Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?
Yayınlanma Tarihi: 16.07.2018 10:59 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2018 10:59

Güneş tutulmalarının hayatımız üzerindeki etkileri oldukça yoğundur. Tutulma etkilerini altı aylık süreç içerisinde göreceğiz.

13 Temmuz güneş tutulması sabah saatlerinde gerçekleşti. Güneş tutulmalarının hayatımız üzerindeki etkileri oldukça yoğundur. Tutulma etkilerini altı aylık süreç içerisinde göreceğiz 

Yükselen Koç: Önümüzdeki altı aylık süreçte gündeminiz eviniz ve aileniz olacak. Aile bireylerinin sağlık problemleri gündeme gelebilir veya ailenizle ilgili önemli bir karar almak durumunda kalabilirsiniz. Tutulma ile birlikte ani bir şekilde yeni bir eve taşınma durumunuz olabilir. İşiniz ile ilgili olan bir gelişme sonucunda ailenizden uzak bir yere gidebilirsiniz. Kariyer ile ilgili yeni başlangıçları tetikleyebilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da yöneticilerinizle güç savaşı içerisine girebilirsiniz.

Yükselen Boğa: Sürpriz bir şekilde hayatınıza giren biri ile yeni bir aşk macerasına başlayabilirsiniz. Geçmişte akılınızda kalmış biri ile tekrar irtibata geçip, ilişkiye bir şans daha vermek isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. Tutulmanın zorlayıcı etkisi ise yazılı anlaşmalar, kontratlar, sözleşmeler alanında olacak. Önümüzdeki altı aylık süreçte herhangi bir şeye imza atmanız gerekiyorsa şartları mutlaka iki kere gözden geçirmelisiniz.

Yükselen İkizler: Parasal konularda gelişmelerin olacağı bir tutulma sizleri bekliyor. Kimileriniz yeni iş fırsatları ile karşılaşabilir, gelirinizi arttıracak girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat kimileriniz para kayıplarına sebep olan tatsız sürprizlerle karşılaşacak. Dolandırıcılıklara dikkat etmelisiniz. Önümüzdeki altı aylık dönemde kredi çekmeyi düşünüyorsanız, şartlarınıza uygun, kolay ödeyebileceğiniz bir kredi çekebilirsiniz. Ama öncelikle borç alacak hesabınızı dikkatle gözden geçirmeniz gerekiyor.

Yükselen Yengeç: Tutulmanın sizin burcunuzda gerçekleşmesi hayatınızda çok önemli gelişmelerin olacağının göstergesidir. Bu gelişmelerin gerçekleşmesi için elinizi taşın altına koymanız gerekiyor. Tutulma size kabuğunuzdan çıkma ve kendiniz ile ilgili dönüşüm gerçekleştirme fırsatını veriyor. Gücünüzü keşfettiğinizde büyük fırsatlar ile karşılaşacaksınız. İlişkiler konusunda büyük bir dönüşümden geçiyorsunuz. Size iyi gelmeyen yıpratan ilişkilerden kurtulup, size iyi gelecek, hayatınıza güzel dokunuşlar yapacak kişilere kalbinizi açmalısınız.

Yükselen Aslan: Gizli kapaklı ne varsa bu tutulma ile birlikte gözler önüne serilecek. Uzun süredir sır gibi sakladığınız şeyleri bir anda açığa çıkarabilirsiniz. Bu tutulma size kendinizle yüzleşme şansı verecek. Korkularınız, acılarınız, derinlerde yatan istekleriniz hepsi ayna gibi yüzünüze vurulacak. Peki siz bu yüzleşmeye hazır mısınız? Kalbinizi, ruhunuzu tedavi etmek istiyor musunuz? Bilinçaltınızın derinliklerine ulaşabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Hayattan gerçekten ne beklediğinizi keşfettiğinizde yaptığınız girişimlerden çok büyük kazançlar elde etme şansı yakalayacaksınız.

Yükselen Başak: Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili değişim ve dönüşümden geçiyorsunuz. Hayatınızdan bazı insanları çıkarma kararı alabilirsiniz. İdealler ve hayalleri temsil eden alanda tutulmanın gerçeklemesi kendi hayatınıza bakış açınızın değişeceğini gösteriyor. Bu hayatınıza yeni giren biri, düşüncelerinizi kökten değiştirmenizi sağlayacak bir partner sayesinde gerçekleşebilir. Çocuk sahibi olmakta zorlanan Başaklar, altı aylık süreçte yeni tedavi yöntemleri deneyebilirler.

Yükselen Terazi: Kariyeriniz ile ilgili değişimlere hazır mısınız? Tutulma kariyer evinizde gerçekleşiyor. Sizin dönüm noktası olabilecek bir sürece giriyorsunuz. Terfi, iş değişiklikleri altı ay boyunca gündeminizde olacak. Yapacağınız değişimler ailenizde köklü değişimlere sebep olabilir. Aile fertleri bu değişimlerden hoşlanmayıp, sorun çıkarabilir. Kariyerinizle ilgili vereceğiniz karar tüm yaşamınızı etkileyeceğinden artı ve eksileri göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

Yükselen Akrep: Yurtdışı bağlantıları, uzak yerlerden gelecek haberler, uzun seyahatler altı ay boyunca gündeminizde olacak. Yaşam alanınızı değiştirmek isteyeceğiniz bu süreçte mars retrosu bitene kadar bir değişiklik yapmamanızı tavsiye ederim. Hukuki meseleleriniz, dava süreçleriniz tutulma etkisi ile sonuçlanabilir. Uzun zamandır almayı düşündüğünüz bir eğitim varsa ya da yarım bıraktığınız bir eğitiminiz varsa tamamlamak için size fırsat doğacak.

Yükselen Yay: Tutulma başkalarının yardımıyla bir gelir elde edebileceğinizi gösteriyor. Bu gelir bir miras olabilir. Fakat miras paylaşımında sorunlar çıkabilir, diğer alacaklılarla aranızda bir güç mücadelesi yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Ameliyat vs gibi sağlık harcamaları yapacağınız süreçte sigortanızı kontrol ettirmek faydalı olabilir. Altı aylık dönemde yapacağınız yatırımlar, gayrimenkul alımları uzun vadede size kazanç sağlayacaktır.

Yükselen Oğlak:  İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşen tutulma hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda eş veya iş ortağınızla uzlaşmanızı gerektiren durumları önünüze getirebilir. Eşinizle birlikte hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar alabilirsiniz. Bazılarınız bu süreçte eşinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Kimin dost, kimin düşman olduğunu göreceğiniz günler sizleri bekliyor. Bazı oğlaklar için yeni ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleşebilir.  

Yükselen Kova: Günlük rutinlerinizde, çalışma koşullarınızda değişimlerin olmasına hazır olun. Ofis değişikliği yapabilirsiniz, iş yerindeki sorumluluklarınız değişebilir. Değişim sadece iş yaşamınızla ilgili değil. Günlük rutinlerinizde de değişim isteyeceksiniz. Kendinize her zamankinden daha fazla özen göstereceğiniz, uyku ve beslenme düzeninizi değiştireceğiniz, daha fazla spor yapmak isteyeceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Kilo vermek isteyenler tutulma etkisiyle motive olabilirler. Sağlık kontrollerinizi asla ihmal etmeyin.

Yükselen Balık: Enerjinizin yükseleceği, daha fazla sosyalleşmek isteyeceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Tutulma ile birlikte hayatınızın aşkı ile karşılaşma fırsatını yakalayacaksınız. Fakat hayatınıza giren kişiyi sosyal çevrenize kabul ettirmekte zorluk yaşabilirsiniz, arkadaşlarınızın bazıları bu ilişkiye karşı çıkabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen Balıklar için ise çok güzel bir süreç. Bu tutulma etkilerini hayatınızdaki güzel gelişmeler ile yaşayacaksınız.

ASTROLOJİKA