İkizler burcu ve aşk hayatı

İkizler burcu ve aşk hayatı
Yayınlanma Tarihi: 05.06.2018 11:51 | Değiştirme Tarihi: 05.06.2018 11:51

Dünyaya keşif yapmaya gelen İkizler, hayatına giren her kişiden farklı şeyler öğrenecek ve hayatına renk katacaktır.

Aşkta bağımsızlık arzusu olan, kısıtlanmaktan ve fazla sahiplenilmekten hoşlanmayan İkizler özgürlüğüne çok düşkündür. İçinde her zaman yeni insanlar tanıma arzusu vardır. Bu nedenle bir kişiye bağlanmak yerine, farklı insanları tanımayı tercih eder. Dünyaya keşif yapmaya gelen İkizler, hayatına giren her kişiden farklı şeyler öğrenecek ve hayatına renk katacaktır. Onunla uzun süreli bir ilişki sürdürmek ve sadık bir sevgiliye dönüşmesini sağlamak için emek vermek gerekir. Kolay kolay kimseye bağlanamaz. 

Duygularının değişken olması sebebiyle yıldırım aşklarına çok müsait bir ruh hali vardır.  Hareketli ve enerjik insanlardan etkilenir. Romantik bir ilişkidense, hoş sohbet ve sosyallik içeren birliktelik tercih eder. Partnerinin zeki ve entelektüel olması İkizler için çok önemlidir. Kıvrak bir zekaya sahip olan kişilere büyük bir çekim hisseder. Ukala insanlar özellikle merceği altındadır. Flörtöz ve taktikçi yapısıyla karşısındakini etkilemek için elinden gelen her şeyi yapar.

İlişkide derinleşmek ve ciddiyet ona göre değildir. Hızlı ilerleyen birlikteliklerden gözü korkar ve partnerinden uzaklaşmasına sebep olur. İkizler partnerini zamanla yavaş yavaş tanıyacak ve keyifli bir şekilde devam edebiliyorsa evlilik düşünecektir. Yüksek dozda sorumluluk yüklenen bir İkizler, ilişkisinde asla mutlu olamaz. O kendisine hayatına kolaylaştıracak bir eş arar. 

İkizler ve Terazi iletişim kabiliyetlerinin çok yüksek olması ve uyumlu yapılarından dolayı birbirleriyle iyi anlaşırlar. Sevginin arkadaşlığa dönüştüğü, desteleyici bir ilişki gerçekleştirirler. Zihinsel ve ruhsal olarak birbirlerini kolaylıkla tamamlarlar. İkizlerin monotonluktan çabuk sıkılan, faklı deneyimler yaşamak isteyen ruh haline, Terazi kolay ayak uyduracaktır. İkisinin de ilişkide fazla bağlanmak gibi bir derdi olmadığından, birbirlerini sıkmadan ve yormadan ilişkilerine devam ederler. 

İkizler ve Kova birlikteliklerini kolay devam ettirirler. İkizlerin “ben özgürüm” diyen ruh haline, Kova ilaç gibi gelir. İkisi içinde hayattaki en önemli şeylerden biri sosyalleşmektir. Kalabalık arkadaş çevreleriyle bolca keyifli vakit geçirebilirler. Sosyal gruplarda, derneklerde birbirlerini destekleyerek kampanyalar yürütebilirler. Evlilikten en çok korkan iki burç İkizler ve Kovadır.  Evlendiklerine birbirlerinin yaşam alanlarına müdahale etmeyecekleri için evlilikte de oldukça başarılı olurlar. 

İkizler ve Yay susmak bilmeyen, bol sohbetli bir çift olurlar. Yay konuşmaktan beslenir. Keşfettiği şeyleri aktarmak, hayatı gözlemleyip sevdikleriyle paylaşmak onun için çok önemlidir. İkizler ise çok meraklı olduğundan Yay’ı pür dikkat dinleyecek ve onunla vakit geçirmekten hiç sıkılmayacaktır. Yay’ın macera arayışı, İkizler’in zekası ile birleştiğince bu ikili birlikte dünyayı gezip, bir çok kişinin cesaret bile edemeyeceği aktivitelere katılabilirler. 

ASTROLOJİKA