Eyvah Merkür Retrosu!

Eyvah Merkür Retrosu!
Yayınlanma Tarihi: 23.03.2018 16:18 | Değiştirme Tarihi: 07.05.2018 19:18

2018 yılının ilk Merkür Retrosu, Koç Burcu’nda gerçekleşiyor.

Merkür Koç Burcu’ndayken; ne yapacağı çok belli olmayan, fevri, düşünmeden hareket eden, cesaretin abartıldığı bir pozisyondadır. 23 Mart-16 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek bu göksel konum hayatımızda göz ardı ettiğimiz her detayı, gözümüze sokarcasına önümüze çıkaracaktır. Merkür; iletişimi, zihni ve teknolojiyi yönettiğinden, aksaklıklar, gecikmeler yaşamamıza sebebiyet verecektir. Peki Merkür Retrosu dönemlerinde nelerden uzak durmalıyız?

Bastırılmış öfkemizin bir anda ortaya çıkabileceği, her zamankinden daha atak olacağımız bu dönemde orta noktayı bulmak zor olacaktır. İkili ilişkilerde hesaplaşmalar retro sonrasına bırakılırsa daha kolay çözüme bağlanabilir.

Teknolojik aletlerinizin bir anda bozulduğunu, her gün kolaylıkla açılan bilgisayarınızın hata verdiğini fark edebilirisiniz. Dijital ortamlarda yaşanılan aksaklılar Merkür Retrosu’nun en popüler sorunlarıdır. İnternet bankacılığını kullanırken iki kere kontrol etmek faydalı olacaktır. Dolandırıcılığın çok fazla arttığı bu süreç hepimize dikkatli olma çağrısı yapıyor.

Bu süreç, değerli eşya,  teknolojik alet, araba vb. almak için hiç uygun değildir. Retro sürecinden sonra fiyatlarda ani düşüşler yaşanabilir veya bu dönemde aldığınız ürünler arızalı çıkabilir. Çok acil ihtiyaç olmadığı sürece maddi değeri yüksek harcamalar yapmaktan kaçınmalıyız.

Hayatımızın geçmiş dönemlerinde yaşadığımız ilişkiler, ex aşklar tekrar gündeme gelebilir. Retroyla gelen eski sevgilinin; size kapanmamış bir defteri, kapatmak adına geldiğini bilmeniz gerekiyor. Bu süreçte tekrar ilişkiye başlamak yeni bir kopuşun temelini atmak gibidir.

Yeni iş yeri açmak, taşınmak, proje sunmak, kitap yayınlamak vs. gibi başlangıçların dönemi değildir. Unutmayın bu süreç size eskiyi onarma, toparlama, eksiklikleri giderme açısından imkan sağlıyor. Yenilikler için mutlaka 16 Nisan sonrasında harekete geçmelisiniz. Zaman hızlıca akıp giderken, hayatı yavaşlatmak elbette mümkün değildir. Fakat göksel konumların etkisinin farkında olursak, alacağımız kararlar ve gerçekleştireceğimiz eylemler daha olumlu sonuçlar yaratabilir.

ASTROLOJİKA