Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları...

Önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. 30 Kasım’da gerçekleşmiş olan Ay tutulması bu hafta Merkür ile tetiklenecek. Geçen hafta tutulma etkilerinizi paylaşmıştım. Bu hafta ise bu konular hız kazanacak. Fakat dikkat edilmesi gereken bir konu var. Neptün bu hafta zorlayıcı etkiler yapacak. Neptün’ün olduğu göksel konumlarda bazı belirsizlikler vardır. Kandırılma potansiyeli yüksek bir dönem olduğu için özellikle yeni tanışılmış kişilere karşı daha temkinli olmak gerekiyor. Önemli bir iş anlaşması, görüşme yapacaksanız bu hafta şartların belirsiz olduğunu unutmamalısınız. Verilen sözler tutulmayabilir.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2020 16:35
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 13:31

Neptün aynı zamanda sağlık konularında temkinli olmamızı gerektirir. 2020 yılını kapatırken salgında ciddi artış olabilir. Çok yakın çevrenizden bile bu tarz haberler alabilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda çok dikkatli olmalısınız.

İlişkiler açısından ise çok destekleyici bir hafta olacak. Sorun çözme odaklı olacaksınız. Finansal açıdan da bazı kişiler için çok avantajlı olacak. Özellikle Akrep, Balık Yengeç burçlarının yoğunlukta olduğu bir doğum haritanız varsa güçlü destekler alacaksınız.

Yükselen Koç; Sağlık açısından dikkatli olmanız gereken bir hafta. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Özellikle mide ve bağırsaklarla ilgili şikayetleriniz olabilir. Neptün etkisinden dolayı bulaşıcı hastalık açısından da temkinli olmalısınız. Bu hafta yeni tanışmalar için çok uygun olmayacak. İş anlaşmaları konusunda yeni irtibata geçtiğiniz kişilere hemen güvenmemelisiniz.  

Yükselen Boğa; Çarşamba günü sonrasında yapacağınız maddi yatırımlar konusunda çok dikkatli olmalısınız. Özellikle döviz, ortaklı paralar, hisse senetleri gibi konularda yanlış yönlendirmeler pişmanlık yaşamanıza sebep olabilir. Yıl sonu bütçe planlaması yapmak, 2020 yılını gözden geçirmek için çok uygun. Eşinizle alacağınız yeni kararlar olabilir, daha fazla vakit geçireceksiniz. İlişkiler konusunda güzel destek alacaksınız.

Yükselen İkizler; Tutulma etkisiyle bir ortaklık söz konusu olabilir. Fakat bu hafta, bu ortaklıkla ilgili bir adım atmak için çok uygun olmayacak. Bazı koşulların size yanlış yansıtıldığını, sizden gizlendiğini düşünebilirsiniz. Çok ani kararlar vermeyin, biraz gözlemlemek doğru olacak. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan fikir ve destek alabilirsiniz. Özel hayatınızda partnerinizle birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara çok açık bir hafta olacak.

Yükselen Yengeç; İş yoğunluğunuzun, telefon trafiğinizin oldukça yoğun olduğu bir hafta olacak. İş ortamınızda bir olayın gündeme gelmesi ve iş arkadaşlarınız arasında belli gerginlikler olabilir. Kırgınlıkların, hayal kırıklıklarının olma ihtimali yüksek gözüküyor. Bazı kişilerle yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta size iyi gelecek konular ise aşk ve çocuklarla ilgili olan konular olacak. Özellikle haftasonu sevgilinizle ya da çocuğunuz varsa çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yükselen Aslan; Haftaya parasal konularla ilgilenerek başlayacaksınız.  Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili bir karar almanız gerekebilir. Küçük çocuğunuz varsa anaokullarının kapanması, farklı bir yöntem bulmanıza sebep olabilir. Arkadaşlarınızla ilgili parasal konularda alışveriş yapmamalısınız. Bu hafta borç verirseniz geri gelmeyebilir.

Yükselen Başak; Kişisel bakımınızla ilgilenmek isteyeceksiniz. Haftanın ilk günlerini kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak istiyorsunuz. İlişkinizle ilgili gerginlikler olabilir. Eşinizin ya da sizin ailenizden olan bazı gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Bu hafta gayrimenkul alım-satımı yapacak olursanız çok dikkat edin. Son anda fikir değişiklikleri canınızı sıkabilir.

Yükselen Terazi; Bu hafta özellikle yakın arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Çevrenizdeki insanların olumsuz düşünceleri, yorumları sizi strese sokabilir. İş ortamınızda covid riski yükselebilir, spor yaptığınız ya da yaşam alanınızda ortak kullanım alanlarında çok dikkatli olun.

Yükselen Akrep; Parasal konularda bir beklenti içerisindesiniz. Ama bu hafta bu beklentiniz karşılık bulmayabilir. Kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Acele etmeyin. 14 aralık sonrasında gelişme olacaktır. Duygusal konular, aşk ilişkileri için ise çok keyifli bir hafta. Burcunuzda ilerleyen Venüs’ten güzel bir destek alıyorsunuz.

Yükselen Yay; Ortağınızla ilgili önemli bir konu gündeme gelebilir. Bir fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ani kararlar vermemelisiniz. Bu hafta içerisinde verilen keskin kararlar pişmanlık yaratabilir. Haftanın ilk günlerinde işlerinizi toplamaya çalışın, Çarşamba günü sonrasında beklemediğiniz gelişmeler programınızın değişmesine sebep olabilir.

Yükselen Oğlak;  Haftaya Ay Başak burcunda başlarken işlerinizi planlayabilir, projelerinizi sunabilirsiniz. Haftanın ilk iki günü sistemli ve detaylı çalışmak için çok elverişli olacak. Arkadaş çevrenizden biri size bir yatırım tavsiyesi verebilir. Bu haftayı daha çok evde geçirmek isteyeceksiniz. Eğer evinizi bir yardımcı alıyorsanız, sizden bir talebi olabilir. Bu konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Belki de yeni yıl için bir ücret görüşmesi yapacaksınız. Sizden beklentisi yüksek olabilir.

Yükselen Kova; Ay tutulması sonrasında mevcut ilişkinizde sorunlar yaşıyorsanız, bu hafta sizin için riskli olacak. Ayrılık kararı alabilirsiniz. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz ve artık kendini açıklamaya çalışmaktan yoruldunuz. Kişisel açıdan destekleyici bir hafta, güzel haberler alabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Balık; Aile içinde güzel bir haber alacaksınız. Bir bebek doğumu olabilir, alım-satım olabilir, kardeşiniz işe girebilir. Aile içerisinde bir kutlama olacak. Fakat dışarıdan gelen kişilere dikkat edin, size hastalık taşıyabilirler. Mümkün olduğunca çekirdek ailenizle vakit geçirmeye çalışmalısınız.