Jüpiter ve Venüs kavuşuyor!

Şans gezegeni Jüpiter ile aşkın ve sevginin gezegeni Venüs kavuşuyor. Yılın en şanslı günlerinden birini yaşıyoruz. Mars ve Ay’ın da verdiği destekle birlikte gökyüzünde büyük bir şans üçgeni oluşuyor.

Yayınlanma Tarihi: 22.01.2019 16:16
Değiştirme Tarihi: 22.01.2019 16:19
Jüpiter ve Venüs kavuşuyor!

Gerçekleşmesini istediğiniz ne varsa, sadece dileyin! Gökyüzü adeta siz isteyin, ben vereyim diyor. Birkaç gündür kendinizi tutulma etkisiyle birlikte huzursuz ve keyifsiz hissediyor olabilirsiniz. Fakat bu sabah bambaşka bir enerjiye uyanıyorsunuz.

Ateş elementinde gerçekleşen kavuşum sizlere çok güzel bir enerji verecek. Uzun süredir yapmak istediğiniz bir şey varsa, bugün başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler için de çok keyifli günler, tadını çıkarın. Evlenmek, nişanlamak vb gibi yeni atılacak adımlarda şans sizin yanınızda olacak. Gerçek aşkınızı bulduğunuza inanıyorsanız, güzel enerji ile birlikte evlenme teklifi edebilirsiniz.

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün size gerçekten keyif veren insanlarla vakit geçirin. Sevdiğiniz yerlere gidin ve sosyalleşin. Hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Negatif enerjilerden kurtulmanız adına, sadece gerçekleşmesini istediğiniz şeylere odaklanın. Jüpiter ve Venüs büyük bir çekim gücü verecektir. Hayatınıza fırsatları kolaylıkla çekebilirsiniz. Bolluk ve bereketi hayatınıza kabul etmeye açık olmalısınız.  Jüpiter ve Venüs’ün birbiri ile teması yaratıcılık ve ilhamı da arttıracaktır. Sanat ile ilgileniyorsanız bu güzel enerjiden faydalanın.

Kübra DENİZCİ