Güneş, Jüpiter ile kavuşuyor! Şans kapınızı çalıyor

Güneş, Jüpiter ile kavuşuyor! Şans kapınızı çalıyor
Yayınlanma Tarihi: 24.11.2018 21:03
Değiştirme Tarihi: 24.11.2018 21:03

Her yıl güneş ve Jüpiter kavuşumu yaşanır. Ama 25-26-27 Kasım günlerinde yaşanacak olan kavuşum çok özel olacak.

Jüpiter bu yıl yöneticisi olduğu Yay burcunda seyrediyor. Büyük iyicil olarak adlandırılan, şans, bereket, bolluk ve şifa getiren Jüpiter’in çok güçlü olduğu Yay burcundaki geçişi 12 yılda bir gerçekleşir. 26 Kasım sabahı ise gökyüzündeki olumlu enerji katmerleniyor. Ay Sirius ile kavuşuyor. Sirius Yıldızı Kuran’da da geçen Şira Yıldızıdır. İlahi iradeyi ve desteği ifade eder. Çok güçlü bir korumadır.

Peki bu özel günleri nasıl değerlendirmeliyiz?  Öncelikle bu zaman diliminde kalbinizden geçen herşeyin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Koskoca bir yılın ağırlığını üzerinizde taşırken kendinizi yorulmuş, umutsuz ve çaresiz hissediyor olabilirsiniz. Jüpiter ise şimdi birşeyleri değiştirebileceğinizi sizlere fısıldıyor. Yay burcu hayata umut ve inançla bakmayı temsil eder. Üç gün boyunca gerçekten istediğiniz ne varsa onun için dua edin. Şifa çalışmaları yapın. Özellikle kelimelerin gücünü kullanın. Söylediklerimizle ve düşündüklerimizle kaderimizi şekillendiriyoruz.

Astrolojide yaralı şifacı olarak geçen Chiron da Yay burcu ile temsil edilir. Hayatımızda bize acı veren şeyleri, kapanmaz yaralarımızı temsil eder. Yaralarımızı sarmamızın yolu ise aynı acıları yaşayan kişilere destek olmaktır. İşte dileklerimizin gerçekleşmesinin altındaki ipucu burada gizli! Bu özel günlerde kaç kişinin hayatına dokunabilir ve destek olabilirsek, bir ihtiyacını giderebilirsek o kadar ilahi desteği yaşamımıza çekeceğiz. Sokakta gördüğümüz bir çocuğun yüzünü güldürebilmek, başını okşayabilmek, hayvanları korumak, soğuk havalarda evsizlere destek olmak korumanızı kat ve kat arttıracaktır.

KÜBRA DENİZCİ