Eşref saati

Eşref saati
Yayınlanma Tarihi: 01.06.2019 11:44 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2019 11:44

Astrolojinin günlük hayatımızda en pratik kullanımlarından biri eşref saati uygulamalarıdır. Göksel enerjilere göre hayatımızı planlayabilme fırsatımız var. Her günün enerjisi ve içinde barındırdığı potansiyel farklıdır. 

İş kurmak, evlenmek, bir sözleşme imzalamak, mal-mülk satın almak, mülakata girmek, taşınmak, ameliyat olmak, tatile çıkmak, bir ilişkiye başlamak hepsi seçimsel astroloji kapsamındadır. Verilecek kararlardan olumlu sonuçlar alınabilmesi için zamanın gücü mutlaka kullanılmalıdır. 

Anın kalitesinin en büyük belirleyicisi Ay’dır. Ay 2.5 günde burç değiştirir ve bizim de gündemimizi değiştirir. Hem bedensel, hem de ruhsal olarak ayın geçişinden etkileniriz. Ay bugün Boğa burcunda ilerliyor ve Venüs ile kavuşacak. Haziran ayının en şanslı günü! Bugün yapılacak başlangıçlar kalıcı sonuçlar almamızı sağlar.

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs aşk ve ilişkiler konusunda fırsatların olduğunu gösteriyor. Venüs’ün Satürn’den aldığı destekle bugün başlayan ilişkiler, karşılaşmalar uzun soluklu ve kalıcı olabilir. Ayın aşk durağından geçiyor olması, bugün yaşanacak gelişmelerin tesadüfi olmadığını gösterir. Bu ay durağı hamilelik için de bereketli ve şanslıdır. Boğa burcu maddi değerler ile ilgili olduğundan bugün bir birikim yapmaya karar verebilirsiniz. Uzun vadede size istikrarlı bir kazanç getirir. Yapacağınız bir iş ile ilgili adım atabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızın çoğaldığını göreceksiniz. 

Estetik ve güzelliğin yöneticisi Venüs Boğa burcunda en güçlü olduğu yerlerden birindedir. Hazır bayram tatiline de girmişken bugün saç boyama, estetik uygulamalar, bakımlar yapmak için çok uygun gözüküyor. Kendinizi şımartmanızın tam zamanı!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ