Güneş ikizler burcunda

Güneş ikizler burcunda
Yayınlanma Tarihi: 21.05.2018 15:13 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2018 15:13

21 Mayıs itibariyle Güneş İkizler burcundaki seyrine başlıyor.

En güçlü enerji kaynağımız olan güneş, her ay farklı burçlarda geçiş yaparken bulunduğu burcun olgularından faydalanmamızı sağlar. 21 Mayıs itibariyle Güneş İkizler burcundaki seyrine başlıyor. Bu süreçte iletişim ve haberleşme her zaman olduğundan daha büyük bir öneme sahip olacaktır. Bilgimizi paylaşmak, kendimizi ifade etmek isteyeceğimiz bir aylık süreçte daha fazla insanla temas edeceğiz. Enerjimizin yüksek olması, seyahat etme isteğimizi arttırabilir. Evde ve kapalı mekanlarda vakit geçirmek yerine kalabalık ortamlarda vakit geçirmekten keyif alabiliriz. Zihnimizin bilgiyi almaya açık olduğu bu süreçte yeni bir eğitime başlayabiliriz. Reklam, pazarlama, satış ile ilgili sektörlerde çalışanlar için oldukça verimli bir zamandır. Yeni projeler tanıtılabilir. Yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir. 

Çevresindeki insanların neşe kaynağı olan İkizler burcunu daha yakından tanıyalım; İkizler burcunun psikolojik ihtiyacı iletişim ve bilgiye sahip olmaktır. Bitmek bilmeyen bir merakları vardır. Araştırma ve keşif yapmaktan beslenirler. Yönetici gezegenlerinin aklı ve iletişimi temsil eden Merkür olmasından dolayı, kıvrak bir zekaya sahiptirler. Arkadaş canlısı, sevecen, sempatik ve güler yüzlüdürler. Sosyal çevrelerinin ilgi odağıdırlar. Kişiliklerinin birkaç rengi vardır. Ruh halleri gün içerisinde bile sıklıkla değişebilir. Konsantre olmak konusunda çok zorluk çekerler. İlgilerini uzun süre bir şeyde toplamaları onlara zulüm gelir. Değişimden beslenirler. 

Önümüzdeki bir aylık süreçte doğacak bebekler kıpır kıpır, hareketli, cin gibi bakışları olan, sevecen bebekler olacaklar. İlk aylarda bile gözlerine baktığınızda sizinle iletişim içerisinde olduğunu hissedebilirsiniz. İkizler bebekleri genellikle erken konuşurlar. Meraklıdırlar, hemen öğrenme isteklerinden dolayı sürekli soru sorarlar. Çabuk sıkılan bir yapıları olması nedeniyle uzun süre aynı oyuncakla oynamak istemezler. Eğer kardeşleri yoksa oyun gruplarına erken dönemde katılmaları faydalıdır. Hayal güçleri çok geniştir. Yaratıcı yeteneklerini geliştirmek açısından onlara bol bol hikaye okumak, masal anlatmak iyi gelecektir.                                         ASTROLOJİKA