Dikkat 11.11.2019 Özel Bir Gün!

Merkür Tutulması Türkiye saati ile 15.30’da başlayacak. 100 yıllık sürede 13 kere gerçekleşen bu özel geçiş en son 9 Mayıs 2016’da gerçekleşti ve bir sonraki 2032 yılında olacak. Peki bu özel göksel kombinasyon bizlerin hayatını nasıl etkileyecek?

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 23:29
Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 23:29
Dikkat 11.11.2019 Özel Bir Gün!

Merkür akrep burcunda retro sürecine devam ederken, tutulmanın gerçekleşmesi retro etkilerini altı kat daha fazla yaşamamıza sebep olacak. Akrep burcuyla hakim olduğu dönemlerde hep bir krizli dönüşüm hakimdir. Bu göksel konum akrep semboliğinin içinde yer alan hem şifaya, hem de zehri barındırıyor. Hayatımıza hangisini tezahür ettireceğimizse bizim elimizde! Özellikle bugün zihnimizden geçenlere çok dikkat etmeliyiz. Yaratım enerjisinin bu denli yüksek olduğu bir günde zihnimizden, kalbimizden, dilimizden dökülenler hayatımızda çok kısa bir sürede gerçekleşebilir. Manevi olarak arınma, büyüme ve şifalanma şansımız var. Tutulma derecesi bize zorluklardan sonra gelecek başarıyı ve mutluluğu fısıldıyor. Umuda ihtiyacımız var. Gecenin en karanlık anı, şafağa en yakın anıdır. Hayatınızda kötü giden her ne varsa bugün onu değiştirmeye, bırakmaya, dönüştürmeye niyet edin.

Dünya astroloji kapsamında ele aldığımızda akrep burcunun hakimiyetinde ekonomik dönüşümlerin, krizlerin yaşanacağını, borsa, gayrimenkul, finansal piyasalarda hareketlenmelerin olacağını, bazı şirketlerin çok zorlanacağını, bankalarla ilgili krizlerin patlak verebileceğini ve bu gelişmelerin yansımasıyla halkın zor günlerden geçeceğini öngörebiliriz.

İkili ilişkilerde krizli bir dönem! İletişim konusunda yanlış anlamalar artabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Mecbur kalmadıkça bu etki altında yeni bir imza atmak, anlaşma yapmaktan uzak durmalısınız. Kandırılma, arka plandan iş çevirme enerjisi çok yüksek.

Merkür dünyaya bu derece yakınken dijital verilerinizi korumaya özen göstermelisiniz. İnternet sistem çökmesi, elektronik cihazlarda sebepsiz arızalar meydana gelebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ