İlişki Astrolojisi Nedir?

İlişki astrolojisi, astrolojinin en önemli alanlarından biridir. Kuşkusuz ki hepimizin hayatında ilişkiler çok büyük bir önem taşımaktadır. İlişki astrolojisi hayat yolculuğumuzda bize eşlik eden kişiler ile aramızda nasıl bir bağ olduğunu bize gösterir.

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2019 11:21
Değiştirme Tarihi: 25.02.2019 11:21
İlişki Astrolojisi Nedir?

Sinastri (ilişki) analizi sanılanın aksine sadece aşk ilişkileri için bakılmamaktadır. Aile fertlerimiz, ortaklık kuracağımız kişiler, arkadaşlarımız, doktorumuz, öğretmenimiz, işverenimiz kısaca bize yaşamımızda eşlik eden herkesle sinastri analizi yapabilir. 

Bazı kişiler ruhumuza çok iyi gelirken, bazılarının ise yanında durmaya bile tahammül edemeyiz. Anlaşmazlıklar yaşasak bile kopamadığımız ve aramızda çok güçlü bir bağ hissettiğimiz kişiler vardır. Bazı birlikteliklerden sonra bambaşka bir kişiye dönüşürüz, güçleniriz. Bazıları ise asla kapanmayacak yaralar açar ruhumuzda. Çoğu zaman sorgularız neden diye. İşte bu soruların cevabı sinastri analizinde gizlidir.
Sinastri analizinde öncelikle bireysel doğum haritaları detaylı olarak incelenir. Kişilerin bir ilişkiye bakış açıcı, ilişkiden beklentileri, karşısındaki kişide olmasını istediği özellikler, sevgi ve değer anlayışı tespit edilir. Daha sonra ise iki kişinin birbiri ile uyumu incelenir. Bazen ilişkide kusursuz olabilecek kişiler, bir araya geldiklerinde uyumu yakalayamayabilirler. Burada önemli olan kişilerin beklentilerinin birbirini tamamlamasıdır. Nasıl bir partner ile birlikte olmalıyım, ortaklık bana yarayacak mı, ilişki ne kadar sürecek, fayda mı zarar mı sağlayacak, ruh eşimle karşılaşma şansım var mı, neden bu kişiden düşmanlık görüyorum vb soruların cevabını ilişki astrolojisinde bulabilirsiniz. 

İlişkilerin ya da ortaklıkların nasıl devam edeceği tanışma ve birlikteliğe karar verilme anındaki gökyüzü kalitesi ile de bağlantılıdır. Retro döneminde hayatınıza giren biri sizin karmik hesaplaşma yaşayacağınız biri olabilir. Ya da junonuz üzerinde gerçekleşen bir tutulma ile ruh eşiniz ile yollarınız kesişmiş olabilir.  

Evlilik ve ortaklıkların gerçekleştirilme zamanları da oldukça önemlidir. Sinastri analizi sonrasında zamanın kalitesi değerlendirilerek, doğru tarih tespit edilebilir. Siz de ilişkilerinizin altında yatan sebepleri, birlikteliğinizin sizi nasıl besleyeceğini, hayatınıza neler katabileceğini merak ediyorsanız ilişki astrolojisinden faydalanabilirsiniz.  

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ