Dikkat! Sürpriz karşılaşmalar, evlenme teklifleri gerçekleşebilir | Yay Burcunda Yeni Ay

26 Kasım günü yay burcunun 4 derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Yay burcu temasının hakim olacağı önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşam deneyimleriniz, hayat felsefeniz üzerinde tekrar düşünme ve gözlem yapma ihtiyacı duyacaksınız. 

Yayınlanma Tarihi: 26.11.2019 10:36
Değiştirme Tarihi: 26.11.2019 15:04

Yay deneyimleyerek öğrenmek ve farklı bakış açılarını harmanlayarak özgün bir form yaratabilmek ile ilgilidir. Hayat yolculuğumuzda deneyimlerimiz her geçen gün bize yeni bir şey öğretir. Zaman zaman rotamızı değiştirmemiz gerektiğini gösteren olaylar yaşarız. Jüpiter’in bir yıllık Yay burcu geçişinde hayallerimiz ve bakış açınızla ile gerçeklerinizin ne kadar örtüştüğünü gözlemleme fırsatı bulmuş olabilirsiniz. 
Uranüs’ün Yay burcunda gerçekleşen yeniaya yaptığı etki ise yaşamını değerlendirmekte zorluk çekenlere ve adım atmak konusunda kararsız kalanlara bir uyarı niteliğinde olacak. 

Yeniay haritasında 6. Ev konuları ön planda olacak. Sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Bir rahatsızlığınızı öğrenip sağlıklı yaşam adına bir adım atabilirsiniz. Yeniay enerjisi hem bedeninize, hem ruhunuza iyi gelecek şeylerle ilgili başlangıç yapmanızı istiyor. Kişisel bakımlar, terapiler, diyet ve spor programlarına dahil olabilirsiniz. Çalışma alanınızda ya da evinizde bir değişime ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Mars-Uranüs karşıtlığının bu alana yerleşmesi ani verilecek kararların büyük çatışmalara yol açabileceğini gösteriyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar açısında değerlendirdiğimizde ise Venüs Jüpiter kavuşumunun , Uranüs’ten aldığı destekle sürpriz karşılaşmalar, evlenme teklifleri gerçekleşebilir. 

Toplumsal anlamda değerlendirildiğinde yüksek öğretim kurumları, akademisyenler, dini kuruluşlar ile ilgili yeni yasal düzenlemeler ortaya çıkabilir. Büyük şirketlerde  çalışanlar ile ilgili önemli kararlar alınabilir. Toplu işten çıkarmalar ayaklanma yaratabilir. Uluslararası arenada cereyan eden önemli olayların, iç siyasetimize yansıma etkilerini görebiliriz. Uluslararası örgütlerde önemli kararlar alınabilir. Mars –Uranüs sert etkileşimi yangın, deprem, büyük kazaların göstergesidir. Dikkat etmekte fayda var.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ