz. Güçlü iş birlikleri yapabilir, çevrenizdeki kişilerde yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. İş hayatın ve yatırımlar açısından bu fikir paylaşımları sizin çok önünüzü açacak. Harcamalarınız artıyor, iyi bir bütçe planlaması yapmazsanız ödemelerde zorlanabilirsiniz.

Başak: İş hayatınız için önemli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Uzun zamandır bekleyen işler, projelerle ilgili geri dönüşler alacaksınız. Hatta bazı işleri yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Ortaklı bir iş yapıyorsanız, verdiğiniz kararlarda büyük riskler almamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta biraz abartılı fikirler, söylemler söz konusu olabilir. Özellikle maddi açıdan verilecek kararlarda daha temkinli olmakta fayda var.

Terazi: Bu hafta önemli bir konuda imza atacaksanız dikkatli olmalısınız. Bazı belirsiz koşullar olabilir. Özellikle hukuki bir durum varsa bu hafta alacağınız haberler canınızı sıkabilir. Eğitim hayatı içerisindeyseniz önümüzdeki bir aylık dönemde eğitim açısından çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir eğitime veya kursa katılmak için bu hafta başvuru yapabilirsiniz. Yalnız teraziler için bu hafta özellikle online platformlarda sürpriz tanışmalar olabilir.

Akrep: Gayrimenkul alım-satımı yapmak, döviz vs gibi alanlardan bir kar elde etmek için avantajlı bir hafta olacak. Elinize toplu bir para geçebilir. Fakat bir uyarı, elinize geçen parayı riskli bir yatırım aracında kullanmamalısınız. Abartılı her davranış için riskli bir haftada olacağız. Aile içerisinde sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek için keyifli günler sizleri bekliyor.

Yay: Haftaya çok hızlı bir giriş yapacaksınız. İş hayatınız açısında çok verimli bir hafta olacak. Bu hafta önemli görüşmelerinizi Perşembe gününe kadar yapmalısınız. İş birlikleri açısından hızlı gelişmelerin olabileceği bir dönem olacak. İkili ilişkiler açısından da keyifli bir hafta, yeni bir aşk gündeminize gelebilir. Mevcut ilişkiler için ise evlilik kararı alınabilir. 

Oğlak:  İlişkilerinizde yaşayacağınız küçük bir pürüzle haftaya başlayabilirsiniz. Duygusal açıdan hassasiyet içeren bir konu olabilir. Çalışma hayatınız açısından hareketli bir dönem başlayacak. Bir yer değişikliği yapabilirsiniz, ofis ya da evinizde bir taşınma durumu size iyi gelebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz, bu hafta bir doktor kontrolünüz olabilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.

Kova: Aşk hayatınız açısından çok keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız deneyimler önümüzdeki döngüde size çok keyif verecek. Bu hafta kendinizi şımartmak, hayattan keyif almak isteyeceksiniz. Özgürleşmek, bir tatil planı yapmak sizlere çok iyi gelebilir. Yeni bir hobisel aktiviteye başlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgileniyorsanız, yaratıcı enerjinizin çok arttığı bir hafta olacak.

Balık:  Aile üyelerinizle görüşmek, birlikte bir seyahat yapmak bu hafta sizlere iyi gelebilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmeye ihtiyacınız var. Ev içinde bir tadilat yapmak, yeni bir şeyler almak, bahar temizliği yapmak için çok güzel bir dönem. Hatta bu hafta içerisinde ev bile alabilirsiniz. Eğer bir alım-satım işleminiz olacaksa özellikle komisyonculara dikkat etmelisiniz. Elinizden bir miktar daha fazla para çıkabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ