Yayınlanma Tarihi: 13.09.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.09.2021

Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 13 Eylül - 19 Eylül tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Venüs ve Mars’ın enerjisel olarak aktif olduğu ve burç değişiminde oldukları bir hafta olacak. Venüs 11 Eylül günü Akrep burcuna geçiş yaptı, Mars ise 15 Eylülde Terazi burcuna geçiyor. Gökyüzünde astrolojik olarak karşılıklı ağırlama denilen dönem başlıyor. İkili ilişkilerin ve ortakların gündemde olacağı günler bizleri bekliyor.. İlişkilerde tutkulu, sahiplenici, kıskanç, kimi zaman krizden beslenilen, kuşkucu, şehvet duygusunun ağır bastığı günlerde kaybetme korkusu çok hakim olacak. Bu duygu birçok ilişkiyi çıkmaza sokabilir ve tarafların birbirlerine kırıcı olmasına sebep olabilir. Ortaklı işler yapanlar için ise özellikle para, yatırım, borç, kredi gibi konularda uzlaşmak zor olabilir.

Koç: Mars’ın zıt burcunuz teraziye geçişi sizi en çok ilişki ve evlilik konularında zorlayacak. Kendinizi haklı bulduğunuz konularda dahi, öncelikle karşı tarafa da bir kendini ifade etme şansını tanımanız gerekiyor. Yoksa sallantıda olan bazı ilişkiler sonlanabilir. Bu dönemde hareketli piyasalar yatırım hesaplarınızda size avantaj sağlayacak.

Boğa: İş anlaşmaları, sözleşmeler, hukuki konular, ortaklıklarla ilgili ani krizlerin çıkabileceği bir hafta olacak. Para ile ilgili konularda çekişme, zora koşma, orta yolu bulamama yaşanabilir. İkili ilişkiler açısında tutkulu bir dönem başlıyor. Sevdiğiniz kişiyle daha da kenetlenmek  isteyeceksiniz.

İkizler:  Yaptığınız işin gelecek beklentilerinizi karşılamayacağını düşünebilir ve kaygılanabilirsiniz. Bu hafta iş ortamınızda duyduğunuz bazı haberler canınızı sıkabilir. Hakkınızın yendiğini düşünebilirsiniz. Bu hafta içsel olarak yapacağınız muhakeme sizi radikal kararlar almaya itebilir. 

Yengeç: Eğer çocuğunuz varsa bu hafta bir sağlık sorunu olabilir ya da çocuğunuza bakan kişi ile ilgili bir kriz yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olacak. Ev içinde yeni bir düzen kurmaya ihtiyacınız var. Bahar temizliği, taşınma, dekorasyon gibi uğraşlar bu haftanın gündeminde olabilir.

Aslan: Aile içinde kalmasını istediğiniz bazı konuları başkasından duymak canınızı sıkabilir. Ortak paralarla ilgili karar vermeniz gerekebilir. Bir miras konusu gündeme gelebilir. Bu hafta eğer araç almayı düşünüyorsanız, avantajlı tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları açısından da verimli bir dönemden geçiyoruz.

Başak: Dikkat, harcamalarınız artıyor. Bu hafta seyahat, eğitim, ev ile ilgili konularda beklenmedik masraflar çıkabilir. Önümüzdeki günlerde gelir-gider bütçesinin iyi ayarlanması gerekiyor. Kardeş ya da kuzenlerinizle ilgili alacağınız olumlu bir haber sizi mutlu edebilir, özellikle söz, nişan gibi bir gelişme aile içinde bir heyecan yaratabilir.

Terazi: Mars burcunuza geçerken kendinizi dinamik, hareketli ve cesaretli hissedeceksiniz. Bu hafta yapmak istediğiniz şeyler noktasında kolaylıkla adım atabilir, çevrenizden de destek bulabilirsiniz. İş ortaklarınız var ise bu hafta yapılan görüşmeler önemli olacak. Ortak paralarda verilecek yatırım kararları uzun vadede size fayda sağlayabilir.

Akrep: Burcunuza geçen Venüs ikili ilişkiler konusunda beklentilerinizi arttıracak. Daha fazla ilgiye ve paylaşıma ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyacınız zaman zaman sevdiğinizi paylaşamama ve kıskançlık krizlerini doğurabilir. Eğer yalnızsanız önümüzdeki günlerde aşk hayatınız hareketlenebilir. Ailenizden güzel haberler alacağınız bir hafta olacak.

Yay: İçinizde kuşku uyandıran bazı konularla ilgili netleşmek istiyorsunuz. Özellikle duygusal açıdan sizi ikilem içerisinde bırakan durumlarla ilgili arkadaş çevrenizden gelen yorumlar canınızı sıkabilir. Bu hafta mümkün oldukça ilişkilerinizle ilgili çok konuşmamaya, belirsizliği olan konularla ilgili keskin açıklamalar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak: Duygusal hareketliliğin olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde yeni tanışmalar olabilir, mevcut bir ilişkiniz varsa bu hafta kıskançlık konuları gündeme gelebilir. İş hayatınızda ise biraz stresli bir dönem başlıyor. Daha fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz, iş yükünüz artıyor.

Kova: İş hayatınızla ilgili yaşayacağınız bazı gelişmeler planlarınızı değiştirebilir. Maddi açıdan güçlenmek adına yeni bir iş, yeni bir eğitim fırsatı, başka bir şehirde bir iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Eğer iş arayışındaysanız bu hafta yapacağınız görüşmelerden olumlu dönüşler alabilirsiniz.

Balık: İlişkilerinizde yaşadığınız gerilimli günler yavaş yavaş bitiyor. Biraz huzur ve dinginlik arayışında olacağınız bir hafta. Yaptığınız seyahat planlarınız varsa, bu hafta değişiklik yapmanız gerekebilir. Yurtdışı ile iş yapan kişiler için fırsatlarla karşılaşılabilecek bir dönem başlıyor.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji