Güneş tutulmasının burçlara etkileri

Yengeç burcunda gerçekleşen güneş tutulması ile birlikte hayatımızda çok hızlı bir şekilde değişimler, gelişmeler olacağını fark edeceğiz.

Yayınlanma Tarihi: 05.07.2019 09:58
Değiştirme Tarihi: 05.07.2019 09:58
Güneş tutulmasının burçlara etkileri

İlk nefes aldığımız anda oluşan doğum haritamız, hepimiz için parmak izi niteliğindedir. Ve tutulmalar ve transitler ile birlikte doğum haritamızın aldığı olumlu ve olumsuz etkilerin hayatımıza tezahürünü yaşarız.   Yükselen burçlara göre çıkarılmış haritalara göre burçların alacağı genel etkiler;

Koç; Aile evinizde gerçekleşen tutulma ile birlikte taşınabilir, uzun süredir hayal ettiğiniz eve sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonu, tadilat işleri de gündeme gelebilir. Aile bireyleri ile daha fazla ilgilenmek durumunda kalacaksınız.  İş hayatınızla ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir.

Boğa; Anlaşmalar, sözleşmeler, kısa yolculuklar, eğitim başvuruları gündeme gelecek. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizi komşularınız ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. Yurtdışına yerleşme kararı alabilirsiniz. Ani aşk ilişkileri başlayabilir.

İkizler; Maddi konular, parasal kaynaklar gündeminizde olacak. Ani para kayıpları yaşanabilir. Doğum haritanızdaki etki olumluysa prim, zam vb alabilirsiniz. Parasal kaynaklarınız ile ilgili yatırım araçları arayabilirsiniz. Kredi ile borçlanabilirsiniz.

Yengeç; Fiziksel bir değişim yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi sorguladığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Ani ayrılıklar olabilir. Kendiniz ile ilgili önemli kararlar alabilir, hayatınızda büyük değişimler için adım atabilirsiniz. Aile kurmak isteyebilir, ani bir evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni aşklar başlayabilir.

Aslan; Gizli kalmış bazı şeylerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Arkanızdan çevrilen oyunlar sizi şok edebilir. Ama bu kişileri hayatınızdan elemeniz için güzel bir fırsattır. Bir süre inzivaya çekilmek, herkesten uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz.  Eski aşklar gündeme gelebilir. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Başak; Tutulmadan çok olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Uzun süredir hayal ettiğiniz şeyler gerçek olabilir. Sosyal çevrenizden çok ciddi destekler alabilirsiniz. Kalabalık gruplar ile organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Hayatınıza girecek yeni insanlar ile sürpriz aşklar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi; Kariyer hayatınızda çok önemli gelişmeler olacak. Doğum haritanızın aldığı etkiye göre terfi alabilir, statünüzü yükseltebilirsiniz. Birçok yükselen terazi yeni işe başlayacak. İş dolayısıyla taşınabilirsiniz, ofis değiştirebilirsiniz.

Akrep; Yabancı ortaklıklar, uluslararası ticaret, yurtdışı seyahatleri, yurtdışı başvuruları  gündeme gelebilir. Yüksek öğretim ile ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Satış, pazarlama, halkla ilişkiler, yayıncılık ile ilgili iş yapanlar ön plana çıkabilir. Hukuki davalarda olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

Yay; Parasal kaynaklar gündemde olacak. Hem kazançlar, hem de giderler artabilir. Borçlanma söz konusu olabilir. Sigortacı ve bankacılarınıza dikkat etmelisiniz. Ameliyat olabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız. Sinirsel gerginlik, uykusuzluk yaşayacağınız bir dönem olabilir.

Oğlak; İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik kararı gündeme gelecek. Bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olacak. Giderleriniz artabilir. Önemli imzalar atmanız gerekebilir. Bunun için Merkür retrosunun bitmesini beklemelisiniz.

Kova; Günlük rutinleriniz, çalışma alanınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Ofisinizi, evinizi değiştirebilirsiniz. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir diyet programına, spor salonuna yazılabilirsiniz. Sağlık konuları gündemde olacak. Sağlıklı yaşama geçmek adına bazı kararlar alabilirsiniz.

Balık; Çocuk isteyenler için müjde! Sürpriz bebek haberleri alabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenecek.  Kariyerinizde önemli gelişmeler olacak. Yeni işe girmek istiyorsanız bu etkiyi değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı kapıları sizin için açık olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ