Haftaya Astrolojik Bakış: 24 Ağustos-30 Ağustos

Güneşin Başak burcuna geçişiyle birlikte gökyüzünde tekrar toprak hakimiyeti başladı. Özellikle maddi konuların, kariyer planlamalarının, yatırımların, alım-satım işlemlerinin gündemimizde olacağı bir hafta içerisindeyiz. Venüs bu hafta aldığı sert açılar itibariyle harcamalarımız ve yatırımlarımız konusunda dikkatli olmamız gerektiğini vurguluyor. Gereksiz harcamalar yapmaya meyilli olabiliriz. Kumar, şans oyunları konusunda da dikkat, kazanma hırsıyla aşırıya kaçmak kaybettirebilir.

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 10:21
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 10:21
Haftaya Astrolojik Bakış: 24 Ağustos-30 Ağustos

Merkür-Uranüs arasında oluşan olumlu etkileşim uzun zamandır beklediğiniz haberleri almanıza, anlaşmalar yapmanıza, yeni gündeme gelecek konuların hızlı bir şekilde anlaşmaya bağlanmasına sebep olabilir. Yaratıcı fikirlerin olduğu, iletişim açısından oldukça olumlu bir hafta içerisindeyiz. Toplantılarınız, önemli iş görüşmeleriniz güzel sonuçlanabilir. 

İkili ilişkiler açısında değerlendirdiğimizde haftaya Venüs-Neptün olumlu etkisiyle başladık. Bu dönemde sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir. Daha empatik, sevecen, sahiplenici olabileceğimiz bir dönem içerisindeyiz. Fakat hafta sonuna doğru kıskançlık yüzünden çıkabilecek tartışmalar söz konusu olabilir. Herhangi bir konuda benim dediğim olmalı şeklinde ısrarcılık, ego çatışmalarına sebep olabilir.

Haftanın en sert etkileşimi ise Mars-Satürn arasında olacak. Bu gösterge özellikle ülkeler arasında gerginliklere sebep olabilir. Mars Koç burcunda askeri hareketliliğin de göstergesidir. Ülkeler arasında oluşabilecek sınır ihlalleri, ekonomik tabanlı anlaşmazlıklar bu etki altında büyüyebilir ve yaptırımlara sebep olabilir.  Devletle bağlantılı iş yapanlar içinde engellemeler olabileceğinin göstergesidir. Hukuki ve bürokratik engeller yapılacak işlerin, başlangıçların gecikmesine sebep olabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ