En belirgin özellikleriyle burçlar ve erkekler

En belirgin özellikleriyle burçlar ve erkekler
Yayınlanma Tarihi: 29.03.2018 15:22
Değiştirme Tarihi: 07.05.2018 19:18

Hangi burcun erkeği hangi özelliklere sahip...

Koç burcu erkeğinin her konuda bir fikri vardır ve genelde hep o haklıdır. Kendinden fazlasıyla emindir. Size fikrinizi sorar gibi yapsa da, sonunda hep kendi bildiğini yapacaktır.  

Koç erkeğini sakin hareket ederken görmeniz imkansız gibidir. Her an bir yere yetişircesine aceleci ve telaşlıdır. İlk bakışta bile yüksek enerjisini hissettirir. Spor yapmaktan keyif alır. Vücudundaki fazla enerjiyi atamadığında huzursuzlaşır.  Lider olma içgüdüsüyle bulunduğu her ortamda kendini ön plana çıkaracak bir yol bulur. Başladığı işi bitirmekte zorlanır. İstekleri saman alevi gibi olduğundan, bir süre sonra sıkılıp uzaklaşır. 

Haber ile ilgili metin girin!. 

Boğa burcu erkeğinin güven veren bir duruşu vardır. Sabırlı olması hayatında kalıcı başarılar elde etmesine sebep olur. Çözüm bulma konusunda başarılı olmasına rağmen, alternatif kabul etmeyen ve esnek olmayan yapısı onu zor biri haline getirmektedir. İnatçılık noktasında bir dünya markasıdır. Boğa erkeğine istemediği bir şeyi yaptırmak imkansızdır. O bir konuyla ilgili kararını verirse sizin bu konuda konuşmanıza bile izin vermez. Maddiyata olan bağlılığı sürekli olarak bir şeylere sahip olma motivasyonu yaratmaktadır. Boğa erkeği elindekiyle yetinmek yerine her zaman daha fazlasına ulaşmaya odaklanacaktır. 

Haber ile ilgili metin girin!. 

İkizler burcu erkeğinin ne yapacağını hiçbir zaman kestiremezsiniz. Bugün dünyanın en mutlu erkeği iken, yarın dünyası başına yıkılmışcasına bir ruh haline bürünebilir. İnandığı şeyleri savunmak ve karşısındaki kişileri bu konuda etkilemekte çok başarılıdır. Ama ne yazık ki delicesine savunduğu şeyler bile bir gün sonra kendisine çok anlamsız gelebilir. Kendisi ile ilgisi olsun ya da olmasın her şeyi bilmek ister. Çok meraklıdır. Sürekli olarak gündem yaratma çabasındadır. Yenilenme ve değişim ihtiyacı hayatındaki insanlardan çabuk vazgeçmesine sebep olabilir.

Haber ile ilgili metin girin!. 

Yengeç burcu erkeği çok korumacı ve fedakardır. Sevdiklerinin ve ailesinin rahatı ve mutluluğu, kendi konforundan daha önemlidir. Evinde vakit geçirmekten çok fazla keyif alır. Düzenli bir yaşamdan hoşlandığından evinin düzenini kendi kurmak ister. Empati yeteneği güçlüdür. İyi bir dinleyici olmasından dolayı hem iyi bir eş, hem de çok iyi bir dosttur. Sizi dinleyecek ve dingin bir şekilde size en yararlı olan şeyi sunacaktır. Çevresindeki insanların hayatına dokunmaktan ve onlara destek olmaktan büyük haz duyar. Yengeç erkeği hayatındaki insanlar için elinden geleni yapar, ancak kendini değersiz hissederse çekip gider. Sınırları nettir, kendinden taviz vermekten hoşlanmaz. İnançlarına saygı duyulmayan bir ortamda uzun süre barınamaz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aslan burcu erkeğinin hükmedici ve kontrol etmekten hoşlanan bir yapısı vardır. Karar verici olmak ister. Kendinden çok emindir. Belli etmek istemese de gizli bir egosu vardır. Eleştirilmekten ve sorgulanmaktan hiç hoşlanmaz. Sosyal çevresi geniştir. Sıcakkanlı ve eğlenceli olduğundan vazgeçilmesi zordur. Kolay kolay sinirlenmese de, sinirlendiği zaman öfkesini kontrol etmekte zorlanır. Ani çıkışlar yapabilir. Dikkat çekmeyi sevdiğinden bulunduğu ortamlarda fark yaratacak şeyler yapmak ister.  Monotonluktan hoşlanmaz. Bir şeylerin peşinden koşup, elde etmekten keyif alır. Kolayı sevmez.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Başak burcu erkeği detaylara çok önem verir. Onun hayatında yüzeysel hiçbir şey yoktur. Uzun uzun düşünen, mantığına uymayan şeyleri yapmayan insanlardır. Analiz yapmayı sever. Kafasında sürekli olarak bir şeyleri tartar, biçer. Görüşleri konusunda fanatiktir. Hayatı prensipleri ile yaşar. Çevresinde çok fazla insan görülmez. Hayat görüşleriyle bağdaşmayan insanlarla vakit geçirmeye tahammül edemez. Çoğu zaman soğuk ve mesafeli görünür. Bir yerde saatlerce yalnız kitap okuyan birini görürseniz muhtemelen Başak erkeğidir. Mükemmeliyetçi yapısı çoğu zaman eleştirinin dozunu kaçırmasına sebep olur. Onun için hep daha iyisi, daha güzeli vardır. 

Haber ile ilgili metin girin!. 

Terazi burcu erkeği mütevazi ve kibardır. Aşırıya kaçan davranışlardan hoşlanmaz, hayatında seviyeli insanların olmasını ister. Genel anlamda ruh hali pozitiftir. Her şeyin yolunda olduğuna dair inancı çoğu zaman boş vermişlik olarak algılanabilir. Kafası rahattır. Tartışmacı insanlardan kaçar. Çünkü onun için kavga edilmeye değer çok az şey vardır. Böyle bir duruma düştüğünde ise uğraşmak yerine, konuyu tamamen kapatıp uzaklaşacaktır. İyi niyetli olduğunu hissettirir. Yalnızlıktan korkması sürekli olarak sosyalleşme ihtiyacı yaratır. Gözlem konusunda çok başarılıdır, iyi ve kötüyü kolay ayırt edebilir. İstediği olduğunda çok sorunsuzdur. Olmadığında ise orta yolu bulup, uzlaşmaya çalışacaktır. Kelimeleri kullanmakta ustadır, kendini iyi ifade eder.

Haber ile ilgili metin girin!.

Akrep burcu erkeği şüphecidir, kimselere kolay kolay güvenmez. Samimiyet konusunda ciddi bir saplantısı vardır. Karşısındaki insanı sürekli olarak dener. Sezgilerine olan güveni, bazen hayatı zorlaştırmasına sebep olur. O, hissettiği şeylerin yaşanma ihtimaline karşı hep tetikte olacaktır. Kendisini sürekli olarak mantıklı davranması gerektiğine inandırmıştır. Fakat tepkisel bir kişilik olması çoğu zaman tutkularının kendisini esir almasına sebep olur. Ele avuca sığmaz bir yanı vardır Akrep Erkeğinin, zapt edilmesi zordur.   İçgüdüsel olarak biriyle güç mücadelesine girmek ister. Bakışları ile çok şey anlatabildiğinden, gözlerini en güçlü silahı olarak kullanır.   

Haber ile ilgili metin girin!.

Yay burcu erkeği doğal davranışları ile dikkat çeker. Hiç kimsenin kendisi için ne düşündüğünü önemsemez. Yapmak istediği her şeyi deneyemeye değer bulur. Onun için süreç, sonuçtan daha önemlidir. Risk almaktan haz duyar. Maceraperesttir. Özgürlüğüne çok önem verir. Sahiplenilmeyi kısıtlanmak olarak algılar, bağımlılıklardan korkar. Uzun süreli ilişkilerin adamı değildir. Onun için yaşanacak farklı deneyim ve tecrübeler vardır.  Yay erkeği ile yapacağınız bir sohbet kafa karışıklığı yaratabilir. Daldan dala atlar, her konudan az çok bilgisi vardır.  Onun için öğrenmek ve sorgulamak önemlidir. Ayrıntılara odaklanmak yerine, bütünü görür. Muhalif bir yapısı vardır. İkna konusunda çok başarılıdır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oğlak burcu erkeği o kadar tepkisizdir ki çoğu zaman duygusuz olarak değerlendirilir. Kurallara olan takıntısı, yaşamı kendisi ve çevresi için zorlaştırır. Başarıyı yakalamak için belirli bir yol izlenmesi gerektiğine inanır. Kendi düşündüğünün doğruluğuna o kadar fazla inanır ki, alternatifleri değerlendirmek aklına bile gelmez. Sabır konusunda eline kimse su dökemez. İşkolik denecek kadar çok çalışır ve çalışmayla özdeşleşmiştir,  yorulduğunu bile hissetmez. En etkileyici özelliği çok dürüst olmasıdır. Zor duruma düşecek olsa bile yalan söylemez. Yalan söyleyeni de asla affetmez ve iğneleyici konuşmaları ile hayatından bezdirir. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kova burcu erkeğinin hayatı gelgitlerle doludur. Bir yanı çok planlı ve garanticidir. Aylar sonra yapacağı şeyleri bile kafasında kurar. Diğer yanı ise her an her şeyden uzaklaşabilecek yapıdadır. Çok büyük çabayla elde ettiği şeyleri bile bir anda bırakabilir. Kova erkeği yeteneklidir. Yaratıcılığını ortaya çıkaracak hobilerle ilgilenmeyi sever. Bir şeyi oluştururken alacağı haz her şeye bedeldir. Çoğu zaman dalgın görünür. Çünkü kafası hep bir şeyler ile meşguldür. İletişimde iyi gibi görünse de çoğu zaman kendi bildiğini okuyacaktır. Hatalarını kabul etmekte zorlanır. Kesin haklı olduğunuzu düşündüğünüz bir konuda bile, sizi haksız çıkarabilecek kıvrak bir zekaya sahiptir. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Balık burcu erkeğinin hayal dünyası ve gerçek dünya arasında çok ince bir çizgi vardır. İnandığı şeylerin aslında gerçek olduğuna kendini inandırır. Bu yüzdendir ki en çok hayal kırıklığı yaşayan kişiler Balık Burcudur. Kadın ruhundan iyi anlar. Fakat duygusallığın dozunu kaçırabilir. Fazla fedakarlık yapması, karşısındaki insandan da beklentisini yükseltir. Alıngandır. Kırıldığında konuyu uzatacak ve uzun süre trip yapacaktır. Duyguları derindir. Yalnızlığa ihtiyaç duyar. Hayatın karmaşık tarafından uzaklaşmak ister. Mücadeleci değildir, kendini hayatın akışına bırakmayı ister.