Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 12-18 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı. 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor? İşte yanıtı... 

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2021 09:59
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 09:59
Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 12-18 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Koç: Burcunuzda gerçekleşen yeniay sizi çok enerjik, cesaretli ve dinamik hissettirecek. Bu hafta başladığınız birçok şeyle ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizi fiziksel olarak zorlayacak durumlar olabilir. Çok çalışabilir, fazla mesaiye kalabilirsiniz. Hafta ortasından sonra maddi konularla ilgili karar vermek isteyebilirsiniz. Bu hafta içinde finansal açıdan hızlı karar vermek, daha sonra sizi zora sokabilir.

Boğa: Gizli olan bazı konuşmaları öğrenebilirsiniz, bu sizi bu hafta için gergin hissettirebilir. Ani bir reaksiyon vermeden önce olayın gerçekliğini sorgulamanızı tavsiye ederim. Bu hafta içinde fikir ayrılığına düşeceğiniz durumlar olabilir. İşinize odaklanmanız sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kariyer anlamında yeni başlangıçlar için uygun bir haftada olacaksınız.

İkizler: İkili ilişkiler konusunda çok ani, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle bu hafta yapacağınız bir seyahatte duygusal bir yoğunluk hissedebilir, yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek bir tanışmada ilişki çok hızlı başlayabilir. Böyle bir ilişkinin başlaması sizi bir süre sosyal çevrenizden uzaklaştırabilir, ilişkiye odaklanabilirsiniz.

Yengeç: Kariyer hayatında sizi cesaretlendirecek gelişmeler olacak. Belki bir yöneticinizden destek alacaksınız, belki de kendi işinizde bir yenilik kararı alacaksınız. Eğer yeni bir iş yeri açmayı düşünüyorsanız ve parasal desteğe ihtiyacınız varsa, sosyal çevrenizden sizi destekleyecek kişiler olabilir. Kredi başvurusu yaparsanız olumlu bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

Aslan: Eğitim hayatındaysanız bu hafta sizinle ilgili olumlu bir gelişme olabilir. Bir hocanızdan destek alabilirsiniz. Akademik kariyer yapıyorsanız bir yayınınız onay alabilirsiniz. Yalnız aslanlar için bu yeniay özellikle yurtdışı bağlantılı olan bir kişiyle flört verebilir. Ya da uzaktan beklediğiniz bir haber alabilirsiniz, bu sizi mutlu edebilir. Bu hafta içinde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak: Harcamalarınızı oldukça arttıracak bir yeniay gerçekleşiyor. Bu hafta içinde giderlerinizi arttıracak gelişmeler olabilir. Özellikle bir ilişkiniz varsa belki ilişkinizle bağlantılı harcamalarınız olabilir. Bir hediye, kutlama gibi bir gelişme olabilir. Bazılarınız için bu durum sağlık harcaması da olabilir. Eğer bir operasyon geçireceksiniz, bu hafta Jüpiter size koruyu bir etki verecek.

Terazi: Bu hafta evliyseniz eşinizden, bir ilişkiniz varsa partnerinizden önemli bir haber alabilirsiniz. Bu haber sizi heyecanlandırabilir. Çocuk sahibi olmayı isteyen teraziler için çok güzel bir hafta olacak. Yalnız teraziler ise çok hızlı bir şekilde bir ilişkiye başlayabilirler. Eğitim almak istiyorsanız, bu hafta başvuru yapabilirsiniz.

Akrep: Bu hafta iş ortamınıza yeni bir kişi katılabilir. Belki bu kişi sizin iş yoğunluğunuzu azaltacak, sorumluluklarınızı paylaşacaktır. Eğer evinizde size destek olmasını istediğiniz biri varsa, bu hafta bir anlaşma yapabilirsiniz. Aile içinde yeni bir düzen kurmak size iyi gelecek. Eğer bir taşınma sürecindeyseniz, bu hafta güzel bir ev bulabilirsiniz

Yay: Aşk ve ilişkiler konusunda çok keyifli bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu bir seyahatle birlikte de olabilir. Ya da online bir platformda bir tanışma olabilir. Eğer böyle bir durum olursa çok kısa bir sürede bu kişiyle yüzyüze de görüşmek isteyebilirsiniz. Çocuk sahibiyseniz bu hafta çocuğunuzun eğitimi ya da bakımı noktasında bir karar vermeniz gerekebilir.

Oğlak: Evinizde tadilat gerektiren durumlar olabilir. Bu hafta daha çok evinizde vakit geçirmeniz gerekecek. Fakat evde dinlenmekten ziyada mücadele içinde olduğunuz bir hafta olabilir. Eğer bir sağlık sorunuz varsa, belki evde izole olmanız gerekebilir. İlerisi için kendi bedeninizle ilgili yeni bir rutin oluşturmak istiyorsunuz. Bir diyete başlamak, spora başlamak için karar verebilirsiniz.

Kova: Düşünceleriniz, geçmişe dair olan takıntılarınız sizi zihnen çok zorluyor. Bazı durumlarda adım atmak istediğiniz konularda, korkularınız sizi engelliyor. Eğer maddi konularda bir beklentiniz varsa, belki bunun gerçekleşmemesi sizi tutuyor olabilir. Belirsiz koşullardan kurtulmak istiyorsunuz. Bu hafta sizi gelecek planlarınızla ilgili motive edecek bir haber alabilirsiniz.

Balık:  Kendinize olan güveninizi arttıracak, değerli hissetmenizi sağlayacak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan olan bir gelişme, belki alacağınız bir zam, satın alacağınız bir gayrimenkul sizi güvende hissettirecek. Böyle bir kararı alırken ailenizi de arkanıza alacaksınız. Fakat bu hafta özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkinizde biraz gerginlikler olabilir.