İkizler burcunda dolunay: Önümüzdeki 10 güne dikkat! Daha önce görmezden geldiğiniz konular...

İkizler burcunda dolunay: Önümüzdeki 10 güne dikkat! Daha önce görmezden geldiğiniz konular...
Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 09:28
Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 09:28

12 Aralık günü sabah saatlerinde İkizler burcunun 19 derecesinde Neptünyen bir dolunay meydana gelecek. Önümüzdeki 10 günlük süreçte  belirsizliklerle karşı karşıya gelebilirsiniz. 

Kafa karıştırıcı durumlar, önünüzü görmekte zorlanmanız, netleşmesini beklediğiniz ama hala belirsizlikleri devam eden işlerinizle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Neptün’ün temas ettiği ve gerilimli bir açı oluşturduğunu her şeyde bir nebze gerçekten uzaklaşma mevcuttur.

İkili ilişkiler ve ortaklıklarda daha önce görmezden geldiğiniz bazı konular çat diye önünüze çıkabilir. Özellikle bazı yalanların ortaya çıkması, ilişkilerde gerginliklere sebep olabilir. Asparagas haberler, bolca dedikodu ve kirli bilgi ortaya dökülecek. Unutkanlıklardan doğan yanlış anlaşılmalar, kaş yapayım derken göz çıkarmalar meydana gelebilir. Karşıdaki kişiyi kırmamak, üzememek adına gerçeği çarpıtmanız ya da tam olarak değil de eksik dile getirmeniz sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Şeffaflığa dikkat etmek bu süreçte önemli.  Başkalarına olduğu kadar kendinize de şeffaf olmaya özen göstermelisiniz. Pembe gözlüklerle bakmaya çalıştığınız bazı meselelerde gözlük düşecek ve gerçeklikle yüzyüze kalacaksınız.  

İkizler ve Yay aksının temsil ettiği haberleşme, iletişim, yayıncılık, eğitim, pazarlama, medya alanlarında iş yapıyorsanız ciddi bir yoğunluğunuz olabilir. Yeni eğitimler başlayabilir. Projelerinizi sunabilirsiniz. Bazı belirsiz ve değişken şartlar sizi zorlasa da yeni insanlarla iletişime geçmek, bir bilgiyi yaymak, reklam faaliyeti düzenlemek için uygun zemini bulabilirsiniz. Maddi yatırımlarda mantıksal düşünmek, fazla riske girmemek önemli olacak.

Sağlık açısından astım, akciğerlerle ilgili sorunlar, el ve kollarda zedelenmeler, ağrılar meydana gelebilir. Yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Neptünyen etkilerde gıda zehirlenmeleri artabilir. Alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Hızlı alkol tüketimi öngörülemez durumları ortaya çıkarabilir. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ