Bu hafta burçları neler bekliyor! Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı! İşte haftalık burç yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Kübra Denizci, haftalık burç yorumlarını sizler için yorumladı! Hangi burçlar iş, özel ve aile hayatına bu hafta dikkat etmeli? Hangi burcu büyük krizler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları...

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 09:32
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 10:46

Koç: Geleceğe dair olan planlarınızda ayaklarınızı yere sağlam basmak istiyorsunuz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Eskiden hızlı, çok düşünmeden verilmiş maddi konulardaki kararlar bu dönemde biraz sizi zorlamış olabilir. Bir krediyi ya da borcu ödemekte zorlanabilirsiniz. Hafta içinde yöneticilerinizle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Geri dönüşler istediğiniz gibi olacak.

Boğa: İlişkilerinizde üçüncü kişilerden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta içinde hem eş, hem de ortağınızla yapacağınız konuşmalarda kırıcı bir durum söz konusu olabilir. Fikrinizin önemsenmediğini hissetmek sizi öfkelendirebilir. Eğitim hayatı içerisinde iseniz bu hafta işlerinizi toparlamak, tez yazmak, zamanı doğru kullanmak açısından avantajlı olacak.

İkizler:  İş ortamınızda stresli bir hafta olabilir. Öngöremediğiniz, bazı ani gelişmeler günlük rutini değiştirebilir. Sizin sorumluluğunuzda olmayan bazı işlerin size kalması, bir süre başka bir yerde çalışmak zorunda kalma, iş ortamında bir sağlık sorunu gündeme gelebilir. Böyle bir durumda özellikle yöneticilerinizle gerilmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü bu hafta olacak bir gerginlik, önümüzdeki günlere de yansıyabilir.

Yengeç: İlişkilerinizde fiziksel yakınlığı, duygusal tatmin arayışını çok fazla hissedeceğiniz bir hafta olacak. İlişkide beklentilerin artması, partnerinizin davranışlarını sorgulamanıza sebep olabilir. İlişkinizle ilgili geleceğe dair önemli bir adım atabilir, karar vermek isteyebilirsiniz. Böyle bir kararda aile büyüklerinden gelecek bazı engeller söz konusu olabilir.

Aslan: Ailenizden manevi destek ve ilgi bekleyeceğiniz bir olay meydana gelebilir. İş ortamında yaşadığınız bir stres, sağlık sorunu ya da eşinizle aranızda olan bir gerginlik sonucunda yanınızda sizi anlayan ve destek veren kişilerin olmasını isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda biraz evde vakit geçirmek, sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi gelecek.

Başak: İlişkiler açısından güzel başlangıçların olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Mantık çerçevesinde değerlendirebileceğiniz, uzun vadeli, sizi maddi-manevi güvende hissettirebilecek bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu hafta içinde bir yolculuk yapacaksanız trafikte dikkatli olmakta fayda var.

Terazi: Ortak paralar, miras, kredi gibi konularda gündeme gelen bir konu özellikle aile büyüklerinizde aranızda bir gerginliğe sebep olabilir. Bir yandan geleceğe dair bir yatırım yapmak isterken, bir yandan da elinizdekinden olmaktan korkuyor gibisiniz. Bir ev, arsa alma durumu gündeme gelebilir. Aile büyükleri ile aynı fikirde olmamak bazı fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir.

Akrep: Bu hafta içinizde kalanları, geçmişe dair pişmanlıklarınızı ya da öfkelerinizi birileriyle konuşmak isteyebilirsiniz. Sizi öfkelendirebilecek ya da heyecanlandırabilecek bazı konular gündeme gelebilir. Geçmişte hayatınızda olan bazı kişilerle tekrar iletişime geçebilirsiniz. İçinizdekileri dökmek bir yandan size iyi gelecek. Fakat yaşadığınız stres sağlık açısından sizi zorlayabilir.

Yay: Parasal açıdan sizi rahatlatacak bazı gelişmeler olabilir. Venüs’ten aldığınız destekle birlikte ileriye yönelik yatırım yapmak isteyeceksiniz. Elinizdeki paranızı daha çok geleceğini yapılandırmak adına bir eğitime, işe ya da gelecekte size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir yatırım aracına aktarabilirsiniz. Gelecek kaygılarınızı azaltmak adına kendinizi güvence altına almak istiyorsunuz.

Oğlak: Arkadaşlarınızla aranızda bir gerginlik ve yanlış anlaşılma olabilir. Özellikle ortak aktivitelerdeki parasal konular, borç-alacak mevzuları gündeme gelebilir. Herkesin kendi haklılığını savunacağı göstergelerin olduğu stresli bir gökyüzünde egosal çıkışlar uzun süreli arkadaşlıklara gölge düşürebilir. Aynı zamanda kıskançlık ve paylaşamama ile ilgili konular da ilişkileri gerebilir.

Kova: Bir çok işe koştururken kendinize çok fazla özen göstermediğinizi fark edebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sorumluluklarını üstlenmek, herkesin derdine yetişmeye çalışmak, özellikle ebeveynlerden gelen talepler bu hafta sizi oldukça yoracak. Bir nefes almak ve kendinize zaman ayırtmak adına işten ve evden uzaklaşmak size iyi gelebilir.

Balık: Bir davanız, önemli bir görüşmeniz, başvurunuz varsa bu hafta alacağınız haberler sizi üzebilir. Beklediğiniz kararın çıkmaması ya da bir red alma durumu yeni alternatifler aramanıza sebep olacak. Sosyal çevrenizden alacağınız bir destek, çıkmazda hissettiğiniz konuda size umut verebilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji