Juno: Kadersel Eş

14 Şubat Sevgililer Günü astrolojide kadersel eşin göstergesi “Juno” ayında kutlanır. Her insan hayatı boyunca kendisini tamamlayacak olan ruh eşinin arayışı içindir.

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020 10:11
Değiştirme Tarihi: 14.02.2020 10:11
Juno: Kadersel Eş

Kimisi hayatının erken dönemlerinde bu karşılaşmayı yaşarken, kimisi bir ömür bir yanı eksik kalarak hayatına devam eder. Astrolojide herkesin zamanlaması kendi kaderi planına özeldir. Juno da bu kaderi plan içerisinde doğum haritasında kadersel eşi göstermesi açısından çok önemlidir. 

Kadersel eş “sonsuza kadar mutlu yaşadılar” senaryosuyla ilgili değildir çoğu zaman. İki kişi arasında karmik bir etki varsa ( bu iki kişinin astrolojik doğum haritası birlikte incelendiğinde tespit edilebilir) müthiş bir çekim vardır. Kişilerin birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birbirlerine hissettikleri tanınmışlık ve yakınlık hissi çok yoğundur. İki kişinin yollarının kesişmesi karşı konulmazdır. Bu karşılaşma ise her iki kişinin de kendisine yolcuğu için gereklidir. Bu kişinin ruhunuzun en derinine dokunduğunu hissedersiniz. Gerçek kadersel eş bir ayna gibidir. Bu insan sizin aynanız olduğunda, sizi tüm gerçekliğinizle kabul edecektir. Sizi önce kendinizle tanıştıracak, sonra bir bütün olacaktır.

Hayatımız boyunca birçok kişiyi yolculuğumuza dahil ederiz. Bazı doğum haritalarında birçok deneyim yer alır. Kişinin kendini bulması için bu deneyimlerden geçmesi gerekir. Venüs ve Mars ikili ilişkilerdeki beklentilerimiz için önemli göstergelerdir. Fakat her hayatımıza temas eden kişi ruhumuza temas edemez. İşte bu gösterge Juno’dur. Bu birliktelikte sadakat ve kabulleniş vardır. Hayatınızda bir koruma kalkanı olduğu hissedebilirsiniz.  Her kişinin kaderi planında bu karşılaşmanın ayrı bir zamanı vardır. Astroloji ise kadersel eşinizin kimliği ve karşılaşma döneminizle ilgili ipuçları verir. Sevgiyi hissetmeye ihtiyaç duyulan bu günde ruh eşinize temas edebilmeniz dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ