Karma Astrolog Kübra Denizci yazdı: Kova Burcunda Uranüsyen Dolunay...

Dolunay beklenmeyeni bekle diyor ! 3 Ağustos tarihinde Kova burcunun 11 derecesinde bir dolunay gerçekleşti.  Dolunay enerjisinde Uranüs başrollerde yer alıyor. Uranüs’ün temas ettiği göksel semboliklerde beklenmedik ve ani gelişen olaylar meydana gelir. Öncelikle bu dolunay özgürlüğü, sınırlardan kurtulma hissiyatını bizlere hissettirecek. Bir yandan bireysel karar vermek isterken, bir yandan da üstümüzde çevre baskısını hissedeceğiz.

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2020 14:43
Değiştirme Tarihi: 04.08.2020 14:43
Karma Astrolog Kübra Denizci yazdı: Kova Burcunda Uranüsyen Dolunay...

 Dolunaylarda belirsiz olan konular netleşir, kafamızdaki soruların cevaplarını bulacağı 10 günlük bir süreç başlıyor. Fakat beklenmedik gelişmelere açık da bir etki olduğu için karşılaştığımız şeyler ilk önce tedirgin olmamıza, adım atmaktan korkmamıza sebep olabilir. Fakat gökyüzünde ateş elementi baskın er ya da geç harekete geçiş, istediklerimiz noktasında adım atacağız.

Kazalara karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Özellikle trafikte hız ve dikkatsizlikten kaynaklanan kazalar olabilir. Araç bakımlarınızı yaptırmadan yola çıkmayınız. Mars’ın zorlayıcı görünümü yangınları tetikleyebilir. Dünya çapında deprem enerjisi aktif olacak. Sağlık açısından kalp, damar yolları, sinir sistemi ve tansiyon sorunları ortaya çıkabilir. 

Sosyal hayatın hareketleneceği günler, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İkili ilişkiler Aslan’nın ben egosu, Kova burcunun ise birlik bilinci arasında bir seçimi yapmayı gerektirecek. Bu etkiler altında birlikte hareket edebilenler kazanacak. Bu dolunaydan en çok Aslan-Kova-Boğa- Akrep burçları etkilenecek. Bu burçlar için doğum haritalarındaki aldıkları etkiye göre önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ