Yayınlanma Tarihi: 05.04.2022 | Değiştirme Tarihi: 05.04.2022

Karma Astrolog Kübra Denizci'den haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Kübra Denizci, haftalık burç yorumlarını açıkladı.HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç: Sevildiğinizi ve ilgi gördüğünüzü hissetmek bu hafta sizi içsel olarak rahatlatacak. Önümüzdeki günler hem maddi, hem manevi destekleri hayatınızda bolca hissedeceksiniz. Eğer bir sağlık probleminiz varsa, bu hafta yeni bir tedavi denenebilir, şifa bulabilirsiniz. Psikolojik destek almak isteyen kişiler için bu hafta terapiye başlamak için çok güzel destekler var. Yoga, meditasyon, nefes çalışmaları da yapılabilir.

Boğa: Arkadaş çevrenizden biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bir baskıya maruz kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızın artması ya da yaptığınız işin yeterince takdir görmemesi canınızı sıkabilir. Fakat bu süreçte kendinizi iyi hissetmeniz açısından hem ailenizden, hem de arkadaşlarınızdan ciddi destek alacaksınız. Bu hafta gizli kalmış bir konuyla ilgili haber alabilirsiniz.

İkizler:  İş hayatınızla ilgili maddi açıdan bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Özellikle prim, zam beklentisi olan kişiler için bu hafta olumlu haberler gelebilir. Toplum için faydalı olacak bir yardım, destek grubuyla ortak bir çalışmaya dahil olabilirsiniz. Dernek, vakıf çalışmaları için çok destekleyici göstergeler var. Hukuki bir işleminiz varsa bu hafta dava açmayınız, işinizi zorlaştıracak gelişmeler olabilir. Yurtdışı seyahatlerinde son dakika iptalleri olabilir. 

Yengeç: Beklenmedik masraflar, borçlar, cezalar bu hafta gündeme gelebilir. Harcama dengesini sağlayamadığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Aile içinde sağlık harcamaları, taşınma, düğün vs gibi masraflar beklediğinizden fazla çıkabilir. Bu süreçte birinden borç istemek durumunda kalabilirsiniz. İş ortamınızda iletişime dikkat etmeniz gerekiyor. Ani ve fevri çıkışlar iş arkadaşlarınızla gerginliğe sebep olabilir.

Aslan: Hafta boyunca gündeminizde maddi konular olacak. Bu hafta çok güçlü ortaklıklar kurulabilir. Fakat şartları doğru değerlendirmek ve uzun vadeli planlama yapmak önemli olacak. Elinize sürpriz bir para geçebilir. Şans önümüzdeki günlerde sizin yanınızda olacak. Basın, medya, eğitim, turizm, yurtdışı bağlantılı işler yapanlar için bu hafta öne çıkma, yaptığı işleri tanıtma dönemi. Bu süreci iyi değerlendirmekte fayda var.

Başak: İkili ilişkiler açısından çok keyifli bir dönem başlıyor. Sevgi, şefkat, sahiplenme duygularını derinden hissedeceksiniz. Yalnızlar için bu süreç yeni biri ile tanışma, ani gelen bir aşk dönemi olabilir. Kırgınlık ve ayrılık yaşayan kişiler barışabilirler, affetmek bu süreçte çok zor olmayacak. Sağlık açısından ise dikkat etmekte fayda var. Kırık, çıkık, baş yaralanmaları, tansiyon problemleri olabilir.

Terazi:  Aşk hayatınızla ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı doğru ifade edememe, aileden gelen baskılar, geçmiş ilişkilerin yarattığı sorunlar bu hafta sizi yorabilir. Haklı olduğunuzu düşündüğünüz bir durumda, suçlu duruma düşebilirsiniz. Bu süreçte arkadaşlarınızı sorunlarınıza dahil etmemek, tek başına karar almak daha faydalı olabilir. Spor yapan kişiler için sakatlıklara dikkat edilmesi gereken bir süreç olacak.

Akrep: Aile büyükleri ile sorunlar yaşanabilir. Sizden beklenilenleri yerine getirmemeniz eleştirilere maruz kalmanıza sebep olabilir. Aynı zaman ev sahibiniz ya da kiracınızla maddi konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Tadilat ile uğraşıyorsanız ustalarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız için beklenen dönem ise şimdi başlıyor, tadını çıkarın. Yalnızlar için aşk kapıdayken, bir çok kişi için de evlilik teklifi olacak. Küsler bu dönemde barışabilir.

Yay: Bu hafta içinde bir alım-satım, banka/kredi işlemleri ya da sözleşme/anlaşma yapacaksanız dikkatli olmalısınız. Bazı aksilikler, hatalar yaşanabilir. Aracınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Seyahatler iptal olabilir. Eğer bir iş görüşmesine gidecekseniz çok iyi hazırlanmakta fayda var. Detaycı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Aile içinde ise bir kutlama olabilir. Uzun zamandır beklenen bir haber sevdiklerinizi mutlu edebilir.

Oğlak: Bu hafta parasal konularda önemli kararlar vermemelisiniz. Öngöremediğiniz bazı durumlar olabilir. Özellikle kripto para, spekülasyona açık yatırımlarda ekstra dikkatli olmakta fayda var. Ortak paralar ya da mirasla ilgili konularda da sorunlar çıkabilir. Eğer bir ev satmak istiyorsanız, bu hafta avantajlı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşiniz ya da sevdiklerinizle keyifli bir tatil planlayabilirsiniz.

Kova: Parasal açıdan avantajlı bir haftaya giriyorsunuz. Yarım kaldığınızı düşündüğünüz işler, borç verip size dönmeyen paralar varsa bu hafta olumlu gelişmeler olabilir. Bunun yanı sıra bir ihtiyacınızı kardeşiniz, kuzeniniz karşılamak isteyebilir. Araç alımı yapabilirsiniz. Sağlık açısından ise dikkatli olmanız gerekiyor. Bu hafta sakarlıklar ve kazalar meydana gelebilir.

Balık: Venüs’ün burcunuza geçişi ile birlikte keyifli bir dönem başlıyor. Hem bedenen, hem ruhen kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan bolca sevildiğinizi, değer gördüğünüzü duyacaksınız. Bu dönemde imaj değişikliği, estetik operasyon yaptırabilirsiniz. Rejime başlamak isteyenler de bu dönemde güzellik ve sağlık motivasyonuyla çok daha pozitif ve kolayca bu süreci geçirebilirler.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji