Güneş Boğa burcunda

Kendinizi şımartmanız için en verimli zaman.

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2018 16:01
Değiştirme Tarihi: 07.05.2018 19:17
Güneş Boğa burcunda

En güçlü enerji kaynağımız olan güneş, her ay farklı burçlarda geçiş yaparken bulunduğu burcun olgularından faydalanmamızı sağlar. Boğa burcu baharın en güzel dönemlerinin temsilcisidir. Koç burcuyla başlayan bahar coşkusu, Boğa burcu ile huzura ve dinginliğe kavuşur. 

Boğa burcunun psikolojik ihtiyacı güven ve huzurdur. Değişimden en çok korkan burçlar arasında yer alır. Değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve sahiplenicidir. Dinginlik ve sakinlik ister. Bu nedenle güneşin boğa burcunda olduğu süreçte bahar yorgunluğu hissedilir.  Boğanın enerjisi içe akar. Bu süreçte koşturmaya ara vermek, doğanın ritmini yakalamak gerekir. Boğa bedensel zevklerin, lüksün, haz almanın burcudur. Kendinizi şımartmanız için en verimli zamandır. Aşkın gezegeni Venüs, Boğa burcunun yöneticisidir. Bu yüzdendir ki boğanın güneşteki seyrinde aşkı ararız. Hayatımıza baharı getirecek kişiye ihtiyaç duyarız. 

Boğa Zodyak’taki en materyalist burçlardan biridir. Maddeye sahip olmak ve birikim konusunda oldukça yeteneklidir. 21 Mayıs’a kadar olan süreç yatırımları tekrar gözden geçirmek, bütçe planlaması yapmak, sahip olduklarımızı yapılandırmak açısından oldukça verimli bir süreç olacaktır. Risk almaktan hoşlanmayan, ayakları yere basan bir doğaya sahip olan boğalar, hedeflerini gerçekleştirme konusunda çok sabırlı ve istikrarlı davranırlar. Yaptıkları her işte derinleşmek, kökleşmek isterler. 

Önümüzdeki bir aylık süreçte doğacak bebekler sevgi dolu, fiziksel temasa çok ihtiyaç duyan, sessizlikte huzur bulan,  müzikle sakinleşecek bebekler olacaklar. Doğayla temasa geçmek ve açık alanlarda olmak onlara iyi gelecektir. Uyku düzeni konusunda diğer bebeklere oranla daha hassastırlar. Renklere ve seslere karşı duyarlılıkları yüksektir. Odalarında pastel tonların kullanılması bebeğinizin ruhuna iyi gelecektir.

ASTROLOJİKA
                    

Etiketler: aslan - boğa - koç