Bu hafta burcunuzun başına neler gelecek? İşte haftalık burç yorumları

Güneş 21 Kasım 23:40 itibariyle Yay burcuna geçiş yaptı. Yay ateş elementi ile ilgili bir burç olduğundan enerjimiz yükseliyor, istediklerimizi yapmak için daha motive olduğumuz, iyimser bir bakış açısına sahip olacağımız bir aylık bir döneme giriyoruz. Bir ay içerisinde yay burcunun temsil ettiği konular gündemimizde olacak. Seyahat etmek isteyebiliriz, yeni eğitimlere başlayabiliriz, bol bol araştırmalar yapacağımız, yeni insanlarla iletişime girme fırsatımızın olacağı bir dönem. Özellikle online tanışmalar bu döneme çok fazla olacaktır.

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2020 15:12
Değiştirme Tarihi: 23.11.2020 13:16

Bu haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. Özellikle haftanın ilk iki günü dikkat gerektiren işler için çok uygun değil. Soyut konularda düşünmeye, hayal kurmaya, sanatsal faaliyetlerle ilgilenmeye daha çok yoğunlaşabiliriz. Duygusal olarak kafaya taktığımız bir konu işimize odaklanmamıza engel olabilir. Çarşamba ve Perşembe günü yarım kalan işleri tamamlamak için oldukça uygun olacak. Daha dinamik, hevesli, iş bitirici ve aynı zamanda da sabırsız olduğumuz iki gün. Bu günlerde biraz baş ağrıları, tansiyon problemleri artabilir, baş bölgesinden yaralanmalara da açık olacağız. Haftanın son iş günü olan Cuma günü özellikle parasal konularda karar vermek, alım-satım yapmak-yeni iş anlaşmaları yapmak için değerlendirilebilir. Fakat ortaklı işler yapıyorsanız biraz daha dikkatli olmalısınız. Venüs-Uranüs karşıtlığı aniden değişebilecek olan şartları gösteriyor. Hafta sonu Ay boğa burcundaki seyrine devam edecek. Huzurlu, ev ortamında konfor içerisinde olmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde gerginlikler olabilir, geçmişte konuşulmuş bazı konuların tekrar gündeme gelmenizi biraz canınızı sıkabilir. Bir şeylerin değişmesini istiyoruz, ama maalesef bunun için şartlar hazır gözükmüyor.

Yükselen Koç; Enerjinizin çok yüksek olduğu bir hafta olacak. Ama parasal konular sizi endişelendiriyor. Beklediğinizin üzerinde harcamalar yapıyor olabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa bir süre evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ortaklı olan işler için güzel fırsatların olacağı bir hafta olacak.

Yükselen Boğa; Sevdiklerinizle birlikte geleceğe dair planlarla yapmak için keyifli bir hafta olacak. Maddi konularla ilgili olan bazı konularda fikir ayrılıklarınız olsa da orta yolu bulabilirsiniz. Özellikle hafta sonu ufak gerginlikler yaşanabilir. Yurtdışı bağlantılı önemli bir haber alabilirsiniz. Bu konu daha çok bir iş ya da yurtdışı eğitimiyle ilgili olabilir.

Yükselen İkizler; İş hayatınızla ilgili konularda haftanın ilk günleri biraz zihniniz dalgın olacak. Önemli işler yaparken dikkatli olun. Ekip arkadaşlarınız ile ilgili hafta sonuna doğru bir sağlık haberi alabilirsiniz. Yaptığınız işlerde farklı bir organizasyon gerekebilir, sorumluluğu siz alabilirsiniz.

Yükselen Yengeç; Eğitim hayatınızla ilgili gündeminiz var, ama siz sanki odaklanamıyor gibisiniz. Özellikle aşk hayatınızda olan bazı gelişmeler sizin başka şeylere odaklanmanızı zorlaştırıyor olabilir. Aşk hayatı için oldukça keyifli günler, ama diğer işlerinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor.

Yükselen Aslan; Banka işlemleri, kredi vs gibi konularda haftanın ilk günleri dikkatli olmalısınız. Yanlış para transferleri olabilir, iyi hesaplanmamış bir kredi sizi daha sonrasında yorabilir. Bu hafta daha çok evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru özellikle ev içerisinde harcama yapmanızı gerektirecek durumlar olabilir. Ev aletleriniz bozulabilir.

Yükselen Başak; Haftanın ilk günlerinde partnerinizle keyifli programlar yapabilirsiniz. Bu hafta gireceğiniz sınavlar, mülakatlar güzel geçecektir. Hafta sonu harcamalarınızı arttıracak bir etki var, ama bu etki çok da dürtüsel gözüküyor. Gereksiz harcamalar yapmaktan uzak durmalısınız.

Yükselen Terazi; Sağlık açısından kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz bir hafta olabilir. Uzun zamandır tempodan yorulmuş gibisiniz. Ve artık biraz dinlenmek istiyorsunuz. Parasal açıdan olumlu gelişmeler olabilir. Elinize toplu bir para geçebilir. Ama haftasonu özellikle elinize gelen bu parayı lüks alışverişler için harcamak isteyebilirsiniz.

Yükselen Akrep; Venüs burcunuza geçti,  kişisel bakımınıza özen göstermek isteyebilirsiniz. Eş ve sevgilinizle ilgili beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir. Çarşamba gününden sonra çok yorulacağınız, aktif olacağınız bir hafta olacak. Bir alım-satım işiniz varsa hafta sonu bununla ilgili bir haber alabilirsiniz.

Yükselen Yay; İnsanlardan sıkılmış olabilirsiniz, izole olmak istiyor gibisiniz. Yeni planlarınızı, projelerinizi gerçekleştirmek için organize olmaya çalışıyorsunuz. Bu hafta yalnız kalıp, kendinize odaklanın. Bir sonraki haftaya çok hızlı bir giriş yapacaksınız.

Yükselen Oğlak; Yakın çevrenizde kalbinizi kıran biri olabilir. Sanki bir haber bekliyor gibisiniz. Bu hafta sonuna doğru bu haberi alabilirsiniz. Bir arkadaşınız sayesinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi size iş hayatınızla ilgili yeni fırsatlar sunabilir.

Yükselen Kova; Parasal konularla ilgili beklentiniz olabilir. Ama hafta başında canınızı sıkacak haberler gelebilir. Panik yapmayın. Beklediğiniz para hafta sonuna doğru elinize geçebilir. İş hayatınız ile ilgili çok güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi ön plan çıkarın, eğer beklentileriniz varsa yöneticilerinizle konuşabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız yeni gelişmeler keyfinizi yerine getirecek.

Yükselen Balık; Duygusal açıdan gitgellerinizin olduğu bir hafta olacak. Partnerinizle ilgili sizi huzursuz eden bir konu açıklığa kavuşabilir. Bu da sizi rahatlatabilir. Haftanın son günleri özellikle yakın arkadaşlarınızla güzel ev aktiviteleri yapabilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ