Boğa burcunun 3. Derecesinde Uranüs etkisinde bir yeniay gerçekleşecek

23 nisan günü sabah saatlerinde Boğa burcunun 3. Derecesinde Uranüs etkisinde bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay bizim için özel, TBMM’nin 100. Yılında bir yeniay doğuyor.

Yayınlanma Tarihi: 23.04.2020 13:03
Değiştirme Tarihi: 23.04.2020 13:04
Boğa burcunun 3. Derecesinde Uranüs etkisinde bir yeniay gerçekleşecek

23 nisan günü sabah saatlerinde Boğa burcunun 3. Derecesinde Uranüs etkisinde bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay bizim için özel, TBMM’nin 100. Yılında bir yeniay doğuyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Yeniaylar yeni başlangıçlar için güzel zamanlardır. Çok uzun zamandır kendimizi bunalmış ve köşeye sıkışmış hissediyoruz. Fakat bu yeniay enerjisiyle birlikte biraz nefes alma imkanı bulacağız. Dünya çapında zorlu günler geçirsek de Uranüs etkisindeki yeniay sürpriz gelişmelerin olabileceğini gösteriyor.

Yeniayın Satürnle yaşadığı çatışma enerjisi bir süre daha evlerimizde kalmamız gerekeceğini, kısıtlamaların uzatılacağını gösteriyor. En azından Mayısın ikinci haftasına kadar tedbirli olmaya devam etmemiz gerekiyor. Bir her ne kadar eski hayatımıza geri dönmek istesek de, Uranüs bizlere yeni düzeni dayatıyor. Değişim ve dönüşüm şart diyor. Önümüzdeki 15 günlük süreçte alışkanlıklarınızı, günlük rutinlerinizi değiştirecek yenilikler yapmak iyi gelebilir. Bir farklılığa ihtiyacımız var. Evdeyken neyi farklı yapabiliriz diye düşünmeyin. Bir konuya karşı bakış açınızı değiştirmek bile bir yeniliğe adım atmaktır.  

Boğa burcu maddi değerlerle çok ilgili olduğu için önümüzdeki günlerde parayla ilgili gündemler, piyasalarda ciddi hareketlenmeler meydana gelecek. Elimizdeki paraya sahip çıkmak ve doğru yatırım araçlarını kullanmak bu dönemde çok büyük önem arz ediyor. Korku ve panikle maddi konularda kararlar verilmemeli. Risklerden özellikle uzak durulmalı. Birçok sektörün virüs dolayısıyla yaşadığı kriz gün geçtikçe artıyor. Önümüzdeki günlerde yeni ekonomi paketleri açıklanabilir. Şirketler ve işverenler yeni kararlar alabilir, bu süreçte çalışanlar için endişenin artabileceği bir dönem yaşanabilir. 

Yeniayın Sheratan hattını tetiklemesi özellikle depremleri tetikleyebilir. Ayrıca bu hat yanlış verilecek kararlar sonrasında bedel ödemekle ilgilidir. Devlet yöneticilerinin verdiği kararların, hem halkların, hem de kendi otoritelerinin kaderini belirleyeceğini de göreceğiz. Dünyanın birçok yerinde iktidar, muhalefet, yerel ve genel siyasiler arasında ciddi fikir çatışmaları görebiliriz. 

Boğaz, bademcik, ses telleri bölgelerinde rahatsızlıklar artabilir.  Temizlik ve hijyene dikkat etmeye, sosyal mesafeyi korumaya dikkat etmeliyiz. Önümüzdeki günler en azında tedaviyle ilgili yeni ve umut verici haberlerin gelebileceğini gösteriyor. Boğa sabır ve sükûnetle hareket etmeyi temsil eder. Yeniay enerjisiyle şifalanmak dileğiyle..

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ