Karma Astrolog Kübra Denizci'den Ay tutulmasının burcunuza etkisi

Karma Astrolog Kübra Denizci, ay tutulmasının burçlara etkilerini açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2022 12:46
Değiştirme Tarihi: 17.05.2022 12:46
Karma Astrolog Kübra Denizci'den Ay tutulmasının burcunuza etkisi

Koç: Gelir-gider dengenize dikkat etmeniz gerekiyor. Tutulma etkisiyle birlikte kredi, borçlar, tazminat, emeklilik, miras konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan öngöremediğiniz bazı durumlar sizde kaygı yaratabilir. Bu dönemde borçlandığınızda daha sonra zorlanabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla gerginlik yaşanabilir. Eğer sağlık sorunlarınız varsa bu dönemde size iyi gelecek tedaviler deneyebilirsiniz.

Boğa: İlişkileriniz ile ilgili önemli bir döngüden geçiyorsunuz. Daha önce konuşmadığınız, ertelediğiniz ya da gizlediğiniz bazı konular gündeme gelebilir. Yaşanacak bir kriz durumunda sakin kalmaya çalışmanız önemli olacak. Bu süreçte arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz, bu da kırgınlıklara sebep olabilir. Bazılarınız için bu dönem, ilişkinin boyut değiştirmesi ve önemli kararlar alınması ile ilgili olacak. Evlilik kararı verilebilir.

İkizler:  İş ortamınız açısından gergin bir dönem olacak. İş arkadaşları arasında kıskançlık, tartışma gibi durumlar yaşanabilir. Bu dönemde kendinizi yöneticilerinizle ilgili de baskı altında hissedebilirsiniz. Gizli bir konu açığa çıkabilir. Aynı zamanda sözlü ve fiziksel taciz açısından da tehlikeli bir zaman dilimidir. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz, geçmişteki bir rahatsızlık tekrar gündeme gelebilir.

Yengeç: Arkadaşlıklar, sosyal çevrenizin gelişmesi, dernek ve organizasyonlarda yer almak açısından keyifli bir dönemden geçiyorsunuz. Fakat bir ilişkiniz varsa arkadaşlarınız ve partneriniz arasında kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşanabilecek bir sorun size kendinizi değersiz hissettirebilir. Uzakta yaşayan bir yakınınızın sağlık sorunu haberini alabilirsiniz. Kariyer açısından oldukça parlak günler sizleri bekliyor.

Aslan: İş hayatınız ve maddi konularla ilgili beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanız gereken konular ise aile ile ilgili olacak. Aile içinde bir kişinin sağlık sorunu sizi üzebilir. Mirasla ilgili bir konudan dolayı küslükler olabilir. Bu dönemde yanlış anlaşılmalar, kırıcı sözler çok olacağından gerginlikleri büyütmemek adına sakin kalmakta fayda var. Ödemelerinizin arması bütçenizi yorabilir.

Başak: Evlilik ya da ortaklık ile ilgili bir konuda daha önce fark etmediğiniz bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Sizden gizlenen bu konunun açığa çıkmasıyla birlikte düşünceleriniz değişecek. Gelecekle ilgili vereceğiniz kararlara bu durum etki edebilir. Evlilik yaşanacak bir aldatma boşanma kararı almanıza sebep olabilir. Yurtdışı bağlantılı iş yapan kişiler için oldukça bereketli bir dönem olacak. Araç alım-satımlarında sorunlar yaşanabilir.

Terazi:  Para kazanma yöntemlerinizi geliştirmek ya da değiştirmekle ilgili kafa yoruyor olabilirsiniz. Fakat bu dönemde risk almak noktasında dikkatli olmanız gerekiyor, para kayıpları yaşanabilir. Ortak bir iş yapmayı planlıyorsanız, şartları çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Evlilik teklifi, söz, nişan, düğün gibi konularda önemli adımlar atılabilir. Bu durumda ailenizden destek almak sizin için iyi olacak.

Akrep: Burcunuzda gerçekleşen tutulma evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar noktasında düşünmeye itecek. Bazı konularda al ver dengesi ile ilgili sorunlar yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Kendi öz değerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu dönem bazılarınız için size artık fayda sağlamayan, eski bir ilişkinin bitişine sebep olabilir. Öncelikle kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmanız gerekiyor. Yoksa yüksek bir beklentiye girmek size hayal kırıklığı yaşatabilir. Bu dönemde geçmiş bir sağlık sorunu gündeme gelebilir.

Yay: Bu ay tutulması sizin bilinçdışındaki korku ve kaygılarınızı ortaya çıkarabilir. Kiminiz gelecekle ilgili önünüzü göremiyor olabilirsiniz. İş hayatı ile ilgili kaygılarınız varsa önümüzdeki günlerde yaşanacak olumlu gelişmeler size fayda sağlayabilir. Bu süreçte yaşadığınız stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Oğlak: Arkadaşlıklar ve grup organizasyonları bu dönemin gündem konularını oluşturuyor. Gittiğiniz yerlerde egolu, kendi gücünü ispat etmek isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda güç mücadelesine girmemekte fayda var. Arkadaşlıklar arasında kıskançlıklar yaşanabilir. İlişki açısında ise keyifli günler sizleri bekliyor. Size güven veren bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Kova: İş hayatınızla önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir fırsat ile karşılaşmak mevcut işinizden ayrılmanıza sebep olabilir. fakat bu geçiş süreci taşınma vs gibi masrafları da yanında getirebilir. Ev, arsa vb alım satımları ile ilgili bir gündeminiz olabilir. Bu süreçte Merkür retrosu olduğu için karar vermeden önce iyi düşünmek faydalı olacak. yakın çevreniz ya da kardeşinizden alacağınız bir destek sizi mutlu edecek.  

Balık: Aile içinde geçmişte yaşanan bir tatsızlıkla ilgili sizi olumlu bir gelişme sizi mutlu edebilir. Hukuksal bir süreciniz varsa sonuçlanabilir ve bir miktar para elinize geçebilir. Bu süreçte kendinizi bedensel olarak bitkin ve yorgun hissediyor olabilirsiniz. Maddi açıdan karşılaşacağınız yeni fırsatlar, keyfinizi yerine getirecek.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji