Karma Astrolog Kübra Denizci'den ikizler burcundaki yeniayın burçlara etkisi

Karma Astrolog Kübra Denizci, ikizler burcundaki yeniayın burçlara etkisini anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2022 11:43
Değiştirme Tarihi: 30.05.2022 11:43
Karma Astrolog Kübra Denizci'den ikizler burcundaki yeniayın burçlara etkisi

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç: Bu hafta bol iletişim, seyahat sizleri bekliyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Jüpiter’den çok güzel bir destek alıyorsunuz, yapmak istedikleriniz konusunda çevrenizden olumlu dönüşler gelebilir. Size sunulacak teklifler, beklediğinizden daha büyük gelişmeler verebilir. Para ile ilgili bir konuda arkadaş çevrenizle aranızda bir yanlış anlaşılma olabilir. Merkür retrosu etkisiyle söylenilen sözlere dikkat etmekte fayda var.  

Boğa: Maddi konularda çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta içinde yeni gelir kaynaklarıyla ilgili yapacağınız görüşmeler, anlaşmalar, salım-satımlar size çok fayda sağlayacak. Venüs’ün boğa geçişi kendinizi maddi ve manevi olarak tatmin içerisinde hissettirecek. Sağlıkla ilgili bir sorununuz varsa, iyi bir doktorla iletişime geçebilirsiniz. Tedaviye başlamak için olumlu göstergeler var. 

İkizler:  Burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay bu haftayı sizin için çok güçlü kılıyor. Daha önce emek vermiş olduğunuz bazı konularla ilgili olumlu dönüşler alabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınız konularda gerçekler ortaya çıkabilir, daha önce kırgınlık yaşadığınız kişilerle tekrar iletişime geçme fırsatı yakalayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizi çok mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni tanışmalara açık olmalısınız.

Yengeç: Yalnız kalmaktan daha fazla keyif alacağınız on günlük bir sürece giriyorsunuz. Kalabalıklardan yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı kişilerden uzaklaşmak istiyorsunuz. İç dünyanızı ve bilinçaltınızı etkileyen bir alanda yeniayın gerçekleşmesi bazı korkuların ortaya çıkmasına ve kendinizi stresli hissetmenize sebep olabilir. Uykularınız kaçabilir. İş hayatında kendinizi gösterebilmek açısından büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Aslan: Sosyal çevrenizden çok güzel bir destek alacağınız bu dönemde, uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz hayaliniz ile ilgili bir girişimde bulunabilirsiniz. Yeniay size gruplar içerisinde ön plana çıkma ve kendinizi gösterme şansı verecek. Bu dönemde marjinal, size farklı fikirler verecek kişiler ile tanışabilirsiniz. Bu kişiler ile bir ortaklık yapmak isteyebilirsiniz. Yurtdışı, gelecek planları ile ilgili konularsa sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak: Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili gelişmeler meydana gelecek. Önümüzdeki on günlük süreçte yeni bir projeyi üstlenebilirsiniz. Sorumluluklarınızın arttığını fark edeceksiniz. Eğer işinizden memnun değilseniz, yeniay enerjisi ile birlikte iş başvuruları yapabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Hedefe yönelik hareket etmeli ve gerçekten yeteneklerinizle ön plan çakacağınız bir mesleğe yönelmelisiniz.

Terazi:  Gökyüzündeki ateş ve hava elementinin etkisiyle kendinizi çok daha keyifli hissedeceksiniz. Uzak yerlere bir seyahat planınız olabilir. Ani bir yolculuk yapabilirsiniz. Eğer devam eden bir hukuksal süreciniz varsa, sizin lehinize sonuçlanabilir. Yurtdışında sizin kalbinizi çarptıracak bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim planınız varsa, yeniay etkisi ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız çok daha kolay sonuçlanabilir.

Akrep: Maddi açıdan beklenmedik sürprizler meydana gelebilir. Eşinizin veya ortağınızın gelirlerinde oluşacak değişim ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kredi çekmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınız ile ilgili dikkatli olmalısınız. Ani bir rahatsızlık sonucu, bir operasyon geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay: İlişkiler ve ortaklıklar evinde gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte ufak tatsızlıklar oluşabilir. Gerginliklerden uzak durmaya dikkat etmelisiniz. Yeniay enerjisi ile birlikte, yalnız olan Yaylara ise bir ilişki fırsatı doğabilir. Sürpriz karşılaşmalara hazır olun! Yakın çevrenizden sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

Oğlak: Sağlık evinde gerçekleşen yeniay ile birlikte forma girmek adına bir başlangıç yapabilirsiniz. Çok fazla çalışıyorsunuz ve gün geçtikçe sorumluluklarınız da artıyor. Kendinizi rahatlatabileceğiniz, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir programa yazılabilirsiniz. Yakınlarınızın da sağlık problemleri ile ilgilenebilirsiniz.

Kova: Size çok iyi gelecek bir yeniay meydana geliyor. Aşk ilişkileri gündeminizde olacak. On günlük süreçte partnerinizle çok keyifli günler geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, yeniayın güzel enerjisinden faydalanabilirsiniz. Yaratıcılığınızın arttığı bu süreci sanatsal faaliyetlerle ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. Sahnede olmak, ön plana çıkmak istiyorsanız harika bir fırsat ile karşı karşıyasınız.

Balık: Eviniz ve aileniz ile ilgili konular gündemde olacak. Keyfinizi kaçırabilecek bir durum söz konusu olabilir. Aile fertleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tadilat, dekorasyon gibi konular ile uğraşabilirsiniz. Beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. Fakat endişe etmemelisiniz. Maddi açıdan sizi rahatlatacak gelişmeler de olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji