Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 16-22 Ağustos tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Koç: İkili ilişkilerinizde adil ve hakkaniyetli olmaya özen göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Daha önce sorun yaşadığınız bazı konularda karşınızdaki kişiye de empati göstererek yaklaşacaksınız. Bu çözüm odaklı tavrınız bu hafta sizi içsel olarak rahatlatabilir. İş hayatınızda detaylara odaklanarak, sabırlı bir şekilde çalışmanız gerekiyor. Bu hafta gözden kaçacak bazı konular olabilir.

Yayınlanma Tarihi: 16.08.2021 10:05
Değiştirme Tarihi: 23.08.2021 09:44

Boğa: Eğer çocuğunuz varsa eğitimi, sağlığı, günlük rutinleri ile ilgili bu hafta bir karar alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu hafta ana konunuz bu olacak. Çocuk sahibi olmadan önce sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz, bir diyet programına başlayabilirsiniz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa bu hafta diyet, spor, sağlık kontrolleri için uygun bir hafta olacak. 

İkizler: Aşk hayatınız için hareketli günler başlıyor. Uzun zamandır ilginiz olan bir kişiyle iletişime geçmek, eski sevgiliden bir haber almak ya da özellikle bir tatil ortamında yeni biriyle tanışmak için oldukça keyifli bir hafta olacak. Bunun yanında eğer hobisel olarak ilgilenmek istediğiniz yeni uğraşlar varsa, sanatsal faaliyetlerinizi sergilemek isterseniz bu haftayı değerlendirebilirsiniz. 

Yengeç: Aile içinde keyifli bir haber almak, düğün, nişan gibi süreçlerden geçmek için önemli bir hafta olacak. Bu hafta sevdiklerinize vakit ayırmalı, onları dinlemeli, belki onları mutlu etmek adına ufak jestler yapmalısınız. Sevdiğini ve sevildiğini hissetmek adına bu güzel enerjileri kaçırmamalısınız. İş başvurunuz varsa hiç beklenmedik bir zamanda telefon almak sizi bir nebze strese sokabilir.

Aslan: Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız bir seyahat planı bu haftanızı renklendirecek. Uzun süredir yaşadığınız iş yoğunluğu sonrasında kendinizi biraz rahatlatmak istiyorsunuz. Maddi konularda ise bu dönemde biraz fazla harcama yapabilirsiniz. Beklenmedik masraflar, yapmayı planladığınız bazı şeyleri ertelemenize sebep olabilir. Yakın çevreniz için de bazı harcamalar yapmanız gerekebilir.

Başak: Sinirlerinize hakim olmanız gereken bir hafta olacak. Söylenilen bir söz çok keyfinizi kaçırabilir ve siz de ani bir tepki vermek isteyebilirsiniz. Özellikle ebeveynler arasındaki yaşanacak tartışmalara taraf olmamalısınız. İş ortamınızda bazı düzen değişiklikleri, yeni çalışma saatleri, çalışma koşulları ile ilgili düzenlemeler yapılabilir. Yeni koşullara alışmakta zorlanabilirsiniz. 

Terazi: Burcunuza geçen Venüs şimdi parlama zamanı diyor. Kendinizi keyifli, fark edilir ve dikkat çekici hissedebilirsiniz. Güzellik ve estetiğe dair uygulamalar için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Venüs size gelecek tekliflerle de bağlantılıdır. Hem maddi, hem manevi sizi rahatlatacak teklifler alabilirsiniz. Bu sürecin tadını çıkarın. 

Akrep: Arkadaş çevrenizle ilgili yaşadığınız bazı gelişmeler sizi şaşırtıyor. Küçücük olayların büyütülmesi ya da söylediğiniz şeylerin farklı bir yere çekilmesi uzlaşmaya gitmek noktasında sizi çaresiz hissettiriyor. Bu hafta kendinizi ifade etmeye çalışmak yerine, sakin kalmaya odaklanmalısınız. Bu süreçte sessiz kalmak, çevrenizdeki insanların kendilerini sorgulamalarına sebebiyet verecek. 

Yay: Güzel iş fırsatları sizleri bekliyor. Eğer bir değişikliği yapmak, bölüm değiştirmek ya da yöneticilerinizden bir şey talep etmek istiyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Kendi iş kurma fikri olan kişiler için, önümüzdeki süreç sosyal çevreden alınacak destekler için avantajlı olacak. Özellikle yurtdışı bağlantılı bir işte, yurtdışında yaşayan bir arkadaşınızın büyük bir desteğini görebilirsiniz.

Oğlak: Bu hafta neye adım atarsanız sizin için çok kalıcı olacaktır. O nedenle önümüzdeki günleri iyi planlamalısınız ve gerçekten yapmak istediklerinize odaklanmalısınız. Sizin için önümüzdeki günlerin önceliği daha çok para olacak. Yapmak istediklerinizle ilgili belirli bir birikim elde edip, kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Bu hafta sizi mutlu edecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 

Kova: İkili ilişkilerle ilgili stresli bir hafta olacak. Olayların büyüme etkisinde olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Bir yol ayrımında olabilirsiniz. Maddi konularla ilgili yeni yatırımlar için oldukça avantajlı bir dönemden geçiyorsunuz. Borsa vb ile ilgileniyorsanız bu hafta sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecek. Gayrimenkul alım satımları için uygun olacak. 

Balık: Ortak bir iş yapma planınız varsa bu hafta görüşmeler yapabilir ya da önünüze gelen fırsatları değerlendirebilirsiniz. Birçok şey yapmak istiyorsunuz fakat bazı maddi yetersizlikler sizi yavaşlatıyor. Yapmak istediklerinizle ilgili finansal kaynak arayışı içinde olup, önemli kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji