Eylül ayında burcunuzu neler bekliyor? İşte yanıtı

Eylül ayında burcunuzu neler bekliyor? İşte Karma Astrolog Kübra DENİZCİ'nin anlatımıyla Eylül ayı burç yorumlarınız...

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2019 11:09
Değiştirme Tarihi: 08.09.2019 11:23

KOÇ; İş yoğunluğunuzun artacağı, çok çalışacağınız bir ay olacak. Projeleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşen yeniay etkisiyle yeni bir işe geçebilir, ofis ya da departman değişikliği yaşayabilirsiniz. Para evinizden geçen Uranüs sizlere maddi anlamda sürprizler yaşatacak. Gelirlerinizde bir artış olabilir. Bu ay yöneticilerinizden zam isteyebilirsiniz. Spora, diyete başlamak için güzel etkiler var.

Boğa; Aşk evinizde ciddi bir hareketlilik var. Ummadığınız bir anda biriyle tanışabilirsiniz. Artık hayatınıza kalıcı olabilecek birinin girmesini istiyorsunuz. Uzun zamandır ilginizi çeken, yakınlaşmak istediğiniz birine karşı adım atabilirsiniz. İlişkiniz varsa geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Çocuk istiyorsanız bu döngüyü değerlendirmelisiniz. Eğer uzun zamandır böyle bir çabanız varsa tedaviye başlamak için çok güzel bir zaman dilimindesiniz.

İkizler; Bir aylık süreçte aileniz ve eviniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ev değişikliği  yapabilirsiniz. Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etki yeni imzalar atmak için uygundur. Ev satın alabilirsiniz, yeni bir kira sözleşmesi yapabilirsiniz. Evinizde bakım, onarım işleri ile uğraşabilirsiniz. Aile içi gerginlikler olabilir. Olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz.

Yengeç; Bol bol seyahat edeceğiniz bir ay olacak. Eğitim hayatına başlayabilirsiniz. Merkür güçlü bir burçtayken sizin için olumlu anlaşmalar yapabilirsiniz, iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir, yayıncılık ile ilgileniyorsanız olumlu gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Bu dönemde başlayacağınız işler sizin için kalıcı olacak. Kardeşiniz, kuzenleriniz ile sizi mutlu edecek bir olay yaşayabilirsiniz.

Aslan; Çok bereketli bir ay içerisindesiniz. Maddi kaynaklarınızda artış olacak. Para kazanmakla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş hayatınızdaki bir gelişme ile ödüllendirilebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Terfi için görüşmeler yapabilirsiniz. Reklam ve tanıtım kampanyaları yapmak için de uygun bir zaman. Bu ay çok kolay fark edilecek ve çevreniz tarafından destekleneceksiniz.

Başak; Yılın en şanslı yeniayı burcunuzda gerçekleşti. Hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Yöneticiniz Merkür güçlü bir pozisyonda kalıcı anlaşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili bir gelişme olabilir, hayatınıza yeni biri girebilir. Çevrenizden çok önemli destekler alabilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa tedavi sürecine girebilirsiniz. Bu ay mucizevi etkiler var. Bu etkileri mutlaka olumlu bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Terazi; İç dünyanıza yöneleceğiniz, sosyal çevrenizden kendinizi soyutlayacağınız bir ay olacak. Sezgileriniz ve içgüdüleriniz her zamankinden çok daha güçlü olacak. İç sesinize kulak vermelisiniz. Bağımlılıklardan kurtulmak için bir adım atabilirsiniz. Yaz aylarında gerçekleşen tutulmalar sizi psikolojik olarak da çok zorladı. Bir profesyonelden destek alabilirsiniz. Bu dönemde başlanacak tedavilerden olumlu sonuçlar alırsınız.

Akrep; Yeni insanlarla karşılaşacaksınız. Kendinizi bu ay grup organizasyonları içerisinde bulacaksınız. Bu döngüde tanıştığınız insanlar hayatınıza güzel enerjilerle gelecek. Kalıcı arkadaşlıklar oluşacak. Hatta bazılarınız bu arkadaşlıkları, bir ilişkiye çevireceksiniz. Üst düzey yöneticilerle tanışabilir, iş hayatınızla ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Yay; Yeniay sizin kariyer evinizde gerçekleşti. Kariyer hayatınızla ilgili sizi heyecanlandıracak gelişmeler olacak. Takdir edildiğinizi hissedeceksiniz. Para evinizden Satürn geçişi sizi bir süredir zorluyor. Satürn’ün ileri harekete geçmesiyle maddi açıdan da rahatlayacaksınız. Eğer iş değişikliği istiyorsanız bu ay içinde yeni görüşmeler yapmalısınız.

Oğlak; Oğlak burcunda gerçekleşen tutulmalar ile birlikte çok büyük bir dönüşümden geçiyorsunuz. Sorumlulukların arttığı bir yıl geçirdiniz. Eylül ayında bir yurtdışı tatiliyle kendinize hediye verebilirsiniz. Yayıncılık, eğitim sektörü alanında çalışıyorsanız işinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir.  Dava süreciniz varsa sizin lehinize sonuçlanabilir.

Kova; Finansal anlamla planlamalar yapmak için önemli bir ay. Tazminat, vergi, miras gibi konular gündeme gelebilir. Bu döngüde bir borç altına girebilirsiniz. Kredi ile elinize bir para geçebilir. Burs kazanabilirsiniz. Alım satım olaylarında çok hızlı gerçekleşebilecek etkiler var. Fakat aldanmalara açık bir dönem. Ani kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

Balık; Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili önemli bir ay olacak. İşbirliğine açık olacaksınız. Sizinle ortak olmak isteyen kişiler olabilir. Karar verirken dikkatli olmalısınız. Ay sonunda gerçekleşecek dolunay yapacağınız başlangıçlar ile ilgili kafa karışıklığı yaratabilir.  Endişeli olabilirsiniz. Partnerinize güven problemi yaşayabilirsiniz. İyi gözlem yapmadan karar vermemelisiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ