Güneş İkizler burcunda...

Güneş İkizler burcunda...
Yayınlanma Tarihi: 24.05.2019 11:09 | Değiştirme Tarihi: 24.05.2019 11:09

Güneş 21 Hazirana kadar İkizler burcunda seyredecek. Bu süreçte iletişim ve haberleşme her zaman olduğundan daha büyük bir öneme sahip olacaktır.

Güneş 21 Hazirana kadar İkizler burcunda seyredecek. Bu süreçte iletişim ve haberleşme her zaman olduğundan daha büyük bir öneme sahip olacaktır. Bilgimizi paylaşmak, kendimizi ifade etmek isteyeceğimiz bir aylık süreçte daha fazla insanla temas edeceğiz. Enerjimizin yüksek olması, seyahat etme isteğimizi arttırabilir. Evde ve kapalı mekanlarda vakit geçirmek yerine kalabalık ortamlarda vakit geçirmekten keyif alabiliriz. 

Zihnimizin bilgiyi almaya açık. Bu fırsatı değerlendirip yeni bir eğitime başlayabiliriz. Reklam, pazarlama, satış ile ilgili sektörlerde çalışanlar için oldukça verimli bir zamandır. Yeni projeler tanıtılabilir. Yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir. 

Çevresindeki insanların neşe kaynağı olan İkizler burcunu daha yakından tanıyalım; İkizler burcunun psikolojik ihtiyacı iletişim ve bilgiye sahip olmaktır. Bitmek bilmeyen bir merakları vardır. Araştırma ve keşif yapmaktan beslenirler. Yönetici gezegenlerinin aklı ve iletişimi temsil eden Merkür olmasından dolayı, kıvrak bir zekaya sahiptirler. Arkadaş canlısı, sevecen, sempatik ve güler yüzlüdürler. Sosyal çevrelerinin ilgi odağıdırlar. Kişiliklerinin birkaç rengi vardır. Ruh halleri gün içerisinde bile sıklıkla değişebilir. Konsantre olmak konusunda çok zorluk çekerler. İlgilerini uzun süre bir şeyde toplamaları onlara zulüm gelir. Değişimden beslenirler. Ufuklarını genişletebileceğine inandıkları kişilere çok büyük hayranlık duyarlar. Dikkat çekmeyi ve özel olmayı talep etmeleri girdikleri ortamda ilgi odağı olmalarına sebep olur. Sürprizlere bayılırlar. Onlar için merak uyandırabilecek her şey keyiflidir. İçlerindeki çocuksu yanı kolay kolay kaybetmezler. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ