Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 12-18 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Yeni hafta çok dinamik ve güçlü etkilerle başlıyor. Ay Aslan burcunda Venüs-Mars ile kavuşurken haftanın ilk günü ateş enerjisi bizlere kendimizi iyi hissettirecek. Özellikle kendimizi ön plana çıkarmak istediğimiz konularda dikkat çekme fırsatı verecek. Bu hafta aşk kokuyor, özellikle haritasında ateş elementi baskın kişiler güzel sürprizlerle karşılaşabilirler. 

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2021 11:59
Değiştirme Tarihi: 12.07.2021 13:09

Yengeç yeniayının hemen sonrasında Merkür’ün de yengeç burcuna geçişi iletişim şeklimizi daha duygusal, empatik yapıyor. Duyguları ifade etmek, başkalarına karşı anlayış geliştirmek her zamankinden daha önemli olacak. Merkür Retro döneminde yaşanan sorunlar, kırgınlıklar, gecikmeler bu hafta içinde bir düzelme döngüsüne girecek.

Koç: Dalgınlıkların, yanlış anlaşılmaların, zamansal gecikmelerin, seyahat iptallerinin olabileceği bir hafta olacak. Eğer önemli bir görüşmeniz, organizasyonunuz ya da seyahatiniz varsa daha özenli ve dikkatli olmaya çalışmalısınız. Beklenmedik gelişmeler olabilir. Aşk ve ilişkiler için güzel etkiler devam ediyor, tadını çıkarın.

Boğa: Aile içinde keyifli bir organizasyon, düğün olabilir. Eğer düğün sizin ise bu süreçte beklenmedik bazı ekstra masraflar çıkabilir. Bu hafta içerisinde özellikle maddi konularda verilen kararlar yanıltıcı olabilir. Alım-satımlarda dikkatli olmak gerekir. Bir arkadaşınızdan alacağınız varsa, bu hafta bir görüşme yapabilirsiniz. Geçmişte elinizden çıkan paralar için bir geri dönüş dönemi olabilir.

İkizler: Bu hafta bazı konularda kafa karışıklığı yaşabilirsiniz. Karar vermeniz gereken bir konuda iki seçenek arasında kalmak sizi strese sokabilir. Yakın çevrenizde güvendiğiniz, sizden yaşça büyük birinden bir destek almak isteyebilirsiniz. Bu hafta trafikte dikkatli olmalısınız, kaza enerjisi aktif olacak.

Yengeç: Maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayacağınız bir hafta olacak. İşinizle ilgili reklam, pazarlama gibi bir faaliyet yapmak istiyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Kendi alanında isim yapmış kişilerden destek alabilirsiniz. Lüks harcamalar, tatil harcamaları için de aktif bir hafta olacak.

Aslan: Venüs-Mars burcunuzda kavuşuyor, gökyüzü sizin için aşk var diyor. Özellikle kendinizden yaşça büyük ya da olgun ruhlu biriyle bir birlikteliğiniz, yakınlaşmanız olabilir. Evlilik aşamasında olan çiftler için çok koşturmalı günler, bu süreçte özellikle partnerinizin ailesiyle gerilmemeye özen göstermelisiniz.

Başak: Dikkat, sevgiliniz ya da eşinizle ilgili bu hafta bir kıskançlık yüzünden gerginlik yaşayabilirsiniz. Daha önce duymadığınız, sizden saklanan bir konuyu duymak hayal kırıklığı yaratabilir. Aranızdaki gerginliği uzatmamak adına birbirinize daha şeffaf bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor.

Terazi: İş ortamınızda sizi yoran koşullar olabilir. Sağlıksız bir çalışma ortamı, uzun saatler çalışmak, bir iş arkadaşınızın rahatsızlanması gibi konular bu hafta gündeminizde olacak. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeye ve takviye almaya özen göstermelisiniz. Rutin kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.

Akrep: Kariyer hayatınızda parlama ve kendinizi gösterme zamanı olacak. Bu hafta yöneticilerinizle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. İstekleriniz dile getireceksiniz. Fakat yöneticilerinizden size sunulacak birkaç teklif olabilir. Aile hayatınızı da etkileyecek bir karar alma durumunuz olabilir. Başka bir şehre ya da ülkeye gitmekle ilgili de bir teklif alabilirsiniz.

Yay: Ortaklı bir iş yapıyorsanız, bu hafta ortağınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Fakat bu anlaşmazlıklar büyük bir sorundan ziyade yanlış anlaşılmalardan ve iletişim problemlerinden kaynaklanabilir. İş hayatınızda devletle ilgili prosedürlere dikkat etmelisiniz. Gözünüzden kaçan bazı ödemeler ve vergiler ileride sorun yaşatabilir. Hukuki bir davanız varsa bu hafta sonuçlanabilir.

Oğlak: Sizler için önemli bir hafta olacak. Özellikle aile, ebeveynler, çocuklar konusunda sizi mutlu edecek bir gelişme yaşanabilir. Kendinizi manevi açıdan doyum içerisinde hissedebilirsiniz. İsteklerinizin yavaş yavaş gerçekleştiğini görmek, önümüzdeki günlerde size motivasyon kaynağı olacak. Hamile olanlar için, erken doğum gerçekleşebilir.

Kova: İlişkiler alanında olan gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Aşk hayatınız için renkli günler, kendinizi tutkulu ve hızlı başlayacak bir birlikteliğin içinde bulabilirsiniz. Bu birliktelik aile bireylerinizi ya da sosyal çevrenizi bir nebze rahatsız edebilir. Önünüze bazı engeller çıkacak olsa da, siz heyecanınızla bunları görmezden geleceksiniz.

Balık:  Bu hafta beklenmedik masraflar çıkabilir. Özellikle ev içerisinde bazı şeylerin bozulması, su kaynaklı sorunlar olabilir. Eğer tadilat düşünüyorsanız bu hafta başlayabilirsiniz. Size çocukluğunuz hatırlatacak yerlere gidebilir, eski aşklarınızla, çocukluk arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji