Güneş Aslan burcunda

Güneş Aslan burcunda
Yayınlanma Tarihi: 23.07.2018 14:37 | Değiştirme Tarihi: 23.07.2018 14:37

Güneş 23 Temmuz'dan itibaren yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Güneş 23 Temmuz'dan itibaren kendini en iyi şekilde gösterdiği ve yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Güneş’in Aslan burcundaki yolculuğundan göz önünde olmak ve fark edilmek isteriz. Kendimizi ifade etme ve başkalarından onay alma dürtümüzün yoğun olduğu bir dönemdir. Enerjimizin yükseldiğini hissederiz. Yazın en güzel günlerinde kıpır kıpır, coşkulu bir ruh hali içerisinde oluruz. 

Güneş burcu Aslan olan kişiler için benlik duygusu çok fazla önem taşır. Hayatlarının odak noktalarına ilk önce kendilerini koyarlar. Kim olduklarını içtenlikle ve cömertçe ifade etmek isterler. Aslan burcunda olan kişiler kendilerini gizlemezler. Tüm kartlarını açık oynarlar. Düşüncelerini rahatlıkla ifade ederler. Yaptıkları herşeyi büyük bir istek ve coşku ile yaparlar.

Yeteneklerine, yaratıcılıklarına güvenirler. Gözü kara denecek derecede cesurdurlar. Liderlik duygularını insanları bir araya toplamak, organize etmek, cesaretlendirmek için kullanırlar. Çevrelerindeki insanları kolaylıkla yüreklendirebilirler.

Aslanlar kaç yaşında olursa olsun her zaman hayattan umutludurlar. Yapmak istediklerini, hedeflerini gerçekleştirmek adına hep mücadele ederler. Kendilerinden kolay kolay vazgeçmezler.  Onların amacı istemek ve elde etmektir. İstekleri uğruna her yolu deneyebilirler. Önlerine çıkacak engelleri yıkmak konusunda başarılıdırlar. Bir aslana yapma demek hiç akıl karı değildir. Çünkü o aklındakini bugün ya da yarın mutlaka gerçekleştirecektir. Sabırsız bir yapıları vardır. Olsun, ama hemen olsun dürtüsüyle bazen düşünmeden hareket edebilirler. 

Hayatın tadını çıkarmak için dünyaya gelmişlerdir. Gezmek, eğlenmek isterler. Lükse olan düşkünlüklerinden dolayı kimi zaman paralarını müsrifçe harcayabilirler. Birikim yapmak ve para kontrolünde zorluk çekerler. Çünkü her zaman en iyisine, en güzeline layık olduklarına inanırlar.

Aslan insanların içsel ihtiyacı özel olmaktır. Sıradan biri olarak görüldüğü ortamlardan uzaklaşma eğilimindedirler. Kendilerini farklı ve özel kılmak için çaba sarf ederler. Hayatlarına giren insanlara  kendilerini özel hissettirmek konusunda başarılıdırlar. Değer yargıları yüksektir. Büyük bir kalbe sahip olduklarından sevdiklerini çok fazla sahiplenirler. Sevdiklerine sadık kalmak konusunda zorlanmazlar. Sahip olduklarını sevdikleriyle paylaşırlar. Cömerttirler. 

En zor tarafları ise çok sabit fikirli olmalarıdır. Karar verdikleri bir şey konusunda kolay kolay fikir değiştirmezler. Kendi düşüncelerinin doğruluğuna o kadar inanırlar ki çoğu zaman önerilere kapalıdırlar. Hayatlarına ve düzenlerine müdahale edilmesine tahammül edemezler. Psikolojik olarak onay alma ihtiyaçları onları yorabilir. Bir yandan kendi istediklerini yaparken, bir yandan da desteklenmek ve onaylanmak isterler. Egolarını kontrol edebildiklerinde ve kendilerini dünyanın merkezinde olarak görmediklerinde daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerler.  ASTROLOJİKA