Yayınlanma Tarihi: 22.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.11.2021

Bu hafta burçları neler bekliyor! Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! İşte haftalık burç yorumları

Koç: Tutulma sizi maddi kaynaklar, değerler, yeterlilik, verimlilik noktasında etkiliyor olacak. Bu dönemde en çok elinizdeki değerleri çoğaltmaya odaklanacaksınız. Risk almaya çok açık olduğunuz bu dönemde, gökyüzü sizi uyarıyor. Elinizdeki değerlere sahip çıkmalı, güvenli bulduğunuz yatırım araçlarıyla istikrarlı büyümeye odaklanmalısınız.Boğa: Burcunuzda gerçekleşen ay tutulması sizi hayatınızda bir karar sürecine getirebilir. Bir yanda kendi huzurunuz, arzularınız, beklentileriniz varken, bir yanda da eşiniz/partneriniz ya da ortağınızın beklentileri olacak. Bu dönemde denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlarla krizler yaşamanız, sizi ayrılık noktasına da getirebilir. Karar vermeden önce olayları doğru değerlendirmeli ve asla öfkeliyken karar vermemelisiniz.

İkizler:  Tutulma etkisi hayatınızda bazı belirsizleri ve kontrolünüz dışında gerçekleşecek olayları gündeminize getirecek. Özellikle finansal kaynaklarınız ve kazançlarınızla ilgili yaşanacak bir değişim, günlük rutinlerinizi, iş hayatınızı etkileyebilir. Özellikle iş ortamınızda, arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle gerginliğe açık bir dönem olacak. Bu dönemde size verilen sözlerin, vaatlerin tutulmadığını düşünebilirsiniz. Bazı şeyleri zamana bırakmaya ve sabırlı olmaya ihtiyacınız olacak.

Yengeç: Soysal çevreniz genişliyor. Yeni insanlarla tanışabilir, grup aktivitelerinde öne çıkabilir, dernek/kulüp gibi yerlerde sizin için faydalı olacak kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle iş hayatınız, gelecek planlarınızla ilgili konularda çevrenizdeki kişilerin desteğiyle gelişecek ve şekillenecek. Aşk hayatınızla ilgili bir kriz dönemi olabilir. Özellikle gizli kalmış, geçmişe dayalı bir konunun açığa çıkması gerginliğe sebebiyet verebilir.

Aslan: İş hayatınızla ilgili bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Bu dönemde vereceğiniz kararlarda arkanızda çok güçlü bir destek olacak. Yeni bir işe başlamak, terfi almak, yeni bir iş kurmak için avantajlı süreçler. Fakat iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşarken, ev hayatınızla ilgili bazı sıkıntılarla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aile bireylerinin sağlık durumlarına dikkat etmekte fayda var.

Başak: Yurtdışı, hukuki konular, akademik kariyer, atanma gibi süreçlerde haber ve gelişme bekleyenler için önemli bir süreç olacak. Bu tutulma bir yenilik habercisi, fakat koşullar tam sizin hayal ettiğiniz gibi olmayabilir. Bazı yer değişiklikleri ile birlikte yeni düzen kurmakta zorlanabilir, maddi açıdan kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Seyahatleriniz artıyor, hareketli bir dönem sizi bekliyor. Kardeş ve yakın arkadaşlarla ilişkilerinizde hassas bir dönem olacak.

Terazi: Dikkat, maddi açıdan riskli bir süreçten geçiyorsunuz. Yeni bir iş kurmak, yatırım yapmak, alım-satım yapmak ya da borçlanmak gibi bir süreçteyseniz attığınız her adım öncesinde iki kere düşünmeniz gerekiyor. Sizin dışınızda gerçekleşen bazı durumlar planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Bu dönemde B planı ile hareket etmek ve acele etmemek çok önemli olacak.

Akrep: İlişkiler ve evlilikler mercek altında! Çoğunuz için bu yeni bir ilişkiniz başlaması, evlilik kararı, yeni bir ortaklık olarak gündeme gelecek. Fakat gökyüzünde akrep burcundaki gezegenler sizin için bir karar süreci olduğunu ve bu karar sürecinde kendinizi çok güvenli ve huzurlu hissetmeyeceğinizi gösteriyor. Hayatınızda önemli bir süreçten geçerken aynı zamanda şüphe duyduğunuz bazı konular, geçmişe dair unutamadıklarınız gündeme gelebilir. Unutmayın bu dönemde öfkeyle kalkan, zararla oturacak.

Yay: Hayatınızda yeni bir düzen kurma aşamasında olabilirsiniz. Yeni bir işe girmek, ev ya da ofis değiştirmek gibi konular gündeminizdeyse özellikle maddi açıdan fırsatlarla karşılaşacaksınız. Fakat maddi konudan bir sıkıntınız olmasa dahi eski düzeni bırakmakta, yeni düzene adapte olmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Uykusuzluk, gerginlik hali, gelecek kaygısı gibi konular sağlık açısından sizi zorlayabilir. Bedene iyi bakmanızda fayda var.

Oğlak: Güçlü bir destek aldığınız bu tutulmada özellikle keyfe, huzura, eğlenceye dair konular gündeme gelebilir. Haz odaklı bir yaklaşım, geleceği garanti altına alma isteği bu dönemdeki kararlarınızda çok etkili olacak. Maddi açıdan sizi güvende hissettiren bir birliktelikte ileriye yönelik bir adım atabilirsiniz. Bu bazılarınız için bir çocuk müjdecisi. Fakat akrepsel etkiler sizi çocuğun geleceği, hamilelik süreci vb konularla ilgili strese sokabilir.

Kova: Düzeniniz değişiyor. Evden taşınıyor, farklı bir şehre yerleşiyor ya da evleniyor olabilirsiniz. Ama günlük rutinleriniz, yaşam alanınızda bir yenilik söz konusu olacak. Bir iş değişikliği beklentiniz varsa, alacağınız bir haber taşınmanıza sebep olabilir. Ev alımı, arsa ile bağlantılı konularda fırsat sağlama, maddi açıdan yatırım odaklı ilerleme gündeme gelebilir. İş hayatınızda yeni bir döneme girerken kendinizi göstermek için çaba sarf etmeniz gereken, güçlü rakiplerinizin olduğu bir yere de transfer olabilirsiniz. Başarı mücadele ile gelecek.

Balık: Bitirdiğiniz bir eğitim, proje, çalışma maddi açıdan size olanak sağlayacak yeni bir kapı açacak. Bu bir girişimcilik konusu olabilir. Sosyal çevrenizden güçlü destekler alabilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi çıkmazda hissettiğiniz bir konuda çevrenizden alacağınız destek sizi rahatlatacak. Araba alımı yapmak istiyorsanız, avantajlı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız müjdeli bir haber, sizi mutlu edebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji