Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları...

Bu hafta burçları neler bekliyor?  Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı. Haftalık burç yorumları sizlerle... 

Yayınlanma Tarihi: 15.03.2021 12:09
Değiştirme Tarihi: 15.03.2021 16:58

Koç: Gizli saklı olan bazı konular bir bir önünüze geliyor. Uzun zamandır gözlemlediğiniz bazı konularla ilgili bu hafta öğrendikleriniz sizi içsel olarak rahatlatabilir. Boşuna kaygılandığınızı ve üzüldüğünüzü düşebilirsiniz. Bu hafta sizin için bir rahatlama dönemi olacak. Kendiniz için bir şey yapın, bu belki biraz insanlardan uzaklaşarak kafa dinlemek, belki kendinizi şımartacak bir hediye almak olabilir. Değerli olduğunuzu kendinize hatırlatmanızı gerektirecek bir hafta olacak.

Boğa: Sosyal çevreniz açısından çok hassas olduğunuz bir hafta olacak. Bazı yanlış anlaşılmalar canınızı sıkabilir. Böyle bir durumda karşı tarafı önyargısız dinlemek sizin faydanıza olacaktır. Çok güzel bir yeniay gerçekleşti ve bu yeniay sizi sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü hissettirecek. Olayları yanlış değerlendirerek kendinizi boşuna üzmemelisiniz. Bu hafta toplum adına faydalı bir hizmetin içinde yer almak isteyebilirsiniz. İhtiyaç sahiplerine ulaşacak yardım kampanyalarına katılabilirsiniz.

İkizler: İş hayatınızda takdir görmek istiyorsunuz. Çok mücadele ettiğinizi ve emek verdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu hafta yaşanacak gelişmeler size emeğinizin karşılığını alacağınızı hissettirecek. Ama biraz daha zamana ihtiyacınız var. Çünkü sizin dışınızda gerçekleşen bazı belirsiz koşullar zamanın uzamasına sebep olabilir. Bu hafta özellikle babanızın sağlık durumuyla ilgilenmeniz ya da kendinsin yanında olduğunuzu manevi olarak hissettirmeniz gerekebilir.

Yengeç: Bu hafta gelecek planlarınızla ilgili size umut verecek bir gelişme yaşayabilirsiniz. Eğitim, yayıncılık, turizm, ihracat bağlantılı işler yapıyorsanız iş hayatınızda olan gelişmeler sizi mutlu edecek. Yeni başlangıçlar yapmak açısından motivasyonunuzun yüksek olacağı bir hafta. Önemli telefon görüşmeleri, uzaklardan gelecek haberler, ziyaretlere gündeminizi meşgul edecek. Bu başlangıçlarda kimi zaman çok özverili olmak zorunda kalabilirsiniz.

Aslan: Harcamalarınızdaki artış sizi biraz zora sokacak gibi gözüküyor. Lüks tüketim, düşünmeden yapılan harcamalar stres yaratabilir. Birinden borç istemek durumunda kalabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız size maddi açıdan dersek olabilir. Belki de eşiniz bu dönemde iş hayatından bir terfi alabilir. Spiritüel konulara ilgiliyseniz bu hafta bir eğitim ya da öğretiye dahil olmak isteyebilirsiniz.

Başak: Son zamanlarda gündeminizde evlilik ve ilişki konuları çok yoğun olabilir. Bu hafta bir konuyu sonuca bağlamak istiyorsunuz. Bu sizin için mutluluk verici bir gelişme olabilir. eğer evlilik teklifi etmek ya da duygusal olarak açılmak istediğiniz biri varsa bu haftaki enerjileri değerlendirebilirsiniz. Beklentisiz ve menfaatsiz bir birlikteliği önemsiyorsunuz. Belki hayatınızda bazı şeylerden fedakarlık yapmanız gerekebilir. Ama ruhen bir doyum yaşadığınız için bunu seve seve kabul edecek gibisiniz.

Terazi: Sağlık problemleri yaşıyorsanız bu hafta sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilir, hızlı bir şifalanma sürecine girebilirsiniz. Alternatif yöntemlerden fayda sağlayabilirsiniz. Eğer bir süredir spor ya da diyete başlama fikriniz varsa buna niyet edebilirsiniz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak bir hafta, maddi tatminden daha çok işinize aidiyeti önemseyecek ve bu konuda gelişmeler yaşayacaksınız. Bazen durumlar sizin hedeflediğinizden farklı bile gelişse bunun sizin hayrınıza olabileceğini unutmamalısınız.

Akrep: Bu hafta çocuklarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu hafta haber alabilirsiniz, evlat edinmek için bu hafta önemli gelişmeler olabilir. Manevi açıdan bir destek enerjisi hakim. Bunu çocuğunuza, ilişkinize yansıtabilirsiniz. Yalnız akrepler için aşk zamanı! Bu hafta içinde çok güzel karşılaşmalar yaşanabilir. Mevcut ilişkilerin de daha iyi bir noktaya evrilmesi açısından gelişmeler yaşanabilir.

Yay: Aile içinde bir karar alma süreciniz olabilir. Duygusal açıdan bir desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir ilişkiniz varsa, sevgilinizi ailenizle tanıştırmak isteyebilirsiniz. Düğün, nişan gibi aktiviteler için güzel bir hafta olacak. aile içinde tatlı bir heyecan var gibi gözüküyor. Bu hafta içinde taşınabilir, evinizi yenileyebilir, dekoratif bir şeyler alabilirsiniz. Yaşam alanınıza özen göstermek, size de iyi gelecek.

Oğlak: Yakın çevrenizde sizi mutlu edecek bir gelişme olacak. Sevdiğiniz insanlarla bir şeyi kutlamak isteyeceksiniz. Bu hafta içinde eğer kırgınlık yaşadığınız biri varsa bu kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Tekrar iletişime geçmek sizi içsel olarak çok rahatlatacak. Yolculuklarınızın ve telefon trafiğinizin yoğun olacağı bir hafta olabilir. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenen kişiler için yaratıcılığın çok yüksek olduğu bir dönem.

Kova: Yeni yatırımlar gündeminizde! Bu hafta içerisinde beklenmedik bir para elinize geçebilir. Keyfi harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Deniz kenarı bir yere seyahat edebilirsiniz, bakım, masaj, spa gibi sizi rahatlatabilecek aktiviteler için güzel bir hafta olacak. Tatil planınız varsa ve bunu kardeş ya da yakın arkadaşlarınızla yapacaksınız ufak anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz.

Balık: Bu hafta duygusal yoğunluğunuz fazla olacak. Romantik, hayalci olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir. İkili ilişkileriniz açısından oldukça yapıcı ve keyifli bir hafta, bunun tadını çıkarmalısınız. Dış görünüşünüzle ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Venüs size destek verirken, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir değişiklik yapın. Hem ruhen, hem de fiziksel olarak iyileştirici enerjiler aktif olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ